Medytacje semantyczne ścieżką Hildegardy z Bingen:

 

Warsztaty komunikowania się z własną duszą: dla zdrowia, spokoju i harmonii.

 

Masz w sobie wszystko, przez co możesz działać i być szczęśliwa.

 

Korzystaj z siebie, swojego wielkiego skarbu

 

 

dieta ewy dąbrowskiej

menu

wczasy odchudzające

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

 

dieta dąbrowskiej

 

 

 

 

 

dieta dąbrowskiej

Życie jak wakacje


parasol„Można żyć tak, jak się chce. To od nas zależy, kim jesteśmy i jak będziemy żyli. Tylko my możemy nadać swojej codzienności znaczenie, tylko my możemy nie zgodzić na mniej. Bo zasługujemy na więcej. Na wszystko. Na życie lepsze do wakacji…”


Wakacje i podróżowanie to często mieszanka zadziwienia, zachwytu, przekraczania własnej strefy komfortu i doświadczanie świata wszystkimi zmysłami.
Wakacje są więc czasem, kiedy zwykle czujemy, że naprawdę żyjemy.


Ale czy można do codziennego życia przenieść odczucia i doświadczenia czasu podróży? Co można zrobić, aby codzienność nabrała świątecznego charakteru i przestała być nużącym nawykiem? Jak wprowadzić do życia magię, zadziwienie i świeżość? Jak przywrócić blask dawno wyblakłym relacjom? Jak żyć pełniej? Jak lepiej i skuteczniej wykorzystać swój czas? Jak żyć zdrowiej? Co zrobić, by bardziej świadomie przechodzić przez momenty radości i smutku? Jak zrównoważyć – ciało, umysł, emocje i ducha, czyli jak żyć w harmonii i równowadze? Jak odzyskać radość w codzienności?

Właśnie o tym będą te warsztaty.

 

Prowadząca - Asia Pyrek - szczęśliwa żona i mama oraz podróżniczka (min. tancerka Słońca zaadoptowana przez kanadyjskie plemię Czarnych Stóp), fotograf (min. 3 książki dla National Geographic), muzyk (m.in. muzyka filmowa – dokumenty i seriale podróżnicze dla TVP, Discovery, TVN, etc.), numerolog (politycy, ministrowie, aktorzy, gwiazdy, biznesmeni oraz królewskie rodziny, etc.) oraz trener i wykładowca - przygotowała warsztaty oparte o własne doświadczenia i podróże.


„Ten warsztat daje mi możliwość podzielenia się z wami technikami, które poznawałam i praktykowałam przez lata – od szamanizmu przez tantrę, pracę z procesem, pracę z energią, oddechem, śpiewem, taniec, numerologię, aż do psychologii, która daje narzędzia niezbędne do zmiany. Bo można zmienić swoje stare nawyki i otworzyć się na siebie, na innych i na magię codzienności – można żyć tak, jak się chce... bo zasługujemy na więcej”.

 

PROGRAM
Warsztaty opierać się będą o indiański Medicine Wheel, czyli symboliczne przedstawienie Świętego Kręgu Życia, który jest doskonałym narzędziem do zharmonizowania ciała, emocji, umysłu i ducha. Indianie wierzą, że podstawą szczęścia jest balans, równowaga pomiędzy wszystkim aspektami życia. Dlatego każdy dzień poświęcony będzie jednemu z tych aspektów – dzięki temu lepiej zrozumiemy, kim naprawdę jesteśmy i jak możemy wykorzystać swój potencjał i jak żyć pełniej. Warsztaty zakończą się indywidualnym poszukiwaniem wizji (Vision Quest), czyli swojej „legendy”, swojego przeznaczenia, a także stworzeniem wspólnej mandali.
W czasie warsztatów oprócz ceremonii i praktyk z tradycyjnych ścieżek samorozwoju uczestnicy zapoznają się także z najnowszymi badaniami z dziedziny psychologii, socjologii, fizyki. Na dodatek poznają bardzo skuteczne praktyki pozwalające im w bardzo krótkim czasie dokonać radykalnych zmian w życiu – czyli mikrotechniki prowadzące do makrozmian.

