Medytacje semantyczne ścieżką Hildegardy z Bingen:

 

Warsztaty komunikowania się z własną duszą: dla zdrowia, spokoju i harmonii.

 

Masz w sobie wszystko, przez co możesz działać i być szczęśliwa.

 

Korzystaj z siebie, swojego wielkiego skarbu

 

 

dieta ewy dąbrowskiej

menu

wczasy odchudzające

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

 

dieta dąbrowskiej

 

 

 

 

 

dieta dąbrowskiej

shutterstock-588343265-1-2000x1000

WIELKA RAFA KORALOWA

czyli

10 pułapek  (które zastawia na Ciebie Twój wewnętrzny Pirat, żeby storpedować Twój biznes, złupić Twój majątek, i wpakować Twoją firmę na rafy)

Gdzie: Siódmy las k/Kazimierza Dolnego

Cena: 2000 zł

 

 

 

WIELKA RAFA KORALOWA

czyli

10 pułapek  (które zastawia na Ciebie Twój wewnętrzny Pirat, żeby storpedować Twój biznes, złupić Twój majątek, i wpakować Twoją firmę na rafy…)

O kondycji firmy w 70% decyduje kondycja energetyczna jej właściciela (zaraz to wytłumaczę).

Właścicielu! Zmierz się ze sobą i poprowadź swoją firmę do rozkwitu!

Na rynku pełno jest szkoleń, których zadaniem jest mistrzostwo w obracaniu światem zewnętrznym: jak się dogadać z innymi, jak policzyć, jak zarządzić, jak sprzedać, jak się ma udać to czy tamto.

Ja proponuję coś innego: dogadaj się najpierw sam ze sobą!

Ten warsztat idzie wprost do CIEBIE. To w TOBIE szukamy zawirowań fali sukcesu i w TOBIE tę falę spróbujemy skorygować. Twój świat i Twoja firma zaczynają się w TOBIE!

DLA KOGO JEST TEN WARSZTAT: „Wielka Rafa Koralowa” to warsztat dedykowany przedsiębiorcom,  właścicielom małych i średnich firm, jak również tym, którzy dopiero przygotowują się finansowo i mentalnie do otworzenia własnego biznesu.

Warsztat „Wielka rafa koralowa” to warsztat – analiza, co w Tobie woła jeszcze o wzmocnienie duchowe. To wspólne rozpatrzenie efektów pewnej przypadłości, na którą cierpi prawie cała populacja Ziemian: wielkiego głodu miłości.

Miłość i biznes? A cóż to za duet?

Zapewniam Cię, że najlepszy z możliwych.

Zaraz się przekonasz dlaczego. Zapraszam, poczytaj kilka słów o tym warsztacie:

Jak myślisz, co decyduje o sukcesie prywatnej firmy?

Jestem terapeutą, do którego przychodzi wielu przedsiębiorców. Omawiamy rafy na których utyka ich biznes. Po kilku latach zauważyłam pewną prawidłowość. Tajemniczy faktor X.

Może zdziwi Cię to, co za chwilę powiem, ale według mnie o sukcesie przedsięwzięcia wcale nie decyduje ciężka harówa. Ani układy towarzyskie. Ani nawet spryt i inteligencja też nie są faktorem decydującym, że dzielni kapitanowie, lub kapitanki dobrze poprowadzą swoje okręty po spienionych wodach rynku, nie wyłysieją w międzyczasie ze zdenerwowania, ani nie doprowadzą swojego serca do zawału nadmiarem stresu.

Tajemniczy faktor X nie jest układem zewnętrznym. Siedzi głęboko ukryty w subtelnych rejonach naszego „JA”, niestety dobrze ukryty przed kartezjańskim wzrokiem. FAKTOR X mieszka w duszy i tylko tam można go odnaleźć i aktywować. Do wyeliminowania blokad z poziomu energetycznego i duchowego jest nam potrzebna nasza inteligencja kwantowa i duchowa. To oczywiste. Im subtelniejszy poziom blokady, tym subtelniejszych potrzebujemy narzędzi do jej rozmontowania.

To przejdźmy teraz do konkretów.

Wiesz, czym jest tajemniczy faktor X bez którego nie ma sukcesu w biznesie?

Twoja MIŁOŚĆ DO SAMEGO SIEBIE.

