Medytacje semantyczne ścieżką Hildegardy z Bingen:

 

Warsztaty komunikowania się z własną duszą: dla zdrowia, spokoju i harmonii.

 

Masz w sobie wszystko, przez co możesz działać i być szczęśliwa.

 

Korzystaj z siebie, swojego wielkiego skarbu

 

 

dieta ewy dąbrowskiej

menu

wczasy odchudzające

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

 

dieta dąbrowskiej

 

 

 

 

 

dieta dąbrowskiej

Pora na wiosenne naładowanie akumulatorów!

 

Siódmy las i Marta Maja Gierczyńska zapraszają na holistyczną odnowę:

 

„Piguła witalności”

 

krzew5 dni  tańca i radości dedykowanych:

- odmłodzeniu komórek - dieta warzywno-owocowa, zabiegi kosmetyczne z najwyższej klasy ekologicznymi kosmetykami francuskimi firmy Phyts

- odtruciu organizmu – dieta warzywno-owocowa,

- wzmocnianiu organizmu koktajlami witaminowymi – zielone szejki z owoców, warzyw, młodych zbóż i młodych pędów ziół i listków = witaminowe bomby!!
- zrelaksowaniu ciała i usunięciu napięć mięśniowych - masaż  Lomi lomi nui
- dotlenieniu organizmu – marszo-spacery z przewodnikiem po pięknym, ekologicznym skrawku Kazimierskiego Parku Krajobrazowego

- swobodzie i radości – warsztaty z tańca intuicyjnego z elementami filozofii hawajskiej huny

Poczujesz się silniejsza, odmłodzona, pełna energii i wigoru!

 

W ofercie:

- 5 dni, 4 noclegi
- 3 posiłki dziennie z dietą warzywno-owocową dr Ewy Dąbrowskiej
- herbaty ziołowe dostępne cały czas
- codziennie zielone szejki świeżo przyrządzane przed podaniem
- codziennie warsztaty tańca intuicyjnego
- codzienne marszo-spacery z przewodnikiem
- masaż Lomi lomi nui
- zabieg na twarz z kosmetykami Phyts
- zabieg na ciało z kosmetykami Phyts


Termin: 4 – 8 maja 2013 ( od godz.14 , obiad, dnia pierwszego do po kolacji dnia ostatniego)
Gdzie: Siódmy las koło Kazimierza Dolnego, www.siodmylas.pl
Cena : 1490 zł
Info i rezerwacje: Ola, 517 930 320


I jeszcze rozwinięcia tematów:


Masaż Lomi lomi nui
Masaż lomi lomi nui wywodzi się z kultury hawajskiej. W oprawie pięknej muzyki głęboko relaksuje i pozwala usunąć nawet bardzo głębokie napięcia. W czasie masażu wykonuje się dźwignie, które rozciągają i uelastyczniają mięśnie, poprawiając zakres ruchu w stawach, dając uczucie porównywalne z dobrze wykonaną sesją jogi. Na Hawajach lomi był masażem ceremonialnym - miał na celu usunięcie "pamięci mięśniowej", czyli mikroskurczów powstających w naszym ciele, na skutek stresu i traumatycznych przeżyć. Ten niezwykły masaż przypominający subtelny taniec głęboko oczyszcza limfę, harmonizuje ciało i przyczynia się do lepszego przepływu energii, dzięki usunięciu blokad i pobudzeniu zdolności organizmu do samoregeneracji.


Marta Maja Gierczyńska:

Hunę i masaż hawajski lomi lomi nui poznałam w 2007 roku. Pomogło mi to dokonać życiowej przemiany, otworzyć się na siebie i świat. Wtedy też zrobiłam kurs u moich wspaniałych Nauczycieli Danusi i Jurka Adamczyków. Transformacje jakie zachodziły we mnie podczas warsztatów i sesji masażu motywowały mnie do tego, żeby eksplorować temat bardziej dogłębnie. Byłam uczestniczką kilku warsztatów prowadzonych przez Susan Pa’iniu Floyd, w tym także warsztatu nauczycielskiego w listopadzie 2012 (KinoMana IV). Jestem głęboko wdzięczna za wszystkie nauki, które z tych spotkań wyniosłam. Od stycznia 2013 roku prowadzę kursy masażu hawajskiego.

