Medytacje semantyczne ścieżką Hildegardy z Bingen:

 

Warsztaty komunikowania się z własną duszą: dla zdrowia, spokoju i harmonii.

 

Masz w sobie wszystko, przez co możesz działać i być szczęśliwa.

 

Korzystaj z siebie, swojego wielkiego skarbu

 

 

dieta ewy dąbrowskiej

menu

wczasy odchudzające

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

 

dieta dąbrowskiej

 

 

 

 

 

dieta dąbrowskiej

Zapraszamy na głęboki relaks i oczyszczenie:

 

Wyciszający turnus z jogą i detoxem owocowo-warzywną

 

Medytacje, joga, detoks owocowo-warzywny. Idealny odpoczynek wyciszający i wzmacniający na wszystkich poziomach: ciało, umysł, dusza.
Oczyszczający detox warzywno-owocowy odkwasi Twój organizm, uwolni z toksyn, doenergetyzuje. Warsztaty jogi i medytacji uspokoją umysł, uelastycznią ciało. Moc Natury wokoło, spacery w polach zrelaksują i dotlenią wspierając regenerację.


Spokój i harmonia na zewnątrz i w środku.


Warsztaty jogi i medytacje poprowadzi Agnieszka Piecuch, instruktor jogi i psycholog, maratończyk.


W ofercie:
6 noclegów
Wyżywienie: detox owocowo-warzywny, lub dieta wegetariańska, do wyboru.
Poranny rozruch
Codzienne warsztaty jogi i medytacji
Spacery z przewodnikiem po polach Kazimierskiego Parku Krajobrazowego
Herbatki ziołowe do woli
Cena: 1550 zł
Info i rezerwacje: Ola, tel. 517 930 320,
Mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Prowadząca: Agnieszka Piecuch

 

O SOBIE: Z wykształcenia jestem psychologiem, a z wielkiej pasji instruktorem hatha jogi . Od najmłodszych lat moje życie było związane ze sportem. W dzieciństwie uprawiałam balet i pływanie, później pilates, fitness oraz bieganie. Jogę odkryłam stosunkowo niedawno - 4 lata temu, dzięki prof. Januszowi Szopie. Jednak jej elementy wykorzystywałam w czasie treningów tanecznych czy pilates od wielu lat. Obecnie zajmuję się psychologicznym oddziaływaniem jogi .To właśnie aktywność fizyczna nauczyła mnie pokonywania własnych słabości zarówno fizycznych, jak i psychicznych. Jako mała dziewczynka, uprawiająca wyczynowo pływanie, zauważyłam jak ogromną rolę odgrywa motywacja oraz determinacja w dążeniu do celu. Mimo, braku predyspozycji fizycznych dzięki wytrwałości udawało mi się osiągać "małe sukcesy". Jako nastolatka odkryłam bieganie, a także starty w biegach ulicznych, które są moja pasją do tej pory. Często powtarzam, że maratony biegnie się głową, a nie nogami. Tutaj dochodzimy do mojej największej pasji, a zarazem sposobu na życie - psychologii. Studia psychologiczne, warsztaty a także praktyka psychologa transportu pozwalają mi się spełniać każdego dnia. Dzięki wiedzy z zakresu psychologii przezywam bardziej świadomie każdy dzień i dostrzegam piękno chwil. Jednakże, to dopiero joga pokazała mi jak połączyć oba obszary moich zainteresowań- ciało z duszą. Regularna praktyka asan, a także medytacja pozwalają zachować homeostazę w zwariowanej rzeczywistości. Codziennie na macie pracując ze swoim ciałem i psychiką, odnajduje spełnienie.

Zapraszamy :-)

Bajkowe Boże Narodzenie

Sklep z rękodziełem
Programy detoksowe
Medytacje semantyczne 
Instytutu św. Hildegardy

Bajkowe Boże Narodzenie

20.12 - 26.12 lub
23.12 - 26.12
stragan programy detoksowe hildegarda

 

© Siódmy las... ul. Zawada 51 24-160 Wąwolnica
Designed by ideastudio.pl, Code & update: synermedia.pl

Kopiowanie treści zawartych w serwisie i rozpowszechnianie ich w szczególności na innych stronach internetowych bez wiedzy i zgody autora jest zabronione.

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności
Wczasy odchudzające - Detox warzywno - owocowy