Medytacje semantyczne ścieżką Hildegardy z Bingen:

 

Warsztaty komunikowania się z własną duszą: dla zdrowia, spokoju i harmonii.

 

Masz w sobie wszystko, przez co możesz działać i być szczęśliwa.

 

Korzystaj z siebie, swojego wielkiego skarbu

 

 

dieta ewy dąbrowskiej

menu

wczasy odchudzające

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

 

dieta dąbrowskiej

 

 

 

 

 

dieta dąbrowskiej

uniwersalna-medytacjaChcesz poznać fenomenalny potencjał swojej duszy i odbyć podróż w wyższe światy? Serdecznie zapraszam na pracę warsztatową w Technologii Wielowymiarowej:

 

Technologia Wielowymiarowa to terapeutyczna metoda, która sięga po potencjał pracy z wyższymi stanami świadomości, czyli z duszą. A ponieważ dusza to nasze centrum zarządzania, dlatego transformacja na poziomie duchowym przekłada się natychmiast na pozytywne zmiany w codziennym życiu.

 

Wielu ludzi nie zdaje sobie sprawy jakim bogactwem jest wieczysta świadomość, nasze duchowe IQ, czyli ciało świetliste. Wychowani w kartezjańskim paradygmacie nie dowierzamy w istnienie wyższych światów. Pogoń za długim i szczęśliwym życiem kojarzymy z materialnym poczuciem bezpieczeństwa nie rozumiejąc, że to komfort i zadowolenie duszy decydują o szczęściu i zdrowiu.

 

Nasze „długo i szczęśliwie”zależy od świadomej współpracy z duszą i jej pragnieniami. Dialog z duszą to podstawa dobrostanu i dobrobytu.

 

Chcesz zmian w swoim życiu? Zacznij od kontaktu z duszą.

 

Dusza to Twój najpotężniejszym sojusznik w wymagającym i zapędzonym świecie planety Ziemia. I wcale nie chodzi o jakieś wielkie duchowe uniesienia, ale o wszystkie praktyczne, małe i większe sprawy, które składają się na udane życie. Ochota na wstanie z łóżka każdego dnia. Praca, która cieszy, a nie drenuje. Grono przyjaciół do miłego spędzania czasu. Stabliny portfel. Troska o siebie. Bliskość z ukochaną osobą. Rodzina. Dobre zdrowie.

 

Dusza potrafi się fenomenalnie o nas zatroszczyć i pod względem skuteczności nie ma sobie równych! Przyjrzyjmy się co potrafi:

 

Po pierwsze dusza to JA, a nie rozliczający mnie, zewnętrzny obserwator bez poczucia humoru. W naszej kulturze utarło się myślenie, że to „ja” mam służyć duszy, według różnych wysokich standardów, z którymi większość ludzi ma poważne kłopoty. Dusza to nie zgorzkniała ciocia czyhająca na moje potknięcia. To moje ponadziemskie IQ, super inteligentna część mnie, z którą mój fizyczny mózg nie ma się co mierzyć. Dusza to mój łącznik z potężnym, duchowym uniwersum, ze światem pełnym innych istot, możliwości, technologii, wiedzy i umiejętności. Dusza to nasze wrota na kosmiczne możliwości ... nas samych!

 

Skąd to wiem?

 

Wiem to wszystko z setek relacji, których byłam świadkiem podczas pracy z ludźmi na warsztatach Technologii Wielowymiarowej.  Technologia wielowymiarowa to moja autorska metoda rozwoju świadomości, szczególny charyzmat, ale i konkretne  know-how, umożliwiające wędrowanie po wyższych stanach świadomości. Technologia Wielowymiarowa to wjechanie wewnętrzną windą w zaświaty, w naszą wieczystą świadomość, duchowy dom naszej duszy.

 

Jak TAM jest?

 

Korzystając z Technologii Wielowymiarowej można na własne oczy „zobaczyć” rajskie krajobrazy, dotknąć szmaragdowych traw w wyższych wymiarach, zstąpić do mrocznych podziemi w celu oczyszczenia się z ciężkich wibracji. Wejść w kosmiczną hiperprzestrzeń, spotkać się oko w oko ze swoim świetlistym przewodnikiem, dotknąć dłoni swojego Anioła. Zobaczyć siebie jako świetlistą istotę, którą jest każdy z nas!

