Medytacje semantyczne ścieżką Hildegardy z Bingen:

 

Warsztaty komunikowania się z własną duszą: dla zdrowia, spokoju i harmonii.

 

Masz w sobie wszystko, przez co możesz działać i być szczęśliwa.

 

Korzystaj z siebie, swojego wielkiego skarbu

 

 

dieta ewy dąbrowskiej

menu

wczasy odchudzające

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

 

dieta dąbrowskiej

 

 

 

 

 

dieta dąbrowskiej

iStock-000032123090-Large1-3000x1500

 

SZKOŁA OBFITOŚCI

czyli

Festiwal Transformacji Blokad Energetycznych


Gdzie: Siódmy las k/Kazimierza Dolnego

 

 

Koszty: warsztat tygodniowy 3000 zł plus koszt pobytu z wyżywieniem 230zł/doba

 

 

Warsztat kwantowo-wielowymiarowy, terapeutyczny

Czy jest coś, czego bardzo, bardzo pragniesz, starasz się, ale mimo wszystkich wysiłków, nie udaje Ci się tego zrealizować?

Marzysz o tym, ciągle próbujesz,  lata mijają, a tu nic…

Albo dostrzegasz niepokojącą prawidłowość, że pewne sprawy w Twoim życiu niby dobrze się zaczynają, niby dobrze rokują, ale w końcu zawsze kończą się rozczarowaniem i katastrofą. I pozostaje głód.

O co chodzi?

Założę się, że to z powodu blokad energetycznych.

KAŻDĄ blokadę można przekuć w sukces!

Zapraszam na warsztat! Zaangażuj swoją inteligencję duchową w organizowanie sobie obfitości i szczęścia w życiu!

 

Charakter warsztatu: Mocno terapeutyczny, fenomenalnie transformujący. W skali od 1 do 10 jego moc to 12.

 

Intencje pracy:  Do pracy w Szkole Obfitości możesz zgłosić każde pragnienie, każdy brak, każdy problem, jaki obciąża Twoje życie. Sky nie jest tu limitem.

 

Cel: Diametralna poprawa w temacie, który chcesz żeby w końcu w Twoim życiu dobrze zafunkcjonował.

 

Narzędzia:   Warsztaty „Szkoła Obfitości” łączą pracą nad rozwojem świadomości ( czyli zastanawiasz się jaki sposób działasz przeciwko sobie powielając nabyte schematy), transformację kwantową (namierzasz rozchwianą falę i ją korygujesz) i pracę w Wielowymiarach (gdzie podróżujesz w wyższe wymiary, oglądasz je i korzystasz z ich terapeutycznej mocy, w tym z zespolenia z boskim Światłem)

 

DLA KOGO JEST TEN WARSZTAT:

– Dla odważnych, bo ten warsztat NAPRAWDĘ rozwiąże zgłoszony problem, a nie każdy lubi zmiany…

– Dla tych, którzy mają dość niekorzystnych schematów, nie obwiniają innych o swoje niepowodzenia i są gotowi wziąć odpowiedzialność za to, co ich spotyka w życiu.

– Dla dzielnych. Warsztat konfrontuje z tym, co do tej pory było pod dywanem. Może boleć.

– I po raz drugi dla dzielnych, bo jest to praca w grupie, tak więc trzeba się otworzyć i nie wstydzić współśmiałków, a w końcu zabieramy się za blokady, czyli takie punkty w Tobie, które zablokowałeś z powodu strachu i bólu, a więc spotkanie z nimi nie będzie przyjemne. Ale to było dawno. Teraz jesteś już duży i dasz radę.

– Dla osób, które chcą śmiało realizować swoje marzenia

– Dla osób, które chcą spotkać wielką miłość, ale wypatrują, wypatrują i nic

– Dla osób, które chcą zarabiać więcej pieniędzy

– Dla osób, które chcą poczuć szczęście i radość

– Dla osób, które chcą poprawić swoje relacje z rodziną, w domu, lub w pracy

– Dla osób, które „utknęły” i nie wiedzą jak ruszyć z miejsca

– Dla osób, które mają wrażenie, że nie żyją własnym życiem, tylko jego namiastką, ale nie potrafią zmienić toru

– Dla osób, które zazdroszczą wszystkim innym wspaniałego życia i sukcesów i chcą: „teraz MOJA KOLEJ!”

– Dla osób, które chcą zgubić zbędne kilogramy

– Dla wszystkich, którzy czytając bajkę Puszkina o Złotej Rybce, żałowali, że nie są rybakiem-szczęściarzem.  Ten warsztat może pokryć ten deficyt….

