Medytacje semantyczne ścieżką Hildegardy z Bingen:

 

Warsztaty komunikowania się z własną duszą: dla zdrowia, spokoju i harmonii.

 

Masz w sobie wszystko, przez co możesz działać i być szczęśliwa.

 

Korzystaj z siebie, swojego wielkiego skarbu

 

 

dieta ewy dąbrowskiej

menu

wczasy odchudzające

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

 

dieta dąbrowskiej

 

 

 

 

 

dieta dąbrowskiej

Bogni-i-re-1688x844

Przebudzenie Bogini

+ Pilates

Gdzie: Siódmy las k/Kazimierza Dolnego

Cena: 1900 zł (warsztat) plus 1200 zł (pobyt z wyżywieniem)

 

 

PRZEBUDZENIE BOGINI

Warsztat wielowymiarowy dla kobiet + zajęcia z Pilatesu

Poczucie kobiecości to potencjalne źródło wielkiej mocy i przyjemności. Niestety  po drugiej stronie skali, przetrącony potencjał Bogini to czarne źródło goryczy, zazdrości i rozpaczy.

Seksualność to jedna z największych dynamik planety Ziemia. Jeśli czujesz, że Twoja Bogini jest wyschnięta i zrozpaczona, nie czekaj! Pomóż jej i sobie. Trudno żyć mając sobie za złe to, kim się jest.

Czy Twoja dusza może Ci pomóc odzyskać utraconą godność i moc Bogini?

OCZYWIŚCIE! Twoja wyższa inteligencja może i chce pomóc Ci we wszystkim, co Ciebie dotyczy. Przecież Twoja dusza to TY!!! Chcesz sobie pomóc? To zaczynajmy!

Dla kogo jest ten warsztat:

– dla kobiet, które zwątpiły w czar swojej kobiecości

– dla kobiet, których kobieca moc jest zakopana w jakimś ciemnym kącie i nie działa

– dla kobiet, które zostały porzucone i czują się z tym fatalnie

– dla kobiet, które często czują w ustach gorzki smak upokorzenia

– dla kobiet, które czują się nic nie warte

– dla kobiet, które są zdradzane

– dla kobiet, które wstydzą się swojego ciała

– dla kobiet, które czują się pewne siebie tylko w pełnym makijażu i w super ubraniu, a po zdjęciu maski czują się źle

– dla kobiet, które czują panikę, że się starzeją

– dla kobiet, które nie czują, że są piękne

Co musimy wiedzieć, żeby dusza, ta nasza świetlista mądrala, mogła nam pomóc w rewitalizacji pierwiastka kobiecości?

  1. Po pierwsze – rozwój świadomości.

Świetne samopoczucie i kobieca moc wcale nie zależą od rozmiaru piersi i kształtu bioder. Nie zależą od ilości i jakości męskich spojrzeń. Nie nakarmią się doładowaniem z zewnątrz. To wszystkie wiemy. Tylko jak tu kurcze przestać wyczekiwać tego pokarmu?

Rozwijając świadomość.

Starając się zrozumieć, co się właściwie ze mną dzieje, jaka jest anatomia kłopotów z miłością i kobiecością. I że był czas, kiedy karmiła nas miłość z zewnątrz, ale to minęło dawno temu wraz z epoką smoczka, pieluszki i butelki z mlekiem. Teraz same możemy się o siebie zatroszczyć.

  1. Po drugie – Dzikie Pola.

Jeśli w temacie Twojej kobiecej mocy hula wiatr, jak nie przymierzając na Dzikich Polach, to najpewniej geneza tego stanu rzeczy tkwi w Twoim dzieciństwie. Facet, który Cię zdradził, lub porzucił po prostu idealnie się wpasował w Twoje oprogramowanie. Jeśli coś nie gra z Twoim poczuciem kobiecości, to znaczy, że w jakimś momencie Twojego życia została przerwana miłość. Nie zostałaś pokochana tak, jak na to zasługujesz. Nie popłynęła do Ciebie wielka, piękna, ciepła, bezwarunkowa, bezpieczna miłość, dokładnie taka, do jakiej jesteś stworzona.

  1. Po trzecie – To nie Twoja wina.

To specyfika naszej planety. Planeta Ziemia słynie z wysokiego poziomu edukacji dla dusz. Co to znaczy? To znaczy, że to, czego każdy z nas pragnie najbardziej, czyli miłość, zostanie nam tu odebrane, a potem musimy to jako dorosłe fuzje ciało-dusza odzyskać rozwojem świadomości i mądrością.

Ten czas właśnie nadszedł. Na warsztatach odszukamy tę porwaną więź z miłością i ją podleczymy. Weź się za odrobienie lekcji! Wyjdź z narożnika ofiary i zacznij działać w swoim własnym interesie. Wszystko w Twoich rękach! Naprawdę!

  1. Po czwarte – Dzielność.

Lekcje miłości bardzo bolą. Dotykają najgłębszych poziomów obydwu naszych materii. Dusza pochodzi z Krainy Miłości, bez Miłości nie może żyć. Jej celem jest Miłość. Innym imieniem Stwórcy i Światła jest MIŁOŚĆ. Dlatego duszę maksymalnie frustruje przerwany strumień miłości.

Na poziomie ciała- wiadomo, kiedy kobieta źle się czuje sama ze sobą, katastrofa w związku murowana.

Grzebanie w oprogramowaniu „Miłość” boli jak cholera. Ale nie grzebanie w celu naprawy, w ogóle nie ma sensu, bo przecież grzebiemy dlatego, że już i tak boli. Przynajmniej jest szansa, że zmieni się coś na lepsze.

Bądź dzielna!

