Medytacje semantyczne ścieżką Hildegardy z Bingen:

 

Warsztaty komunikowania się z własną duszą: dla zdrowia, spokoju i harmonii.

 

Masz w sobie wszystko, przez co możesz działać i być szczęśliwa.

 

Korzystaj z siebie, swojego wielkiego skarbu

 

 

dieta ewy dąbrowskiej

menu

wczasy odchudzające

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

 

dieta dąbrowskiej

 

 

 

 

 

dieta dąbrowskiej

Ceremonia Wewnętrznego Dziecka

 

xxx

 


Ceremonia spotkania z Wewnętrznym Dzieckiem to wejście świadomością w czas poza czasem, nazywany Wielowymiarami, polem informacyjnym, kronikami Akaszy. 

 

Cel podróży: Podwyższenie jakości życia.

 

Wszystko, czego tak bardzo pragniesz, zdrowia, szczęścia, bliskości, miłości, obfitości, harmonii w relacjach, a co czasami mylisz ze złotem, zależy od jednej rzeczy: ile w Twojej pamięci komórkowej i energetycznej jest blokad. Blokada to takie przeżycie, które odcięło Cię od kontaktu ze sobą. Było zbyt bolesne, by je czuć. Takie odcięcie powoduje to, że na jakimś poziomie pozostajesz wystraszonym dzieckiem. Przestraszone dziecko nie potrafi budować relacji, zaufać życiu, czuć się bezpiecznie, otworzyć na szanse, piękno i radość w życiu. Siedzi skulone w kącie i czuje się przytłoczone i rozczarowane życiem.

 

Każdy z nas jest wielo, wielo, wielodzietnym żłobkiem i przedszkolem takich trudnych, dziecięcych przeżyć, blokujących happy endy w dorosłym życiu.

 

Jak „urosnąć” te wszystkie dzieci, które z przerażenia utknęły w trudnym momencie?

 

Aby je odczarować, potrzebne jest jedno: MIŁOŚĆ. To jest uniwersalne lekarstwo, które zdejmuje blokady i pozwala utkniętym dzieciom urosnąć i zasilić naszego dorosłego. Tym samym wzrasta nasza MOC.

 

Ceremonia spotkania z Wewnętrznym Dzieckiem, to uroczystość odnalezienia jednego z tych przerażonych dzieci w nas i obdarzenie go miłością. Wchodzimy w czas poza czasem, gdzie dziecko jest widoczne, zupełnie tak, jakbyś przemieściła się w czasie i spotkał/spotkała siebie sprzed lat. Widzisz swoje oczy, dotykasz włosy, policzki. Jeśli tylko Twoje serce otworzy się miłością, ten konkretny moment zostanie skorygowany, a blokada straci moc.

 

Uwaga! Rozwój osobisty i rozwój duchowy to PROCES. Trwa całe życie. Odnalezienie i uwolnienie z okowów lęku i bólu jednego z Twoich śpiących królewien i królewiczów nie sprawi, że nagle WSZYSTKO się zmieni. To jest nierealne oczekiwanie, hello, jesteśmy na planecie Ziemia, tu nic nie dzieje się od razu i naraz. Ale narzędzia wielowymiarowe są potężne i zmianę poczujesz na pewno. Będzie to również wspaniała inspiracja i nauka, jak z miłością „wzrastać” swoje pozostałe, utknięte, bolesne wspomnienia, czyli jak skutecznie zająć się swoim zranionym „przedszkolem”. 

 

W czas bez czasu wchodzimy przez portal wielowymiarowy. Drogę przez portal ćwiczymy na ceremonii „Przejście w krainy duszy”. To pierwsza i podstawowa ceremonia medytacji wielowymiarowych. Jeśli nie ćwiczyłaś/ćwiczyłeś drogi w portal wielowymiarowy, może to utrudnić Twoją ceremonię Wewnętrznego Dziecka.

 

Do zobaczenia w podróży po Miłość!
Barbara Ravensdale

 

Gdzie: Siódmy las koło Kazimierza Dolnego

 

Rezerwacje: mailem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Lub telefonicznie: Ola +48 517 930 320

 

Koszt: warsztat tygodniowy 2000 zł plus koszt pobytu z wyżywieniem 230zł/doba

 

Podsumowując w ofercie:

- codzienne warsztaty

-Poranny Qigong

- noclegi
- wyżywienie wegetariańskie, lub Detox owocowo-warzywny
- woda i herbaty ziołowe do woli
- codzienne spacery z przewodnikiem po Kazimierskim Parku Krajobrazowym

 

Zapraszamy!

Bajkowe Boże Narodzenie

Sklep z rękodziełem
Programy detoksowe
Medytacje semantyczne 
Instytutu św. Hildegardy

Bajkowe Boże Narodzenie

20.12 - 26.12 lub
23.12 - 26.12
stragan programy detoksowe hildegarda

 

© Siódmy las... ul. Zawada 51 24-160 Wąwolnica
Designed by ideastudio.pl, Code & update: synermedia.pl

Kopiowanie treści zawartych w serwisie i rozpowszechnianie ich w szczególności na innych stronach internetowych bez wiedzy i zgody autora jest zabronione.

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności
Wczasy odchudzające - Detox warzywno - owocowy