Medytacje semantyczne ścieżką Hildegardy z Bingen:

 

Warsztaty komunikowania się z własną duszą: dla zdrowia, spokoju i harmonii.

 

Masz w sobie wszystko, przez co możesz działać i być szczęśliwa.

 

Korzystaj z siebie, swojego wielkiego skarbu

 

 

dieta ewy dąbrowskiej

menu

wczasy odchudzające

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

 

dieta dąbrowskiej

 

 

 

 

 

dieta dąbrowskiej

julita„Rozwiń skrzydła” – Warsztat ten jest przeznaczony dla wszystkich kobiet, które chcą odkryć lub połączyć się ponownie ze swoją wewnętrzną siłą i kobiecością . Czy ten warsztat jest właśnie dla ciebie? Odpowiedz na kilka pytań:

  • Czy chcesz poczuć się bardziej komfortowo w swoim ciele?
  • Czy pragniesz połączyć się ze swoja kobieca mocą?
  • Czy chciałabyś wsłuchać się w glos swojego ciała poprze taniec medytacyjny?

 

W programie:

  • Stereotypy – jaki wizerunek kobiecości odziedziczyłaś od rodziny i społeczeństwa
  • Wizerunek kobiety w baśniach
  • Męskość i kobiecość – kolaż – jakie cechy ci sprzyjają a jakie blokują
  • Praca z maskami – twój przyjęty stereotyp, lub kobieta z ulubionej baśni i taka, jaką chciałabyś być
  • Odkrywanie cielesności – terapia tańcem i ruchem
  • Medytacja i wizualizacja

 

Dlaczego warto wziąć udział:

Ważną częścią warsztatów będzie taniec wolny, kreatywny, który umożliwi kontakt z własnym ciałem. Taka forma tańca pozwoli ci na odblokowanie ciała i uwiezionych w nim emocji.  Pozwoli ci połączyć się z kobieca mocą drzemiąca w biodrach , oraz być swobodną i kreatywną. Ciało jest wspaniałym nauczycielem a w dzisiejszych czasach, gdzie intelekt jest ceniony najbardziej, jesteśmy odcięci od ciała, lub traktujemy nasze ciało w sposób przedmiotowy dostosowując się do kanonów mody i narzucanych przez media trendów. Będziemy korzystać z technik psychoterapii, medytacji, terapii tańcem oraz rysunku. Dzięki temu warsztatowi odblokujesz uwiezione w ciele emocje i poczujesz swoją autentyczność i niepowtarzalność.  Wyzwól wiec swoją moc kobiecą, rozwiń skrzydła i unieś się w górę jak ptak! Udanego lotu!

Będziemy korzystać z technik psychoterapii, medytacji, rysunku oraz tańca. Dzięki temu warsztatowi odblokujesz uwiezione w ciele emocje i poczujesz swoją autentyczność i niepowtarzalność. Wyzwól swoją moc kobiecą, rozwiń skrzydła i unieś się w górę jak ptak! Zapraszam!

Julita Ostrowska

 

W ofercie:

6 noclegów
Dieta dr Dąbrowskiej lub wegetariańska do wyboru
Herbatki ziołowe do woli
Spacer z przewodnikiem po Kazimierskim Parku Krajobrazowym
Codzienne warsztaty z Julitą  i rozwijanie skrzydeł

Cena: 1750 zł

Info i rezerwacje: tel. 517 930 320, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

O prowadzącej warsztaty:

 

Julita Ostrowska

Psychoterapeutka i trenerka rozwoju osobistego. Ukończyła studia Psychoterapii i doradztwa osobistego w instytucie Psychoterapii CCPE w Londynie – akredytowane przez BACP i UKCP ( http://www.ccpe.org.uk/dippsych.html ). Trenerka metody Mindfulness.

 

Pracowała  miedzy innymi  w domu opieki społecznej „Ubmbrella” z ludźmi z zaburzeniami psychicznymi, w charytatywnym ośrodku terapii „The Caravan” , w „Women’s Trust” udzielając wsparcia kobietom dotkniętym przemocą oraz w „FreshStart Psychoterapy” oferując doradztwo i psychoterapię dla lokalnej społeczności. Obecnie prowadzi psychoterapię indywidualną a także warsztaty grupowe rozwoju osobistego i kreatywności. Współpracuje z Polish Psychologists’ Association oraz Akademią Kobiety w Londynie a także prowadzi zajęcia z Mindfulness w urzędzie miasta Londyn.


Julita jest osobą kreatywną, lubi samotne podróże w dalekie regiony świata. Pasjonuje się medytacją, yogą oraz terapią tańcem i ruchem – metodą 5 Rytmów. Pasje te wnosi do pracy terapeutycznej, włączając elementy kreatywnej ekspresji, medytacji, pracy z ciałem i oddechem oraz wizualizacji. Wiedzy i umiejętności medytacyjnych nabyła w Londynie, Hiszpanii i Bali. Specjalnością Julity są warsztaty o tematyce „Wewnętrznego Dziecka” gdzie skupia się na odnalezieniu źródła radości, spontaniczności i kreatywności.

Bajkowe Boże Narodzenie

Sklep z rękodziełem
Programy detoksowe
Medytacje semantyczne 
Instytutu św. Hildegardy

Bajkowe Boże Narodzenie

20.12 - 26.12 lub
23.12 - 26.12
stragan programy detoksowe hildegarda

 

© Siódmy las... ul. Zawada 51 24-160 Wąwolnica
Designed by ideastudio.pl, Code & update: synermedia.pl

Kopiowanie treści zawartych w serwisie i rozpowszechnianie ich w szczególności na innych stronach internetowych bez wiedzy i zgody autora jest zabronione.

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności
Wczasy odchudzające - Detox warzywno - owocowy