Medytacje semantyczne ścieżką Hildegardy z Bingen:

 

Warsztaty komunikowania się z własną duszą: dla zdrowia, spokoju i harmonii.

 

Masz w sobie wszystko, przez co możesz działać i być szczęśliwa.

 

Korzystaj z siebie, swojego wielkiego skarbu

 

 

dieta ewy dąbrowskiej

menu

wczasy odchudzające

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

 

dieta dąbrowskiej

 

 

 

 

 

dieta dąbrowskiej

 

Trening intuicji i podejmowania dobrych decyzji


IMG-5655

Dlaczego wciąż popełniam te same błędy?
Dlaczego trudno mi podjąć decyzję?
Jak korzystać z intuicji?        

Jeden z amerykańskich uniwersytetów przeprowadził ankietę wśród najbardziej skutecznych prezesów i biznesmenów w USA na temat ich „sposobu” na  sukces. Okazało się, że ponad 80% ankietowanych wskazało korzystanie z intuicji, jako najważniejszy czynnik odniesionego  sukcesu.

Korzystania z intuicji,  najważniejszego czynnika sukcesu, można się nauczyć!

Zapraszamy na warsztat, w czasie którego poćwiczymy przenoszenie uwagi z głowy do rejonów, w których urzęduje intuicja ( tak, tak, to nie w głowie mieszkają najcenniejsze odpowiedzi). A także spróbujemy  przyjrzeć się w jaki sposób mierzymy się z ważnymi decyzjami, oraz  poszukać klucza do niewyczerpanych zasobów  podpowiedzi i  trafnych rozwiązań : naszej intuicji.

Pracujemy techniką medytacji semantycznych opartych na : uważności, koncentracji,  umiejętności „wyjścia z głowy i oderwania się od myśli” ( nauczymy się tego) oraz przenoszenia uwagi w dowolny, inny niż głowa  rejon naszego „Ja” . Następna,  kluczowa faza w medytacjach semantycznych to nawiązanie kontaktu z naszą Viriditas  ( według Hildegardy z Bingen : nasza siła życiowa) oraz semantyczna praca z frazami Hildegardy z Bingen.

Pracujemy w innych wymiarach niż 3D.

„Oderwanie się” od głowy i jej rutynowych schematów myślenia, pozwala na nowy kontakt  ze sobą, świeże spojrzenie na wiele spraw, a przede wszystkim na otwarcie drzwi do zasobów intuicji.

Zapraszamy.

 

Termin: 13-16 marca.


Jedzenie: dieta do wyboru: detoks wegański dr Dąbrowskiej, lub dieta wegetariańska.

 

Koszt: 1350 zł


Tel. 517 930 320, mail : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

www.siodmylas.pl

 

Prowadząca - Basia Ravensdale  magistrowała się z semantyki, w temacie pól semantycznych wyrazów na KUL oraz studiuje dzieła Hildegardy w Międzynarodowym Towarzystwie św. Hildegardy w Bingen, w Niemczech, pod opieką autorki wielu publikacji o Hildegardzie i wieloletniego prezesa Towarzystwa - p. Hildegard Strickerschmidt.

Bajkowe Boże Narodzenie

Sklep z rękodziełem
Programy detoksowe
Medytacje semantyczne 
Instytutu św. Hildegardy

Bajkowe Boże Narodzenie

20.12 - 26.12 lub
23.12 - 26.12
stragan programy detoksowe hildegarda

 

© Siódmy las... ul. Zawada 51 24-160 Wąwolnica
Designed by ideastudio.pl, Code & update: synermedia.pl

Kopiowanie treści zawartych w serwisie i rozpowszechnianie ich w szczególności na innych stronach internetowych bez wiedzy i zgody autora jest zabronione.

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności
Wczasy odchudzające - Detox warzywno - owocowy