 

CO KONKRETNIE WYDARZY SIĘ NA WARSZTACIE:

– omówimy podstawy teoretyczne fuzji ciała fizycznego i ciała świetlistego w systemie św. Hildegardy z Bingen.

–  popracujemy ze świadomością  ( Czego Ci w życiu brak? Co jest Twoim życiowym wyzwaniem? Co chciałbyś zmienić? Jakie są Twoje wielkie pragnienia?)

– ustalimy intencję pracy

– nauczysz się schodzić świadomością w obszar serca

– skontaktujesz się ze swoją duszą

– będziesz rozszerzał swoją świadomość o wymiary duszy i na wielkie obszary kwantowe, w czasie „poza czasem”

– wejdziesz świadomością w wyższe wymiary

– zrozumiesz CO i JAK blokuje sukces, o którym marzysz, przyjrzymy się temu na wszystkich poziomach (semantycznym, mentalnym, emocjonalnym, astralnym, kwantowym, duchowym i kosmicznym)

– odkryjesz swoje przekonania, które karmią blokadę

– zwrócisz uwagę na swoje myśli i słowa, którymi wzmacniasz blokadę, czyli poznasz wewnętrznego sabotażystę i wewnętrzny sztab autodywersji. Zdziwisz się, jak wspaniale współpracujesz ze swoją blokadą.

– obejrzymy jak Twoja blokada wygląda na subtelnych poziomach. Osobiście to porządnie pooglądasz.

– obejrzymy mapę Twojej blokady i podsumujemy kiedy i jak manifestuje się w Twoim życiu, oraz  jak traktowała Cię w przeszłości.

– . zauważysz, w jaki sposób powielasz niekorzystne schematy

– określimy genezę powstania blokady i korzyści jakie czerpiesz z faktu, że istnieje….

– przyjrzymy się „za i przeciw” rozstania z blokadą

– jeśli uznasz, że już najwyższy czas na obfitość, rozpoczniemy wielopoziomowy proces transformacji

– sięgniemy korektą w rejony, w które mało kto sięga, a które decydują o skutecznej transformacji blokady z Bestii w piękną Belle.

– skorygujemy rozwichrzoną falę na poziomie energii (zrobisz to osobiście, nawigowany przeze mnie, oglądając swoją energotekę i doświetlając poczerniałą energię,)

– odnajdziemy w siatce czasu momenty, które decydowały o powstaniu i ugruntowaniu blokady i korzystając z narzędzi wielowymiarowych spotkasz siebie samego sprzed lat w przestrzeni czasu „poza czasem” i wyleczysz turbulentną energię (jeśli blokada dotyczy okresu prenatalnego, też i tam zejdziemy. Czas powstania nie ma znaczenia. Znajdziemy ją)

– oczyścimy Twoją matrycę energetyczną w kilku wyższych wymiarach, korzystając między innymi z fenomenalnego działania promienistej Viriditas

 

CO KONKRETNIE DA CI TEN WARSZTAT:

– z dużym prawdopodobieństwem rozwiąże Twój problem, jeśli tylko TY zgodzisz się współdziałać…

– znaczącą poprawę jakości życia w obszarze, nad którym będziesz pracować

– otworzy Twoje serce do miłości do siebie i innych

– wielkie wzruszenie z dotknięcia SIEBIE SAMEGO, swojej esencji. To święty moment.

– pełnię szczęścia w kontakcie z promienistą Viriditas. To każdemu dobrze robi.

– znacząco podwyższy poziom Twoich wibracji, co sprawi, że będziesz się czuł lekko i szczęśliwie

– naszykuj się na cuda. Narzędzia wielowymiarowe plus Twoja świadomość to autostrada do realnej zmiany na lepsze. Jeśli tylko naprawdę pragniesz zmiany, pojawi się miłość, pieniądze, harmonia, czy nowa praca. Twoja Złota Rybka zacznie działać.

– utrzymanie tych zmian będzie zależeć od Twojej świadomości, czujności i pamiętania o tym, czego się dowiedziałeś.

 

Opis obszaru warsztatowego:

Blokady energetyczne mogą dotyczyć KAŻDEGO obszaru życia: miłości, pracy, pieniędzy, zdrowia, rodziny i samorealizacji, potrafią przez dziesiątki lat paraliżować nasz sukces finansowy, popsuć każdy związek, odebrać nam zdrowie, słowem zatruć radość istnienia.