Byłam uczestniczką wielu warsztatów, które pozwoliły mi poszerzyć horyzonty i zgłębić tajniki ciała i świadomości. Te najbardziej inspirujące mnie źródła to: Movement Medicine, 5 Rytmów, Metoda Isedo z Anią Brandysiewicz, Coach&Trener oraz inne warsztaty z Pawłem Mrozem, Ustawienia Hellingerowskie z Ewą Cyzman-Bany, Alan Earle twórca masażu PeLoHa oraz Maka'ala Yates twórca masażu ManaLomi."
www.martamaja.pl

 

O tańcu:

Ruch sprawia, że organizm lepiej dotlenia się, a stymulując metabolizm - przyspiesza wydalanie toksyn. Taniec pomaga też spalić nadmiar tkanki tłuszczowej.
Na warsztatach z Mają uczymy się  akceptować swoje ciało, swobodnie poruszać się przy dźwiękach muzyki. Nieskrępowany ruch umożliwi zmianę biegu energii przez ciało,  pomoże uwolnić napięcia, usunąć z pamięci mięśni niekorzystne schematy, oczyścić ciało na głębokim poziomie ze złych wspomnień i przyzwyczajeń.
No i ta eksplozja endorfin!!

 

 

O diecie:

Dieta warzywno-owocowa, którą proponujemy w Siódmym lesie została opracowana przez dr med. Ewę Dąbrowską.

Jest to post warzywno-owocowy. Ilość kalorii , które dostarczane są organizmowi w czasie trwania diety  to około 400-500 dziennie. Mimo tak niskiej ilości kalorii , diecie dr Dąbrowskiej nie towarzyszy przykre uczucie głodu.  Trzy posiłki każdego dnia i satysfakcjonująca ilość pożywienia zaspakajają łaknienie. Kluczem tej diety jest dobór surowców. Menu bazuje na warzywach i owocach o niskiej zawartości cukrów ( np. buraki, marchew, brokuły, rzodkwie, sałaty, czy jabłka) Dieta wyklucza  spożywanie mięsa,  słodkich warzyw , owoców, ziaren, olejów, oraz roślin o wysokiej zawartości białka .
Wygłodzony organizm , bez dostatecznej ilości kalorii „ z zewnątrz” przestraja się na czerpanie pożywienia „z wewnątrz”. Naturalny mechanizm ochrania ważne organy ( serce , wątroba) i w pierwszym rzędzie organizm  zaczyna spalać tkankę tłuszczową i chorobotwórcze złogi toksyn.

 

Post warzywno-owocowy, w czasie którego organizm usuwa zmagazynowany tłuszcz i toksyny, oczyszcza organizm, regeneruje komórki naszego ciała, organy wewnętrzne, wygładza skórę. Odciążony ze szkodliwego balastu organizm zwiększa odporność immunologiczną, normalizuje się poziom cholesterolu we krwi, ciśnienie powraca do normy. Zmniejszają się obrzęki i stany zapalne stawów.


Regenerujący się organizm wraca do równowagi  i zdrowia.

Zalety diety warzywno-owocowej wg dr med. Ewy Dąbrowskiej :
- oczyszcza organizm z toksyn
- przyczynia się do utraty wagi
- przywraca prawidłowy poziom cholesterolu
- obniża w naturalny sposób poziom cukru w organizmie
- reguluje ciśnienie krwi
-  zmniejsza zmiany miażdżycowe
- zmniejsza, lub całkowicie likwiduje stany zapalne w stawach
- zmniejsza lub całkowicie likwiduje stany zwyrodnieniowe
- likwiduje parodontozę

 

Polecamy i zapraszamy :)

Bajkowe Boże Narodzenie

Sklep z rękodziełem
Programy detoksowe
Medytacje semantyczne 
Instytutu św. Hildegardy

Bajkowe Boże Narodzenie

20.12 - 26.12 lub
23.12 - 26.12
stragan programy detoksowe hildegarda

 

© Siódmy las... ul. Zawada 51 24-160 Wąwolnica
Designed by ideastudio.pl, Code & update: synermedia.pl

Kopiowanie treści zawartych w serwisie i rozpowszechnianie ich w szczególności na innych stronach internetowych bez wiedzy i zgody autora jest zabronione.

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności
Wczasy odchudzające - Detox warzywno - owocowy