Medytacje semantyczne ścieżką Hildegardy z Bingen:

 

Warsztaty komunikowania się z własną duszą: dla zdrowia, spokoju i harmonii.

 

Masz w sobie wszystko, przez co możesz działać i być szczęśliwa.

 

Korzystaj z siebie, swojego wielkiego skarbu

 

 

dieta ewy dąbrowskiej

menu

wczasy odchudzające

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

 

dieta dąbrowskiej

 

 

 

 

 

dieta dąbrowskiej

Jak rozwinąć swój potencjał? Jak zwiększyć kreatywność? Jak rozbroić stres i odzyskać swoje prawdziwe ja?

Siódmy las zaprasza na warsztat nauki wprowadzania mózgu w stan fal alfa:

ALFA BEING
metoda polisensorycznego wchodzenia w stan zrelaksowanej i kreatywnej aktywności mózgu.

oraz

„Voice healing meditation”
Warsztaty oparte na pracy z głosem i wibracją dźwięków
otwierające Twój naturalny głos.

Zapraszamy Cię do wejścia w świat kreatywności, który wykracza poza wszelkie schematy, w którym pokonasz opór, mechanizmy obronne, własnego wewnętrznego krytyka i wszelkie gremliny, które nie pozwalają Ci na dotarcie do swojego prawdziwego Ja J

Wszystkie organy naszego ciała  poddamy terapii dźwiękiem. Dźwięki wibrują w różnej częstotliwości,  harmonizują ciało, koją, balansują i leczą. Muzyka  umożliwia dotarcie do naszej podświadomości, gdzie skrywa się wiele odpowiedzi na nurtujące nas zagadnienia.
Śpiew tworzy falę wibracji w Twoim ciele i wypełnia je leczącymi dźwiękami.
Poprzez dźwięk i jego wibrację możemy dotrzeć do naszych ukrytych potrzeb, marzeń i zdolności, a swobodnie płynąca przez nasze ciało muzyka o właściwych częstotliwościach  pozwoli uruchomić  potężny proces leczniczy.

Będąc w stanie Alfa uspakajasz swój umysł, który staje się wolny od pogoni myśli, stresu i mentalnego konfliktu. Odwracają się procesy starzenia, uruchamia się proces samoregeneracji organizmu na poziomie komórkowym i wzmacnia naturalny przepływ energii życiowej.

 

Dodatkowe korzyści płynące z metody ALFA BEING:

l  Zdejmiesz napięcie i pobudzisz energię życiową       
l  Zdobędziesz umiejętności radzenia sobie ze stresem i emocjami
l  Zwiększysz kreatywność, efektywność i koncentrację
l  Rozwiniesz samoświadomość i kontakt ze źródłem, z którego pochodzisz
l  Rozwiniesz naturalną intuicję
l  Poprawisz zdrowie fizyczne i psychiczne
l  Poczujesz prawdziwą wolność bycia sobą w każdej chwili
l  Obudzisz naturalną radość

 

Czy miewasz czasami uczucie, że w Twoje gardło ściska tajemnicza, ale wyraźnie odczuwalna tama? Przeszkoda, która coś blokuje, nieprzyjemnie skuwa, odgradza mnie - ode mnie, od mojego wielkiego potencjału...

Co z głębi mnie popłynie, jeśli przeszkoda zniknie? Jakim głosem przemówię na pełnej  swobodzie? Jakie uczucia wyswobodzą się z uwięzi? Jak się poczuję, kiedy moje gardło i ciało otworzy się i rozluźni?

Na warsztacie pojawią się również: joga Nidra, gongi tybetańskie i medytacje, a także wieczór koncertowy muzyki intuitywnej „Inner sound”, który umili Wasz czas;)

Warsztaty są prowadzone przez dwie trenerki:

 

Ewa Jendraszko: filozof, womanly coach-ICF, autorka metody „Voice healing meditation”, trenerka szkoleń Stevena Coveya, instruktorka kundalini jogi i jogi Nidry, autorka książki o świadomym śnieniu „Nie zawsze we śnie budzą się upiory”.
Śpiewu i wykorzystania dźwięku uczyła się między innymi u Amita Carmeli, Olgi Szwajgier, Shirlie Roden, Mieczysława Litwińskiego.
Od kilkunastu lat zajmuje się executive i life coachingiem, doradztwem personalnym, zarządzaniem zespołami, konsultingiem. W swojej pracy wykorzystuje klasyczne techniki coachingu oraz niestandardowe metody docierania do wewnętrznego potencjału człowieka, rozładowywania blokad, zwiększania własnego potencjału psychoenergetycznego. Stosuje elementy psychologii procesu, Gestaltu i psychodramy, Body Mind, Ruchu Autentycznego i psychoterapię przez ciało metodą Lowena, a także medytacje, kundalini jogę i śpiew wibracyjny. Zajmuje się sztukami  intuitywnymi, tworzy muzykę i malarstwo intuicyjne.
Pasjonatka wody, światła, koloru i dźwięku. www.jendraszko.com

 

Marta Piotrowska: psycholog, muzykolog, trenerka umiejętności psychospołecznych, muzykoterapeutka, instruktorka improwizacji ruchu i tańca oraz psychodramy.  Ukończyła wydział wokalny Studia Sztuki. Śpiewu uczyła się również u Krystyny Prońko (PSJ), Olgi Szwajgier, Mieczysława Litwińskiego.

Od kilkunastu lat zajmuje się warsztatową pracą z grupami oraz z klientem indywidualnym. Specjalizuje się we wspieraniu rozwoju osobistego oraz pracy w zakresie komunikacji, autoprezentacji, twórczego myślenia, motywacji, integracji zespołów, radzenia sobie w

sytuacjach trudnych, kryzysowych oraz technik antystresowych. Prowadzi szkolenia, warsztaty, treningi, konsultacje. Współpracuje jako psycholog z instytucjami szkoleniowymi i terapeutycznymi. Szkoli pedagogów i terapeutów w zakresie muzykoterapii. Współpracuje z teatrami eksperymentalnymi oraz zespołami muzyki intuitywnej.

 

W ofercie:

- 6 noclegów (sobota 11 kwietnia – 17 kwietnia 2015)
- wyżywienie  (detoks warzywno-owocowy dr Dąbrowskiej, lub dieta wegetariańska)
- codzienny poranny rozruch i poranne rozwibrowanie ciała
- codzienny spacer z przewodnikiem
- codzienne warsztaty w grupie
- ziołowe herbatki do woli

O spokojny sen w białej pościeli z ręcznymi koronkami i zdrową dietę zadba Siódmy las.

Cena : 1650 zł

Rezerwacje: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 517 930 320

 

Bajkowe Boże Narodzenie

Sklep z rękodziełem
Programy detoksowe
Medytacje semantyczne 
Instytutu św. Hildegardy

Bajkowe Boże Narodzenie

20.12 - 26.12 lub
23.12 - 26.12
stragan programy detoksowe hildegarda

 

© Siódmy las... ul. Zawada 51 24-160 Wąwolnica
Designed by ideastudio.pl, Code & update: synermedia.pl

Kopiowanie treści zawartych w serwisie i rozpowszechnianie ich w szczególności na innych stronach internetowych bez wiedzy i zgody autora jest zabronione.

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności
Wczasy odchudzające - Detox warzywno - owocowy