Teraz czas na dobre wiadomości.

Każda  blokada to Twój wielki potencjał! To chwilowo zamknięty Sezam ze skarbami. Każda blokada czeka na Twoją aktywność, bo chce być odnaleziona  i zaopiekowana. Blokada ciągle powraca, bo ma nieustanną nadzieję na spotkanie z Tobą i na transformację dzięki Twojej miłości. Tak. To właśnie słowo „Miłość” otworzy wrota Twojego Sezamu.

Blokady przed transformacją to Twoje przekleństwo, ale blokady PO transformacji to Twoja prywatna kopalnia złota i diamentów!

 

KAŻDĄ blokadę można przekuć na sukces!

Czy wiesz, dlaczego z blokadami tak trudno się skutecznie rozprawić?

Wszystko dlatego, że blokady tworzą się na poziomie, w który współczesna nauka dopiero nieśmiało zagląda. Wykraczają daleko  poza koncepcję świata, w którym rządzi materia. Należą do świata energii, czyli do rzeczywistości kwantowej.

Nie podlegają sferze materialnej. Manifestują się wprawdzie  w ciele jako choroby, ale trudno je z poziomu ciała przegonić, trudno je pokonać rozumem, a wszystko dlatego, że ich kwatera główna znajduje się już poza ciałem fizycznym.

Do twórczego spotkania z blokadami energetycznymi trzeba udać się w nową świadomość i zacząć używać nowych narzędzi. Naszym największym sprzymierzeńcem w konfrontacji z blokadami jest nasza dusza i jej świetliste zmysły, słowem nasza inteligencja duchowa.

Nasza inteligencja duchowa, czyli potencjał ciała świetlistego jest dla nas dostępny przez cały czas naszej inkarnacji na Ziemi. W każdym momencie możemy aktywować świetliste zmysły i wejść w świadomość wieczystą, czyli świadomość naszej duszy.

jeśli chodzi o blokady energetyczne, to dzięki aktywacji naszej inteligencji duchowej wydarza się prawdziwy cud. To, co było do tej pory niewidzialnym przeciwnikiem, niewidocznym murem, życiową przeszkodą, która działa przeciwko nam, a której nie widać, wszystko to materializuje się przed oczami duszy. Nasze postrzeganie ziemskie było bezradne wobec niewidzialnego wroga, ale nasz aktywowany i świetnie działający wzrok świetlisty radzi sobie w energetycznym terenie znakomicie! Nareszcie każdą z blokad można ZOBACZYĆ. Nareszcie wszystko widać! I to nie na jeden, ale na wiele sposobów.

Można wejść w wyższe światy i tam odnaleźć blokadę. Można potoczyć świetlistym wzrokiem po otaczającej nas siatce kwantowej i voila!, jest nasza blokada! Czarny lej, otchłań bez dna, zimny mur, czarna kałuża, kolczasta kula, metalowe haki, ziejąca ciemnością przepaść.

Nareszcie jestem w kontakcie ze swoją blokadą.

Żeby skutecznie poradzić sobie z blokadami, warto zrozumieć genezę ich powstawania.

Dusza schodzi w ciało fizyczne i w jedności ze swoim ciałem odbywa ziemską wędrówkę. Planeta Ziemia to bardzo wymagające środowisko. Pełno tu bólu, strachu, rozczarowań, ciężkich i dramatycznych przeżyć. To jest właśnie powód, dla którego dusza opuszcza swoją „comfort zone” w Domu Dusz i inkarnuje w świat fizyczny. Jest to w pełni świadoma decyzja. To właśnie ziemskie trudy są solą każdej inkarnacji! Dusza chce się potrudzić!

Podobnie jak ciało fizyczne odnosi rany, dusza również cierpi i odnosi rany. Rany duszy to nie jest ubytek tkanki fizycznej i upływ życiodajnej krwi. Rany duszy to sczerniała energia. Każdy stres i dyskomfort  zaciemniają jej energię. Po wielu latach życia nasza „energoteka”, czyli nasze energetyczne archiwum pełne jest czarnych, szarych i mglistych zapisów. To krajobraz złożony z wszystkich ciężkich chwil naszego życia. To blizny naszej duszy, ciemne fragmenty naszej matrycy energetycznej.

Mówimy: ktoś poszarzał ze strachu na twarzy. Albo: jego twarz sczerniała od trosk. Albo: jej twarz poszarzała ze smutku. I mamy rację. Na twarzy widać, co się dzieje z naszą energią na skutek ciężkich przeżyć.