 

Sobota wieczór


MEDICINE WHEEL
Wprowadzenie do warsztatów. Opowieść o „medicine wheel” i potrzebie ceremonii, uświęcania chwili, życia w sacrum. A także o sile nawyków i o sposobach, jak można zmienić niekorzystne przyzwyczajenia - czyli wprowadzenie w „zasadę 26” – mówiącą o tym, jak w 26 dni zmienić swoje życie (bo tyle czasu mózg potrzebuje, żeby stworzyć nowe synapsy, połączenia w mózgu).

 

Niedziela


BODY
Praca z ciałem – odkrywanie wszystkiego, co wiemy na jego temat i tego, czego nie wiemy. Pogłębianie świadomości i połączenia ze swoim ciałem - m.in. rytmy w których funkcjonujemy, diety, taniec, touching, tantra, a także o tym, jak słuchać swojego ciała. Dzień zakończy się indiańską ceremonią, praktyką - medicine walk.

 

Poniedziałek


EMOTIONS
Świat uczuć i emocji – i o tym, jak je odkrywać i przetransformować. Medytacje, wizualizacje, praca z głosem, z energią oraz tworzenie medicine bags – czyli indiańskich woreczków z przedmiotami, które dają nam siłę. Praca z procesem.

 

Wtorek


MIND
Intelekt - nasza zdolność myślenia i rozumienia. Czy nasze myśli należą do nas? Jak odnajdywać swoja prawdę i być obecnym tu i teraz. Życie w pytaniu, umiejętność zadawania właściwych pytań. Odczytywanie znaków. Słuchanie.

 

Środa


SPIRIT
Praca z ostatnim aspektem Medicine Wheel – Duchem. Człowiek jako nieograniczona istota – medytacje, praca z oddechem i głosem, poszerzanie własnej życiowej przestrzeni i kreowanie przyszłości. Numerologia – ścieżka życiowa i lekcje karmiczne. Praca z intuicją i inspiracją. Ceremonia zaślubin z Wszechświatem.

 

Czwartek


VISION QUEST
Ten dzień poświęcony będzie indywidualnej pracy ze sobą (z wykorzystaniem narzędzi, jakie uczestnicy dostaną w czasie warsztatów) - indiańska ceremonia Vision Quest to praktyka związana z odosobnieniem i poszukiwaniem „wizji” w swoim życiu. Indianie nazywają to czasem „craying for the vision”, czyli czasem poszukiwania odpowiedzi na to jak żyć, co jest mi przeznaczone, jakie decyzje mam podejmować, jakie są moje prawdziwe talenty. Owa wizja jest obecna we wszystkich kulturach – jedno z biblijnych tłumaczeń słowa „grzech” to niewykorzystanie swoich talentów, grzech jest więc brakiem wiedzy o „wizji”.

 

Piątek


MANDALA
Podsumowaniem będą techniki i ceremonie integrujące wszystkie żywioły – m.in. medytacje, taniec, ceremonia 4 żywiołów. Tworzenie wspólnej mandali.

Bajkowe Boże Narodzenie

Sklep z rękodziełem
Programy detoksowe
Medytacje semantyczne 
Instytutu św. Hildegardy

Bajkowe Boże Narodzenie

20.12 - 26.12 lub
23.12 - 26.12
stragan programy detoksowe hildegarda

 

© Siódmy las... ul. Zawada 51 24-160 Wąwolnica
Designed by ideastudio.pl, Code & update: synermedia.pl

Kopiowanie treści zawartych w serwisie i rozpowszechnianie ich w szczególności na innych stronach internetowych bez wiedzy i zgody autora jest zabronione.

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności
Wczasy odchudzające - Detox warzywno - owocowy