Medytacje semantyczne ścieżką Hildegardy z Bingen:

 

Warsztaty komunikowania się z własną duszą: dla zdrowia, spokoju i harmonii.

 

Masz w sobie wszystko, przez co możesz działać i być szczęśliwa.

 

Korzystaj z siebie, swojego wielkiego skarbu

 

 

dieta ewy dąbrowskiej

menu

wczasy odchudzające

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

 

dieta dąbrowskiej

 

 

 

 

 

dieta dąbrowskiej

qigongKatarzyna Ciołkowska i  ośrodek rozwojowy Siódmy las zapraszają na warsztat z dietą i ćwiczeniami Qigong.


Chińskie ćwiczenia Qi gong(czyt.:Czi kung) Promienny Lotos, to forma opracowana przez Mistrzynię Daisy Lee specjalnie dla kobiet. Są holistyczną metodą na profilaktykę zdrowotną, a także sposobem na poprawę zdrowia oraz umiejętność radzenia sobie ze stresami i emocjami. Stosowane techniki wzmacniają organizm, pomagają kobietom pielęgnować emocjonalną i fizyczną harmonię, wewnętrzną siłę, umiłowanie życia, troskę o siebie i innych.


Siódmy las jest urokliwym miejscem  położonym z dala od szosy, wśród pól i wąwozów  Kazimierskiego Parku Krajobrazowego.  Klimat nałęczowski sprzyja wyciszeniu i regeneracji. Wielkie ukojenie jakie daje bliskość przyrody, spacery polnymi dróżkami, przytulne pokoje, drzewa i błękitna dal za oknami. Relaks i ładowanie akumulatorów.

Od niedzieli dwie sesje Qi gong każdego dnia,  z doświadczonym  instruktorem  Kasią Ciołkowską.  Z doroczną wizytą do Siódmego lasu wpadnie w tym czasie Agnieszka Perepeczko, która opowie o swoim pełnym przygód życiu i nowej książce. Wieczorki literackie z naszą gwiazdą to pełne humoru i skrzące dowcipami niezapomniane spotkania.
Dieta wegańska lub wegetariańska odkwaszą organizm, a dla tych, którzy zdecydują się na detoks dr Dąbrowskiej będzie to czas oczyszczenia i …odchudzenia.


Zaczynamy  w sobotę 19 lipca obiadem o godz. 14. Do wyboru dieta dr Dąbrowskiej (detoks warzywno-owocowy), lub dieta wegetariańska. Turnus kończymy w piątek 25 lipca o godzinie 12- tej.


Całkowity koszt noclegów, wyżywienia i zajęć z Qi gong to 1750 zł.


Dodatkowo płatne są masaże Lomi Lomi Nui,  PeLoHa, lub masaże klasyczne i limfatyczne z dodatkiem aromaterapii.
W tym samym czasie odbywają się w Siódmym lesie zajęcia medytacji semantycznych ścieżką Hildegardy z Bingen pt. „Chcę być zdrowa” . Można dodatkowo dokupić wejścia na medytacje. Tygodniowy koszt to 650 zł.


Informacje i zgłoszenia: 517 930 322, lub mailem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Więcej informacji pod adresem: www.tajemnicezdowia.com.pl, www.siodmylas.pl

Zapraszamy serdecznie
Siódmy Las, Zawada 51,  24-160 Wąwolnica

Bajkowe Boże Narodzenie

Sklep z rękodziełem
Programy detoksowe
Medytacje semantyczne 
Instytutu św. Hildegardy

Bajkowe Boże Narodzenie

20.12 - 26.12 lub
23.12 - 26.12
stragan programy detoksowe hildegarda

 

© Siódmy las... ul. Zawada 51 24-160 Wąwolnica
Designed by ideastudio.pl, Code & update: synermedia.pl

Kopiowanie treści zawartych w serwisie i rozpowszechnianie ich w szczególności na innych stronach internetowych bez wiedzy i zgody autora jest zabronione.

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności
Wczasy odchudzające - Detox warzywno - owocowy