Blokady energetyczne

Ciemności w naszej matrycy energetycznej, czyli zapis smutków duszy, podstawiają nam nogę, torpedują zamierzenia, blokują happy-endy. Każdy z nas na pewno kojarzy jakiś powtarzający się wzór, którego ma już serdecznie dosyć, a który powraca w życiu jak bumerang. To właśnie blokada energetyczna, trauma zapisana w naszej matrycy.

Jeśli nasza matryca jest ciemna i poszarzała w obszarze miłości, trudno nam będzie o szczęśliwy związek. Jeśli jest sczerniała w obszarze obfitości, nigdy nie uda nam się zarobić większych pieniędzy. Ciemności matrycy mają bezpośredni wpływ na nasze łańcuchy DNA i nasze zdrowie i na to, jak układa się nasze życie.

No dobrze, ale dlaczego ta sczerniała energia jest tak zabójcza, co właściwie blokada blokuje, czego brakuje w organizmie mojej duszy i organizmie mojego ciała, że wszystko siada i się sypie??

Czy wiesz, co technicznie determinuje szczęście i obfitości w Twoim życiu? To ilość boskiej Viriditas w Twoich żyłach.

Viriditas to substancja o której mówią wszystkie baśnie na Ziemi i wszystkie święte księgi różnych narodów. To energia życia, którą emituje Źródło Stworzenia, potężna, promienista energia, która animuje cały wszechświat.

Ludzie w różnych językach ziemskich mówią o energii życia,: Chi, Prana, Mana. Ja za św. Hildegardą z Bingen nazywam ją Viriditas.

To właśnie ilość promienistej Viriditas w Twojej fuzji ciała z duszą decyduje o pomyślności w Twoim życiu. Im więcej jej w Tobie, tym wyżej wibrujesz. Im wyżej wibrujesz, tym lepsza jest jakość Twojego życia i tym czujesz się szczęśliwszy.

Viriditas to Miłość. Każda blokada powstaje przez ból i brak miłości. Ból tamuje swobodny  przepływ Światła. To dlatego im bardziej Twoja matryca jest zaciemniona i zamglona, tym mniej w Tobie Światła. Nasz język idealnie opisuje te zjawiska energetyczne: nikt nie promienieje ze smutku i rozpaczy. Promieniejmy za szczęścia i radości.

Wyobraź sobie pochmurny dzień nad morzem. Nici z opalania, prawda? Tak samo mgły matrycy blokują dopływ kosmicznej energii życia i obfitości.

Viriditas jest nazywana w baśniach kwiatem paproci, wodą żywą, złotą kaczką. Symbolizuje pełnię szczęścia. Stan doskonałej pełni, sytość i niewyczerpaną obfitość, jakie sprowadza doświetlenie naszego fizycznego ciała Boską Viriditas.

Dzięki naszej duszy, jest to możliwe!

Przechodząc świadomością w ciało świetliste otwiera się przed nami zjawiskowa możliwość: spotkanie z boską Viriditas i wprowadzenie jej w ciało fizyczne.

Każde spotkanie duszy z boską Viriditas, to nie tylko uczta duchowa. Każde naświetlenie regeneruje naszą matrycę. Każda wiązka promienistej Viriditas uzdrawia naszą matrycę, regenerują ją i czyści. Boskie Światło rozprasza ciemność i transformuje ją w zdrową świetlistą energię.

Jeśli znajdziesz w matrycy zaciemniony punkt odpowiedzialny, powiedzmy,  za niepowodzenia w miłości i będzie miała miejsce transformacja w Światło, wszystko w Twoim życiu w temacie miłości się zmieni. Zmiana na Twoim subtelnym poziomie za niedługi czas zmieni Twoją rzeczywistość 3D.

Co blokuje szczęśliwą miłość w Twoim życiu? Zapewne ból i trauma związane z najwcześniejszymi doświadczeniami z miłością z okresu dzieciństwa, albo nawet z okresu prenatalnego. Krzywdy, które zaciemniły energię matrycy, utworzyły blokadę energetyczną i odcięły dopływ boskiej Viriditas. Ten obszar Twojego życia pozostaje w matrycy niedoświetlony.

Nasza rzeczywistość zależy od krajobrazu energetycznego na subtelnych poziomach. W głowie się to nie mieści, ale to właśnie energetyczne zapisy duchowych przeżyć determinują, co wydarzy się w naszym życiu.