Jeśli czekałeś na jakieś rewelacje i czujesz się rozczarowany królikiem, którego właśnie wyciągnęłam z kapelusza, to pragnę Cię zapewnić, że jeśli nawet nie brzmi to dla Twojego ucha zbyt spektakularnie, to jest to naprawdę sedno KAŻDEGO problemu w Twojej firmie.

Jestem o tym przekonana w 100 procentach i mogę to udowodnić.

Mimo, że fraza „Miłość do siebie” brzmi bardzo prywatnie, wręcz intymnie i bardziej pasuje do kozetki psychologa niż do tematów firmowych, to wiesz co się wydarza, kiedy dominuje w Tobie deficyt bezwarunkowego respektu dla siebie?

Popatrzmy.

Po pierwsze:

NIEWYRAŹNY KAPITAN. Twoja firma nie ma lidera. Jest okrętem bez kapitana. U steru stoi niewidzialny osobnik, którego inni podepczą i w końcu stratują. Jeśli Twoje osobiste pole energetyczne jest słabe, inni odczytają to w 20 sekund po pierwszym spotkaniu. Sczytujemy informacje z pola w ułamkach sekund, a nasze kwantowe IQ porządkuje te informacje w kilkanaście sekund.

Po drugie:

GŁÓD W OCZACH. Działasz na ciągłym głodzie. W gruncie rzeczy pragniesz pieniędzy dla poczucia bezpieczeństwa i zasypania energią tych pieniędzy czarnej dziury rozpaczy z powodu tęsknoty za miłością, której kiedyś potrzebowałeś, a która w porę nie nadeszła. Efektem takiego głodu jest wieczne nienasycenie i brak możliwości oferowania z dumą swoich produktów. Trudno oferować cokolwiek na gigantycznym głodzie. Głodny chce dostać, a nie z dumą zasilać innych.

Po trzecie:

BRAK CHARYZMY. Każdy obok Ciebie będzie Ci się wydawał bardziej kompetentny i mądrzejszy. Lepszy i godniejszy szacunku. Świat roi się wtedy od autorytetów. Biznesowi partnerzy, ba! Nawet Twoi pracownicy, opłacana przez Ciebie załoga wyczuje, że u steru stoi … kapitan Pomyłka. „Co tam stoi przy tym sterze? Takie niewyraźne i z pochyloną głową?” Każdy skulony kapitan traci okręt.

Po czwarte:

NISKA WIBRACJA. Wszechświat jest energią. To znaczy, że Ty, to też energia. Konkretne pasmo energii i wibracji. Wiesz co jest jednym z duchowych praw Wszechświata? Prawo przyciągania. Przyciągasz to samo, czym wibrujesz. Przyciągasz podobne wibracje. Brak wibracji Midasa i Sukcesu przyciągnie innych głodnych. Słaby kapitan nigdy nie przyciąga stabilnych klientów.

Po piąte:

TAMA NA RZECE OBFITOŚCI. Prawo przyciągania oznacza również to, że jeśli Ty sam, oczywiście zupełnie nieświadomie uważasz się za niegodnego przypływu życiodajnej energii (wszystko jedno, czy jest to miłość, która karmi, czy energia pieniądza, która karmi), to przypływu nie będzie. Masz po prostu tamę założoną w tym miejscu na energetycznym korytarzu między Tobą i światem na zewnątrz. Chodzisz po świecie z założoną plombą, zatrzaśniętymi wrotami na obfitość, z wewnętrzną diagnozą „Mnie się nie należy”. Świat to czyta jak z nut. Jedyna obowiązująca wtedy muzyka we Wszechświecie gra w tonacji „ Jego pomijamy, niech usycha z pragnienia.”

Po szóste:

PIEKIELNA PRAWIDŁOWOŚĆ. Strach. Emanujesz strachem, bo w gruncie rzeczy świat od zarania Twoich maleńkich dni okazał się wredny i raniący. Na zewnątrz jest strasznie i na zawsze tak pozostanie, bo zawsze tak było. Więc wszystkie Twoje działania i tak zmierzają do stworzenia kolejnej katastrofy. Jak stworzyć raj, kiedy znamy tylko przepis na piekło?

Po siódme:

WIERNOŚĆ SYSTEMOWI I LOJALNOŚĆ BRAKU. Jedna z największych pułapek energetycznych ever: wierność systemowi. Niechęć do przeskoczenia losu swojego plemienia. Poczucie winy, że zostawi się najukochańsze osoby w tyle. Głowa odwrócona w tył, to gwarantowane kłopoty w firmie. W końcu kto by dał radę jechać samochodem do przodu z głową wykręconą do tyłu? Raczej niemożliwe. Jeśli wszyscy robilibyśmy tylko to, co rodzice, świat nie szedłby do przodu! Co za ponura perspektywa.