OTO CZEGO DOKONAMY NA WARSZTACIE:

– wypowiemy, nazwiemy jak to jest z tą kobiecością, co nas boli, czego nie ma, czego pragniemy

– będziemy otwarte i pełne zrozumienia dla siebie

– otoczymy swój dyskomfort, wstyd, poniżenie, zazdrość, głód troskliwą opieką

– przyjrzymy się jak głęboko jest w nas zakorzenione uczucie niespełnienia

– delikatnie wyłoni się schemat

– schematem też się zajmiemy z miłością i delikatnością. To pomnik naszych starań i bólu. To MY.

– użyjemy wspaniałych i bardzo skutecznych narzędzi Technologii Wielowymiarowej do zmartwychwstania: kobiecości w nas, poczucia godności, radości i dumy ze swojego istnienia

– odszukamy Ciebie zranioną i zbolałą w oceanie czasu i przetransformujemy te chwile w pełne Miłości. To są właśnie wspaniałe możliwości Technologii Wielowymiarowej – doświadczenie korygujące dawny schemat

– skorzystamy z baaaardzo miłych możliwości, jakie oferują wyższe stany świadomości, na przykład kąpieli nago w wodospadzie tęczy, albo tańca z przystojnym elfem (z tych leśnych elfów, bardzo podobnych do nas, tylko wyższych i silniejszych ?)

– poprosimy o spotkanie z Twoją Boginią Opiekunką, która zamieszkuje Wyższe Światy. Poprosisz ją o eliksir kobiecości. Za każdym razem dzieje się coś innego, ale to spotkanie zawsze zapiera dech w piersiach!

– niektóre Panie, te najodważniejsze, które się naprawdę otworzą i dzięki swojej wielowymiarowej pracy mocno podwyższą swoje wibracje zabiorę na niebiański masaż. Poczujesz jak Twój duch zaznaje tak wielkiej przyjemności, że dosłownie lewituje. Jest to doskonale odczuwalne również w ciele fizycznym. Uczta dla zmysłów.

Wiesz co jest absolutnie cudownego w pracy z wyższymi wymiarami Twojej inteligencji? Że nawet to, czego nie znasz, czego nigdy nie zaznałaś, możesz poczuć, przeżyć i wprowadzić tę falę doświadczeń, tę konkretną wibrację w swój program. Niejako rozszerzyć swoje spektrum możliwości o te nowe szanse. Brak miłości ostygmatyzował Cię jako niewartą miłości. Ok, to już było. To była Twoja lekcja. Teraz jest czas na nowe rozdanie.

CO CI DA TEN WARSZTAT:

– poczucie, że jesteś cudowną, przepiękną istotą, która umie kochać i jest warta miłości, że zasługujesz na miłość

– że taka, jaka jesteś, jesteś idealna, bo jesteś!!

– Twoje wibracje w temacie własnej wartości i kobiecości poszybują do góry, co przełoży się na inną jakość w relacjach damsko-męskich

– rozprężysz się w środku i zrelaksujesz, otworzysz

– Twoje serce zacznie świecić

– poczujesz radość istnienia

– poczujesz wielką miłość do Siebie!

– wspólnie zastanowimy się w jaki sposób możesz od tej pory dbać o Siebie i wspierać się

I na koniec jeszcze apel do Bogini:

Kochana Budząca się Boginio! Technologia Wielowymiarowa, to jedno z najskuteczniejszych narzędzi pomocy terapeutycznej jakie znam. Ale: specjalnie opisałam dokładnie anatomię zachwiań poczucia wartości, żebyś zdała sobie sprawę z tego, że BUDZENIE BOGINI to proces. A proces musi trwać.

To, co zrobimy na warsztacie na pewno zapoczątkuje zmianę jakości Twojego życia, ale obiecaj mi i sobie, że zaopiekujesz się sobą również po warsztacie. Pogadamy, co możesz zrobić, a Ty po prostu daj sobie prawo do opieki nad sobą i do zachwytu tą, kim jesteś!

NIESPODZIANKA!

Na tym warsztacie poćwiczymy również Pilates ze znakomitą trenerką panią Iwoną Szczygielską Borzym. Kochanie siebie, to kochanie swojego ciała, brzucha. Podarujmy sobie piękne chwile na macie ?

Uwaga! W tym terminie będzie możliwość dokupienia na miejscu zabiegów aloesowych na twarz. Zabiegi aloesowe są dodatkowo płatne.

Termin: 3 marca do 9 marca 2018

Gdzie pracujemy: w Siódmym lesie, www.siodmylas.pl

Inwestycja w budzenie Bogini w sobie: warsztat kosztuje 1900 zł netto, pobyt z wyżywieniem wegetariańskim 1200 zł, a z Detoxem owocowo-warzywnym 1000 zł.

Info i rezerwacje: Ola, tel. 517 930 320, lub mailem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W ofercie:

Codzienne warsztaty w Technologii Wielowymiarowej

Codzienne sesje Pilatesu

6 noclegów

Wyżywienie wegetariańskie, lub Detox owocowo-warzywny do wyboru

Codzienne spacery w Kazimierskim Parku Krajobrazowym

Zapraszam serdecznie wszystkie Boginie!

 

Bajkowe Boże Narodzenie

Sklep z rękodziełem
Programy detoksowe
Medytacje semantyczne 
Instytutu św. Hildegardy

Bajkowe Boże Narodzenie

20.12 - 26.12 lub
23.12 - 26.12
stragan programy detoksowe hildegarda

 

© Siódmy las... ul. Zawada 51 24-160 Wąwolnica
Designed by ideastudio.pl, Code & update: synermedia.pl

Kopiowanie treści zawartych w serwisie i rozpowszechnianie ich w szczególności na innych stronach internetowych bez wiedzy i zgody autora jest zabronione.

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności
Wczasy odchudzające - Detox warzywno - owocowy