Popracuj w  konkretnym miejscu matrycy nad transformacją ciemności w Światło i wszystko się zmieni!

O takiej transformacji mówią bajki i baśnie. Bohater idzie na wyprawę pełną niebezpieczeństw i dzięki swej dzielności i wytrwałości odnajduje wodę żywą, dzięki której to, co w jego życiu umarło, może powrócić do życia. To symbol przemiany ciemności matrycy w zdrową, doświetloną energię. To symbol transformacji starego w nowe. Przejście z blokady we flow. Ze zmartwienia w witalność.

Bądź swoim bohaterem!

Dzięki swoim świetlistym zmysłom masz szansę odszukać KAŻDĄ blokadę w swojej matrycy energetycznej.

Odszukanie blokady to połowa sukcesu. Teraz najważniejsze jest nasze serce. Jeśli nie ulęknie się w obliczu ciemności, a nawet, ba! otworzy się i okaże jej miłość, woda żywa jest Twoja!

Transformacja blokad

Zaklęciem otwierającym Twój wewnętrzny Sezam jest po prostu miłość. Św. Hildegarda z Binegen powiedziała, że miłość jest siłą porządkującą wszechświat. I rzeczywiście tak jest. Miłość porządkuje każde zaciemnienie w matrycy.

Jeśli tylko zdołasz wzruszyć się, ofiarować czułość ciemności, oblać ją swoją bezwarunkową miłością  – wydarza się prawdziwy cud!

Ciemność rzednie, szarzeje, nabiera lekkości, rozprasza się, jaśnieje. Ostatnim akcentem transformacji jest pojawienie się boskiej Viriditas, która zwabiona wibracją Twojej miłości pędzi przez kwantowy bezmiar i wspiera Cię w transformacji. Matryca jaśnieje, zdrowieje, przepuszcza światło do ciała fizycznego, doświetla Twoje łańcuchy DNA. Cała Twoja fuzja dusza-ciało wibruje Światłem i Miłością.

Czy wiesz, jak reaguje wszechświat na Twój blask? Bo w trakcie takiej transformacji dosłownie jaśniejesz, promieniejesz i świecisz w kwantowej siatce wszechświata. Prawem boskiego rezonansu ściągasz inne wysokie wibracje. Świetną pracę, wielką miłość, powodzenie finansowe, korzystne oferty, uśmiechy innych ludzi.

Boski rezonans

Kiedy byłeś enegetycznie zaciemniony i mglisty, bo wibrowałeś bólem i cierpieniem, jakimi obciążyło Cię życie, przyciągałeś podobne wibracje. Tkwiłeś w ciemnych wibracjach krzywdy, niepowodzeń, rozczarowań, pretensji i bólu, a wszystko to blokowało sukces. Matryca ma potężne działanie, a wszechświat działa na prawie rezonansu. Co w Tobie, to i na zewnątrz. Dopóki spowijała Cię energetyczna mgła, Twoje myśli były szare, Twoja twarz szara, tak długo za Twoim życiem wlokło się pasmo rozczarowań. Było wtedy w Tobie wiele myśli, wspomnień i traum, które blokowały dopływ Światła. Dlatego miałeś bardzo niską wibrację.

Ale doświetlenie matrycy spowodowało całkowitą zmianę Twojej wibracji! Jest w Tobie więcej Viriditas, matryca niczego nie blokuje, boska Viriditas swobodnie wpływa w Twoje fizyczne łańcuchy DNA, jesteś doświetlony kosmicznym Światłem i bardzo wysoko wibrujesz. Wysokość wibracji to ilość boskiego Światła w Tobie.

 

Podsumujmy

Zwycięski team w walce z blokadami to:

Twoje świetliste zmysły. Plus otwarte serce. Plus Boska Viriditas i zmiana wibracji z niskich na wyższe.

A wiesz, co utrzyma dobry poziom Viriditas w Tobie?

Twoja rozbudzona świadomość i zaprzyjaźnienie z duszą. To dusza reglamentuje dopływ Viriditas do łańcuchów DNA w ciele fizycznym. Rozluźniona, zadowolona dusza jest naszym największym sprzymierzeńcem w tworzeniu pięknego życia pełnego obfitości.

NIESPODZIANKA!

Na tym warsztacie poćwiczymy również Jogę. I dla chętnych włączymy też taniec intuicyjny. Kochanie siebie, to kochanie swojego ciała, brzucha. Podarujmy sobie piękne chwile na macie ?

