Medytacje semantyczne ścieżką Hildegardy z Bingen:

 

Warsztaty komunikowania się z własną duszą: dla zdrowia, spokoju i harmonii.

 

Masz w sobie wszystko, przez co możesz działać i być szczęśliwa.

 

Korzystaj z siebie, swojego wielkiego skarbu

 

 

dieta ewy dąbrowskiej

menu

wczasy odchudzające

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

 

dieta dąbrowskiej

 

 

 

 

 

dieta dąbrowskiej

Powięziowa joga yin jest połączeniem delikatnej jogi yin, mindfulness (uważności), elementów uwalniania mięśniowo-powięziowego, qi kungu oraz ruchu spontanicznego. W pozycjach zostajemy od 2 do nawet 20 minut, wykorzystujemy więc rozmaite pomoce (np klocki, koce, bolstery) tak, by móc znaleźć idealną dla siebie pozycję. Ćwiczenia są powolne, tak byśmy mogli w każdym momencie obserwować reakcje naszego ciała oraz wykonywać wszystkie ruchy z pełną uważnością i skupieniem. Podczas ćwiczeń, wykonując bardzo delikatne ruchy możemy sobie pozwolić na porzucenie schematów znanych nam z innych form ruchu, i wykonywanie ruchów autentycznych, płynących z potrzeb naszego ciała i będących w zgodzie z naszym układem kostnym i mięśniowym. Pomaga to uwolnić napięcia ukryte w powięziach powstałe w wyniku stresu, urazów, siedzącego trybu życia czy powielania wciąż tych samych wzorców ruchowych (jak np podczas treningu). 

Przy obecnym stresującym trybie życia moment zatrzymania się na macie i skupienie na oddechu jest bezcenne i pozwala odzyskać kontakt z własnym ciałem oraz odnaleźć i usunąć źródła napięć i bóli. 

 

Koszt: warsztat 750 zł plus koszt pobytu z wyżywieniem (wegetariańskie lub Detox warzywno-owocowy) 230zł/doba

 

W ofercie:

6 noclegów

Wyżywienie wegetariańskie lub wg Detox owocowo-warzywny

2 x dziennie zajęcia z trenerem

Spacer z przewodnikiem po Kazimierskim Parku Krajobrazowym

 

Info i rezerwacje: tel. 517 930 320 mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

  

Monika Młynarczyk o sobie:

Jogę praktykuję od lat pod okiem wspaniałych nauczycieli w Polsce i zagranicą. Ponieważ bezpieczeństwo przy wykonywaniu asan jest dla mnie sprawą priorytetową, ukończyłam studia podyplomowe w zakresie jogi i relaksacji na wydziale rehabilitacji warszawskiego AWF gdzie uczyłam się jak bezpiecznie dobierać asany dla osób z konkretnymi wadami postawy czy problemami zdrowotnymi. Obecnie pozostaję w stałym kontakcie z moją nauczycielką Betą Lisboa, pod okiem której doskonalę moje umiejętności w zakresie powięziowej jogi yin oraz spiralnej dynamicznej jogi. Oba style wspaniale się uzupełniają i bazują na pracy z powięzią - tkanką łączną, która pełni bardzo istotne funkcje w naszym ciele i od sprawności której zależy nasze dobre samopoczucie oraz zakres ruchów. Poprzez uważne wykonywanie asan i wsłuchiwanie się w swoje ciało możemy dotrzeć również do naszych emocji i wyciszyć umysł. Szczególnie delikatna i spokojna joga yin pozwala nam na odpuszczenie codziennej gonitwy i zatopienie się w stanie relaksu. Jestem zafascynowana tą metodą gdyż dzięki niej docieramy nie tylko do źródeł napięć, ale także uczymy się szacunku do ciała i jego ograniczeń oraz budujemy pozytywny stosunek do niego, niezależnie od jego wyglądu czy możliwości. 

Joga to dla mnie o wiele więcej niż praca na macie, tam jednak wszystko się zaczyna - dlatego prowadzę zajęcia tak, by każda osoba czuła się bezpieczna i tworzę przestrzeń, w której możemy przerwać walkę z ciałem o wejście w idealną pozycję a zacząć cieszyć się z miejsca, w którym jesteśmy, nawet jeśli daleko nam do gwiazd Instagrama. 

Bajkowe Boże Narodzenie

Sklep z rękodziełem
Programy detoksowe
Medytacje semantyczne 
Instytutu św. Hildegardy

Bajkowe Boże Narodzenie

20.12 - 26.12 lub
23.12 - 26.12
stragan programy detoksowe hildegarda

 

© Siódmy las... ul. Zawada 51 24-160 Wąwolnica
Designed by ideastudio.pl, Code & update: synermedia.pl

Kopiowanie treści zawartych w serwisie i rozpowszechnianie ich w szczególności na innych stronach internetowych bez wiedzy i zgody autora jest zabronione.

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności
Wczasy odchudzające - Detox warzywno - owocowy