Po ósme:

KIEPSKA JAKOŚĆ. Kiedy się nie kochasz, wszystko, co tworzysz i co należy do Ciebie ( a przecież firma należy do Ciebie!) wydaje Ci się po jakimś czasie podejrzanego gatunku. No bo jakim cudem ktoś, kto jest kiepski, może stworzyć coś fajnego? Patrzysz na swoje dzieło i widzisz same wady. Przenosisz na swoją firmę swój brak poczucia wartości. Już wiemy jak odczytają to klienci: kurcze, jeszcze nie wiem dokładnie, co tu śmierdzi, ale coś tu jest nie tak. Oczywiście nikt nie będzie się bawił w psychoanalizę firmy, po prostu każdy swoim energetycznym nosem wyczuje swąd braku wartości.

Po dziewiąte:

WEKTOR W DÓŁ. Biznes jest na temat mnożenia materii. Na temat obfitości, kreowania i otwarcia. To jest energetyczny wektor w stylu: „Ach, jaka piękna ta szeroka aleja biegnąca wprzód!”. Jeśli nie ma radości, pewności siebie, poczucia wartości, jak wytyczyć szeroką aleję? Bez miłości do siebie masz pod stopami tylko kamienistą ścieżynę stromo w górę. A góry te są wysokie i nieprzyjazne.

Po dziesiąte:

PUSTE NACZYNIE. Jak mnożyć coś, czego nie ma? Mówi się: z pustego i Salomon nie naleje. I jest to prawda. Im bardziej puste jest Twoje wewnętrzne naczynie z nalepką „Energia bezpieczeństwa i mocy”, tym trudniej taką moc pomnożyć. No bo niby jak?

Powyższe 10 punktów to bardzo energetyczny skan duetu „Wewnętrzna energoteka właściciela firmy i co z tego wynika”, ale przyznaj, że wszystko się zgadza.

Jeśli chcesz bliżej przyjrzeć się budowie Wielkiej Rafy Koralowej w Tobie, to zapraszam na warsztaty!

Warsztaty trwają dwa dni.

Pracujemy w grupie max 8 osobowej.

CO ZROBIMY NA WARSZTATACH:

– Ty zgłosisz problem

– Razem przyjrzymy się w jaki sposób zgłoszony problem manifestuje się również w innych obszarach Twojego życia.

– Określimy schemat, obejrzymy jego panoramę

– Spróbujemy namierzyć genezę powstania tego konkretnego programu

– Znając genezę schematu, przyjrzymy się jaki sposób wspierasz jego  funkcjonowanie w swoim życiu.

– Ustalimy „za i przeciw” tego programu

– Znajdziemy falę tego programu w Twoim polu energetycznym i wdrożymy program korygujący

Czyli:

– Zdiagnozujemy Twoje blokady i przeanalizujemy je. Nazwiemy.

– Wejdziesz w proces zmiany

– Zakotwiczymy efekty pracy

Charakter warsztatu: Mocno rozwojowy, konfrontujący z PRAWDĄ na temat wewnętrznych barykad sukcesu.

Termin: 22 listopada do 24 listopada. Pracujemy 3 pełne dni, od godziny 10tej 22 listopada, do wieczora dnia 24 listopada.

Gdzie: Siódmy las koło Kazimierza Dolnego, www.siodmylas.pl

Inwestycja w firmę, czyli w Ciebie: 2000 zł netto warsztat plus koszty pobytu

Info i rezerwacje: , mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. +48 661 334 133

Bajkowe Boże Narodzenie

Sklep z rękodziełem
Programy detoksowe
Medytacje semantyczne 
Instytutu św. Hildegardy

Bajkowe Boże Narodzenie

20.12 - 26.12 lub
23.12 - 26.12
stragan programy detoksowe hildegarda

 

© Siódmy las... ul. Zawada 51 24-160 Wąwolnica
Designed by ideastudio.pl, Code & update: synermedia.pl

Kopiowanie treści zawartych w serwisie i rozpowszechnianie ich w szczególności na innych stronach internetowych bez wiedzy i zgody autora jest zabronione.

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności
Wczasy odchudzające - Detox warzywno - owocowy