 

 

Gdzie: „Szkoła obfitości” jest warsztatem wyjazdowym. Ta edycja pracuje w ośrodku „Siódmy las” koło Kazimierza Dolnego. Info o ośrodku:  www.siodmylas.pl

 

Rezerwacje: mailem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Lub telefonicznie: +48 517 930 320

 

 

 

Koszt: warsztat tygodniowy 3000 zł plus koszt pobytu z wyżywieniem 230zł/doba

 

 

 

Podsumowując w ofercie:

– codzienne warsztaty „Szkoły obfitości”

– 6 noclegów

– wyżywienie wegetariańskie, lub dieta dr Dąbrowskiej

– woda i herbaty ziołowe do woli

– codzienne spacery z przewodnikiem po Kazimierskim Parku Krajobrazowym

 

I kilka słów o detoksie: 

Detoks to bardzo wartościowy wielowymiarowy inspirator. Inaczej nazywany postem. To jedno z najpotężniejszych naturalnych narzędzi do zmiany, odzyskania wewnętrznej mocy i uruchomienia potencjału.

Są różne odmiany postów. Od kilkutygodniowej głodówki z piciem wody destylowanej do wyważonych diet oczyszczających oscylujących wokół 1000 kalorii dziennie. Generalnie słowo „post” oznacza dobrowolną decyzję zmniejszenia racji żywieniowych przez jakiś czas. Potrzebujemy do życia około 1500 kalorii dziennie. Nawet pozostając w łóżku i śpiąc zużywamy energię na podtrzymanie temperatury 36,6, oddychanie, śnienie, pracę  serca, jelit itd. A co dopiero za dnia, kiedy działamy, chodzimy, emocjonujemy się, myślimy i uprawiamy sporty.

Paliwo do tych wszystkich akcji pozyskujemy głównie z jedzenia. To konkretna energia, którą regularnie tankujemy. Zmniejszenie  ilości przyjmowanego pożywienia na talerzu poniżej 1500 kalorii dziennie skutkuje tym, że nasz organizm przestraja się z żywienia zewnętrznego na wewnętrzne. Żeby mieć nadal parę na utrzymanie temperatury i pracę wszystkich organów, zaczyna czerpać paliwo z naszych komórek. Jesteśmy tak zaprogramowani, że oszczędzane są wtedy  ważne organy (przez pewien czas), a spalaniu ulegają toksyny, złogi i tłuszcz, wszystko to, co zbędne.

Jest to więc bardzo dokładne „sprzątanie” na poziomie komórkowym.

Proces detoksu może być za pierwszym razem dość mało komfortowy przez kilka dni. Zupełnie jak początek choroby wirusowej, kiedy duża ilość toksyn we krwi sprawia, że boli nas głowa i czujemy się rozbici.

Po kilku dniach dyskomfort mija, śmieci wyrzucone,  wszystko wyglancowane, mieszkanie zaczyna świecić. Dosłownie. Skóra wygładza się i promienieje. Obrzęki mijają. Efektem ubocznym jest utrata wagi i smuklejsza linia. Wzrasta witalność, spada poziom cholesterolu i cukru we krwi.

Na poziomie mentalnym myśli się klarują, jesteśmy bardziej kreatywni i efektywni.

Na poziomie duchowym rośnie nasza krzepa. Nie inwestując energii w trawienie możemy ją przeznaczyć na wznioślejsze zadania. Nasze myśli szybują w górę. Potrafimy zmierzyć się z ciągotami i wygrywamy. Na fali mocy śmiało sięgamy po dobro.

Post w holizmie chrześcijańskim zmazywał obciążenia duszy, uwalniał ją z ciemności.

W każdej kulturze, w każdej religii, post był cyklicznym wydarzeniem na poziomie narodu. Dla zdrowia i dobrego samopoczucia.

Bajkowe Boże Narodzenie

Sklep z rękodziełem
Programy detoksowe
Medytacje semantyczne 
Instytutu św. Hildegardy

Bajkowe Boże Narodzenie

20.12 - 26.12 lub
23.12 - 26.12
stragan programy detoksowe hildegarda

 

© Siódmy las... ul. Zawada 51 24-160 Wąwolnica
Designed by ideastudio.pl, Code & update: synermedia.pl

Kopiowanie treści zawartych w serwisie i rozpowszechnianie ich w szczególności na innych stronach internetowych bez wiedzy i zgody autora jest zabronione.

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności
Wczasy odchudzające - Detox warzywno - owocowy