Medytacje semantyczne ścieżką Hildegardy z Bingen:

 

Warsztaty komunikowania się z własną duszą: dla zdrowia, spokoju i harmonii.

 

Masz w sobie wszystko, przez co możesz działać i być szczęśliwa.

 

Korzystaj z siebie, swojego wielkiego skarbu

 

 

dieta ewy dąbrowskiej

menu

wczasy odchudzające

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

 

dieta dąbrowskiej

 

 

 

 

 

dieta dąbrowskiej

Siódmy las i Kasia Guraj zapraszają serdecznie w podróż do Złotego Środka:

 

”Sacral Joga”


Uwolnij swobodną energię!


Najwyższy czas by poczuć się lekko ;) Oczyszczająca dieta, joga,  plus wielkie skupienie na naszym Złotym Środku – to z niego płynie swobodna energia.


Kasia o warsztacie:


"Żyjąc na co dzień w kulturze Zachodu, nasze ciała nie są naturalnie przystosowane do praktyki jogi. Tryb pracy, nawyki ruchowe, zwyczaje prowadzące do przyjmowania określonych postaw sprawiają, że niektóre pozycje wydają się nieosiągalne lub wymagają pewnej modyfikacji i odpowiedniego przygotowania ciała. To, co dla przedstawicieli kultur Dalekiego Wschodu jest łatwe - np. pozostawanie długi czas w pozycji kucznej, wykonywanie asan wymagających dużej elastyczności i gibkości (czemu z pewnością sprzyja też klimat i sposób wychowania), Europejczycy mogą osiągnąć wyłącznie bardzo długą praktyką lub wykorzystując dodatkowo inne sposoby łagodnego uelastyczniania organizmu – najlepiej technikami pracującymi na źródle naszej swobody ruchowej, czyli powięzi (Metoda Feldenkraisa, (auto)masaż itp.). Pozwalają one na odpowiednie „zmiękczenie” ciała, przygotowanie go do bezpiecznej praktyki i tym samym czerpanie najlepszego z obydwu światów – Wschodu i Zachodu.


I to właśnie stanowić będzie punkt wyjścia dla warsztatu. Każdego poranka zaczynać będziemy od ćwiczeń, mających zwiększyć swobodę w ciele a następnie przechodzić do właściwej praktyki.


Punktem centralnym będzie obszar miednicy (okolice czakry sakralnej) jako, że jest to nasz Złoty Środek, nasze centrum, które jeśli jest w pełni swobodne, wówczas i nasze ruchy oraz samopoczucie zyskują nową jakość.


Doświadczymy jak  mentalne przemieszczenie środka ciężkości może nadać lub odebrać nam lekkość i wraz ze zdobywaniem coraz większej nad nim kontroli będziemy stopniowo uwalniać  ciało z ciężaru i więzów, które gromadzimy w codziennym życiu.


Każdy dzień zaczynać się będzie od delikatnego „wchodzenia” we własny organizm poprzez medytację, łagodne rozciąganie lub elementy Metody Feldenkraisa, a następnie skupiać się będziemy już wyłącznie na uwalnianiu mocy swego Złotego Środka i generowaniu ruchowego oraz energetycznego flow. Praktykę każdorazowo kończona będzie dłuższym relaksem lub elementami masażu tajskiego.
Codzienna praca charakteryzować się będzie także stopniowym zwiększaniem trudności wariantów wykonywanych pozycji. Jeśli pogoda dopisze, skorzystamy również z energii Matki Natury, ćwicząc na trawie.”

Zapraszamy serdecznie!


W ofercie:

- 6 noclegów
-dieta wegetariańska, lub detoks warzywno-owocowy dr Dąbrowskiej
-codzienny poranny rozruch
-codzienne praktyki jogi i medytacje
-codzienny spacer z przewodnikiem po Kazimierskim Parku Krajobrazowym
-herbatki ziołowe do woli

 

Cena: 1650 zł.

 

Info i rezerwacje: Ola, tel. 517 930 320. Mail : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., www.siodmylas.pl.

 

Terminy w 2015 roku:

6.06 – 12.06.

19.09. – 25.09.

10.10 - 16.10.

 

Info o nauczycielu:
Kasia Guraj – jogę praktykuje od 15 r.ż. i niemalże od samego początku wiedziała, że będzie to ważna część jej życia. Na co dzień, oprócz własnej praktyki, prowadzi zajęcia nt. świadomości ciała i sposobów jej budowania na Wydziale Psychologii UW (gdzie jest również doktorantką), a także, wraz z Tomkiem Pakowskim, zajęcia  pt. Sztuka Obecności, będące połączeniem medytacji oraz budowania głębszej samoświadomości. Regularnie uczestniczy i poszerza swoją wiedzę na wielu warsztatach w kraju i zagranicą zarówno z obszaru jogi (oraz jej najnowszej pasji – acrojogi), jak i z wielu innych metod pracy z ciałem lub terapii poprzez ciało (m.in. TRE, Metoda Feldenkraisa, masaż tajski). Ukończyła również kurs masażu klasycznego i relaksacyjnego w Centrum Fizjoedukacji „Animusz”.

Bajkowe Boże Narodzenie

Sklep z rękodziełem
Programy detoksowe
Medytacje semantyczne 
Instytutu św. Hildegardy

Bajkowe Boże Narodzenie

20.12 - 26.12 lub
23.12 - 26.12
stragan programy detoksowe hildegarda

 

© Siódmy las... ul. Zawada 51 24-160 Wąwolnica
Designed by ideastudio.pl, Code & update: synermedia.pl

Kopiowanie treści zawartych w serwisie i rozpowszechnianie ich w szczególności na innych stronach internetowych bez wiedzy i zgody autora jest zabronione.

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności
Wczasy odchudzające - Detox warzywno - owocowy