Medytacje semantyczne ścieżką Hildegardy z Bingen:

 

Warsztaty komunikowania się z własną duszą: dla zdrowia, spokoju i harmonii.

 

Masz w sobie wszystko, przez co możesz działać i być szczęśliwa.

 

Korzystaj z siebie, swojego wielkiego skarbu

 

 

dieta ewy dąbrowskiej

menu

wczasy odchudzające

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

 

dieta dąbrowskiej

 

 

 

 

 

dieta dąbrowskiej

przezserceSiódmy las i Lidka Kuna serdecznie zapraszają na warsztat:


„Przez serce do piękna“


Jak i dlaczego miłość i akceptacja siebie wpływają na nasze piękno i zdrowie?

Warsztaty o roli serca i świadomości w dbaniu o urodę.

Wiedza o sobie, o swoim organizmie, dostęp do swojej intuicji i mądrości serca to moc i niezależność. To wolność od presji zewnętrznej i wewnętrznej, to spokój w byciu piękną :-)

Siódmy las serdecznie zaprasza na tydzień świadomej troski i miłości, podczas którego lepiej siebie poznamy i nawiążemy kontakt z własnym sercem. Dla zdrowia, dla piękna.
Wśród cudownych kazimierskich krajobrazów łatwiej nam będzie zaczerpnąć wysokich wibracji i otworzyć serca. Ciepłe, ogniste barwy jesieni dodatkowo napełnią nas dobrą energią, a zdrowa warzywno-owocowa dieta oczyści ciało z toksyn. Dzięki temu, w ciągu tego tygodnia nabierzemy siły i odporności na długie zimowe miesiące.

Kochanie siebie i kontakt ze swoim sercem to znacznie potężniejsza siła niż siła woli, niezwykle ważna w dbaniu o siebie.
Dlaczego?
Miłość i akceptacja emanujące z serca to bardzo wysokie wibracje, a jak to wpływa na nasze piękno i zdrowie? O tym będziemy szczegółowo mówić na warsztatach. Ponadto miłość, troska i mądrość serca sprawiają, że umiemy sami zadbać o swoje zdrowie słuchając własnego organizmu.
Nasz organizm to wspaniały samoregulujący i samoodradzający się system, który potrzebuje naszej pomocy i wsparcia w sprawnym funkcjonowaniu. Uroda i młodość pochodzą z wnętrza, są ściśle związane ze stanem zdrowia, stanem emocji i poziomem stresu, a także z samoakceptacją i kochaniem siebie.

Podczas tygodnia z  holistycznym pięknem poznamy podstawowe mechanizmy funkcjonowania organizmu oraz procesu starzenia się, szczególnie w obrębie twarzy.
Zwrócimy uwagę na moc własnej intuicji oraz miłości własnej oraz poznamy rolę i wpływ serca na młody i zdrowy wygląd.

Poranki zaczynać będziemy od ćwiczeń podnoszących energię w meridianach, automasażu twarzy oraz energetycznego spaceru poruszającego limfę.

Po śniadaniu zapraszamy na holistyczne zajęcia w oparciu o refleksologię, teorię pięciu elementów oraz 12 meridianów, porządkujących świat emocji i funkcjonowanie całego organizmu. Zdobyta wiedza pomoże nam zrozumieć swój organizm i świadomie dbać o siebie.
Podczas zajęć zajmiemy się naszymi twarzami i zajrzymy głębiej - pod skórę, gdzie poszukamy prawdziwych przyczyn starzenia się twarzy, prawdziwych przyczyn powstawania zmarszczek oraz ich konkretnego rozmieszczenia.