 

Metoda ta pozwala przejść w świadomość wieczystą bez przerwania kontaktu z codzienną świadomością i bez rozdzielania się z swoim ciałem fizycznym. Bez hipnozy, po prostu w dużej uważności i skupieniu, w pełnym zarządzaniu sobą.
Światy wyższych wymiarów można oglądać korzystając ze swoich świetlistych zmysłów, działających tak samo i paralelnie do ziemskiego wzroku, słuchu, smaku, powonienia i dotyku. W wielowymiarach wszystko doskonale widać, słychać i czuć.
W Technologii Wielowymiarowej można kontaktować się z aniołami i ze swoimi świetlistymi przewodnikami, których się widzi, rozmawia z nimi, słyszy i z których można prosić o radę.

 

Najwspanialszym fenomenem dostępnym w Wielowymiarach dzięki Technologii Wielowymiarowej jest bezpośredni kontakt z promienistą energią życia, świetnie opisaną przez Hildegardę z Bingen. Hildegarda nazywała ją Viriditas, energią życia która animuje wszystko w kosmosie i na Ziemi.

 

Spotkanie z promienistą  energią to  dosłownie spa dla ciała i duszy, klinika światła. Viriditas wypełnia w czasie spotkania każdą komórkę ciała, wibruje i doświetla nasze łańcuchy DNA. Doświetlone DNA regeneruje się, zdrowieje ciało i nasza kondycja psychiczna, duchowa i emocjonalna. Energię Viriditas widać i czuć.

 

Co konkretnie można rozwiązać korzystając z Technologii Wielowymiarowej?

 

Właściwie wszystko, czym jesteśmy gotowi się zająć. W wyższych wymiarach można dosłownie zaczerpnąć wibracji każdego stanu: obfitości, szczęścia, poczucia bezpieczeństwa, asertywności i emanując tym w 3D zmienić swoje życie.  Skutecznie usunąć blokady, pójść do przodu w życiu. Bezcenne są bezpośrednie spotkania ze swoimi świetlistymi przewodnikami.

 

Praca w Technologii Wielowymiarowej regeneruje zniszczoną energię i podwyższa wibracje.

 

Jestem semantykiem (magisterum z pól semantycznych wyrazów, Katolicki Uniwersytet Lubelski); certyfikowanym badaczem duchowości hildegardiańskiej (Internationale Gesellschaft Hildegard von Bingen, Niemcy); i gemmologiem (dyplom Guildhall University of London).

 

To są moje ziemskie dyplomy. A Technologia Wielowymiarowa jest efektem pracy z charyzmą otwierania portalu do wyższych stanów świadomości i kilkuletnim doświadczeniem pracy z Wielowymiarami.


Technologia Wielowymiarowa to jedna z najskuteczniejszych metod terapeutycznych, łączy pracę nad regeneracją energii, podwyższaniem wibracji i  z konsekwentną pracą nad rozwojem świadomości.
Poznaj spektakularne możliwości  swojej duszy!


Zapraszam serdecznie :-)


Barbara Ravensdale
Twórca „Siódmego lasu”
Mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Cena warsztatu:

 

1950zł


W ofercie:
2 sesje warsztatowe dziennie
6 noclegów
Posiłki wegetariańskie, lub dieta dr Dąbrowskiej
Herbatki ziołowe i woda do woli
Codzienne spacery po śniadaniu po Kazimierskim Parku Krajobrazowym z przewodnikiem
Przedśniadaniowe rozruszanie spacerowe


Zapraszam serdecznie! Do zobaczenia w Siódmym lesie!

Rezerwacje:

517 930 320 Ola

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Bajkowe Boże Narodzenie

Sklep z rękodziełem
Programy detoksowe
Medytacje semantyczne 
Instytutu św. Hildegardy

Bajkowe Boże Narodzenie

20.12 - 26.12 lub
23.12 - 26.12
stragan programy detoksowe hildegarda

 

© Siódmy las... ul. Zawada 51 24-160 Wąwolnica
Designed by ideastudio.pl, Code & update: synermedia.pl

Kopiowanie treści zawartych w serwisie i rozpowszechnianie ich w szczególności na innych stronach internetowych bez wiedzy i zgody autora jest zabronione.

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności
Wczasy odchudzające - Detox warzywno - owocowy