Podczas części praktycznych:

 • Przyjrzymy się naszym twarzom w lustrach,
 • Poddamy się małym „testom młodości“;
 • Nauczymy się „relaksować twarz“, masować
 • Zastanowimy się, o czym chce nam powiedzieć wygląd naszej twarzy
 • Poznamy przepisy na proste sposoby oczyszczające organizm, skórę
 • Porozmawiamy o holistycznym podejściu do urody


Ponadto poznamy ćwiczenia, „techniki serca“, które pomogą nawiązać kontakt z naszą intuicją, mądrością oraz przyniosą odczuwalną harmonię i spokój.
Bo złość piękności przecież szkodzi! Nie są to puste słowa. Złość to jedna z przyczyn szybszego starzenia się. Trzyma nas w niskich, nieprzyjemnych wibracjach, co zostawia ślad w naszym organizmie. Osłabieniu ulega wątroba i powstają blokady całego meridianu z nią związanego. Złość zostawia również ślad na naszej twarzy, wyostrza nasze rysy, a mięśnie stają się napięte i skracają się, pionowe zmarszczki pomiędzy brwiami pogłębiają się.

Wieczory poświęcimy na medytacje serca - eksplorację swojego centrum dowodzenia, domu duszy. 

Popołudniami będzie można skorzystać z  przyjemnych, odprężających zabiegów refleksologii twarzy z wykorzystaniem naturalnych olejków i masek. Wszystkie zabiegi na indywidualne zamówienie są dodatkowo płatne.

Zapraszamy na wyjątkowy czas blisko natury, blisko siebie, blisko serca. Dla piękna!

Cena: 1750 zł

Rezerwacje: Ola, tel.  +48 517 930 320,  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Info: Lidka, tel. 534 201 041

Prowadząca:

 

Lidka Kuna – refleksolog twarzy certyfikowany przez Instytut Lone Sorensen oraz Międzynarodowy Instytut Mai Krauze, dodatkowo certyfikowana kosmetyczka. Wielka miłośniczka medytacji serca, ukończyła szkolenie Przebudzenie Oświeconego Serca w School of Remembering prowadzone przez Iwonę Sicińską, doświadczony praktyk dwupunktu (transformacji kwantowej), który poznała w stopniu zaawansowanym w Instytucie Świadomości Kwantowej. Przestrzeń serca zgłębiła podczas medytacji wielowymiarowych Barbary Ravensadale.
Lidka wierzy w mądrość i zdolność organizmu do samouzdrawiania oraz w IQ serca, intuicję oraz w miłość i jej siłę uzdrawiającą. Sama żyje w przestrzeni serca i bardzo to docenia☺ Refleksologię łączy z uzdrawianiem kwantowym oraz uzdrawianiem rekonektywnym.
-„Są różne drogi do bycia piękną i młodą. Ja wybrałam tę holistyczną choć wiem, że nie jest ona najłatwiejsza i nie przynosi natychmiastowych efektów. Ale uważam, że prawdziwe i trwałe piękno wynika z naszego zdrowia. Bardzo cenię sobie drogę do piękna przez serce, bo szeroko rozumiany kontakt z nim to wysokie uzdrawiające wibracje na poziomie ciała oraz wspaniałe samopoczucie, blask i szczęście. Uroda, zdrowie zależą w dużej mierze od kondycji duszy, a tylko przez serce mamy do niej dostęp. Serce to uzdrawiająca miłość, najlepiej, gdy skierowana najpierw i przede wszystkim ku sobie.“ - Lidka Kuna

W ofercie:

 • 6 noclegów
 • Pełne wyżywienie (dieta wegetariańska, lub detoks warzywno-owocowy dr Dąbrowskiej)
 • Woda i herbatki ziołowe do woli
 • Codziennie dwie sesje warsztatowe, przedpołudniowa i wieczorna
 • Poranny rozruch
 • Spacer z przewodnikiem po okolicznych polach i wąwozach Kazimierskiego Parku Krajobrazowego

 

Zapraszamy serdecznie! :-)

Bajkowe Boże Narodzenie

Sklep z rękodziełem
Programy detoksowe
Medytacje semantyczne 
Instytutu św. Hildegardy

Bajkowe Boże Narodzenie

20.12 - 26.12 lub
23.12 - 26.12
stragan programy detoksowe hildegarda

 

© Siódmy las... ul. Zawada 51 24-160 Wąwolnica
Designed by ideastudio.pl, Code & update: synermedia.pl

Kopiowanie treści zawartych w serwisie i rozpowszechnianie ich w szczególności na innych stronach internetowych bez wiedzy i zgody autora jest zabronione.

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności
Wczasy odchudzające - Detox warzywno - owocowy