Medytacje semantyczne ścieżką Hildegardy z Bingen:

 

Warsztaty komunikowania się z własną duszą: dla zdrowia, spokoju i harmonii.

 

Masz w sobie wszystko, przez co możesz działać i być szczęśliwa.

 

Korzystaj z siebie, swojego wielkiego skarbu

 

 

dieta ewy dąbrowskiej

menu

wczasy odchudzające

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

 

dieta dąbrowskiej

 

 

 

 

 

dieta dąbrowskiej

Kobiety świadome swojej kobiecości i  siły odważnie realizują własne cele. Nie sięgają po cele wyznaczone przez otoczenie.

 

PHOTOCOACHING W SIÓDMYM LESIE.
15 - 17 kwietnia


photocoaching


Zapraszamy na spotkanie z kobietą, jaką się czujesz, jaką bywasz, albo do jakiej tęsknisz
odkryjesz swoją niepowtarzalność i urodę
poznasz źródło własnej siły 
nabierzesz wiary w swoje możliwości
odkryjesz swoje rzeczywiste potrzeby i pragnienia
opracujesz własną strategię dbania o siebie i swoje życie 
będziesz miała piękne, artystyczne zdjęcia

 

 

 

 

 

Koniecznie wybierz się z nami do Siódmego Lasu gdy:


nie jesteś pewna własnego wdzięku
nie znasz jeszcze źródeł swojej siły i odwagi
czujesz, że straciłaś energię, 
czujesz się przytłoczona codziennością
potrzebujesz impulsu do właściwej, mądrej zmiany
jeśli nie chcesz tracić czasu na wielomiesięczne, żmudne docieranie do źródeł swoich potrzeb
jeśli po prostu chcesz mieć piękne zdjęcia i zyskać cenną wiedzę o sobie

Z Siódmego Lasu wrócisz odmieniona!


Więcej:  www.photocoaching.pl


zapisy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  tel. 501171021


będzie to kameralne spotkanie w gronie kobiet (max. 5 osób) jednak z każdą z was będziemy pracować indywidualnie. na różnych poziomach będziecie odkrywać swoje ciała. a Namacalnym dowodem tych odkryć będą zdjęcia. Wszystkie w jakiś sposób, choć każde inaczej intymne i zmysłowe. Czasem dojdziemy do aktu, a czasem sfotografujemy spojrzenie, albo gest, który zatrzyma migawka aparatu. Podczas indywidualnej sesji wspólnie z fotografką zuzanną pol stworzysz serię kilkunastu zdjęć.

 

Do zdjęć przygotuje Cię wcześniejszy coaching ciała. Indywidualna dwugodzinna sesja z dorotą piekarczyk pozwoli Ci spojrzeć na Samą siebie z nowej perspektywy, dowiedzieć się, co o Tobie mówi postawa Twojego ciała, Twój sposób poruszania się, ekspresji, nawyki związane z cielesnością. Rozpoznasz „charakterystyczne dla Ciebie” napięcia w ciele i dowiesz się, jak je rozluźniać i jakie zmiany odczuje przez to Twoja psychika. Poznasz praktyczne ćwiczenia, otrzymasz wskazówki przydatne w codziennym życiu.

 

Obserwując własne ciało nauczysz się wykorzystywać swoje zasoby oraz predyspozycje. I eksponować swoje naturalne piękno!


W dzień proponujemy zatem indywidualne sesje i zajęcia, a wspólne wieczory przeznaczymy na rozmowy (przemycimy parę ćwiczeń, które pomogą poczuć się lepiej zarówno przed obiektywem jak i w codziennym życiu),

 

O PHOTOCOACHINGU - DOROTA I ZUZANNA:
Photocoaching to nasza autorska, opatentowana i sprawdzona dzięki kilkuletniemu doświadczeniu metoda pracy wspierająca zarówno rozwój osobisty, jak i zawodowy, a polegająca na połączeniu sesji fotograficznej, zaskakujących ćwiczeń i narzędzi coachingowych.

 

O COACHINGU CIAŁA - DOROTA:
Zawsze wierzyłam w to, że piękno bierze się z wnętrza i zwrotnie – zewnętrzne piękno, harmonia, pomaga tworzyć piękne wnętrze. Zgodnie z tą teorią stworzyłam wlasną metodę pracy – coaching ciała - by móc pracować jednocześnie z psychiką i emocjami oraz ciałem. Łączę coaching z analizą bioenergetyczną, co jest  unikalnym na polskim rynku doświadczeniem. Coaching ciała to okazja do zrozumienia, jakie ślady w naszym ciele zostawia to, co czujemy i jak zmiany w ciele wpływają na naszą psychikę. To również okazja poznania specyficznych fizycznych ćwiczeń, którymi możemy wpłynąć na własne wnętrza – uspokoić rozedrganie, pobudzić energię, kreatywność, znaleźć dla siebie oparcie we własnym ciele.

 

O FOTOGRAFII - ZUZANNA:
Podczas tego spotkania spróbuję zobaczyć Cię z wielu różnych stron, bo każda z nas ma przynajmniej kilka twarzy i każda jest szczera na swój sposób, ale nie o każdej wiemy, nie każdą widziałyśmy lub chcemy się z nią utożsamiać. Jako fotografka dbam o to żeby na zdjęciach każda z tych twarzy była twarzowa właśnie. Jestem zdania, że udane zdjęcie to takie, na które można patrzyć dłużej niż kilka sekund i odkrywać je na kolejnych poziomach najpierw formy, a później odkrywać coraz głębsze treści. Tą treścią może być radość, nostalgia, siła lub wrażliwość. w Siódmym Lesie poszukiwać będziemy wspólnie Twojej  zmysłowości. Każda z nas jest zmysłowa, bo każda ma czujące ciało. Nasze wychowanie, kultura, w której dorastamy oddaliły nas od ciał, zabroniły ekscytacji, wyrażania emocji i przeniosły w sferę myśli. Więcej myślimy, mniej czujemy.
Sesja w siódmym lesie jest niezapomnianym doświadczeniem, a uczestnictwo jedynie dwóch kobiet daje zarówno poczucie bezpieczeństwa, jak i intymności.

 

O TYM, CO DLA NAS WAŻNE - DOROTA I ZUZANNA:
Często bycie fotografowanym sytuuje nas w roli obiektu. My pragniemy ten proces upodmiotowić. Ty jesteś bohaterką i kreatorką tego wydarzenia. Opowiadasz gestem, ciałem, spojrzeniem swoją historię, która jest utrwalana w formie fotografii. Naszym celem jest stworzenie zdjęć, które nie będą wywoływały komentarzy “ładnie wyszłaś”, ale komentarz; “jesteś piękna!”. W naszej pracy skupiamy się, aby wydobyć i pokazać twoje naturalne piękno, wdzięk, charyzmę. Ważne jest dla nas, abyś mogła się zachwycić sobą na zdjęciach, bez przekonania, że to wyłączna zasługa makijażu, czy stylizacji. Nasza praca to ukłon w stronę Ciebie pięknej i doskonałej taką jaką jesteś!Zrób dla siebie coś niezwykłego! Zyskaj nową energię, moc, odwagę i pewność siebie!


O NAS:
Obydwu nam bliska jest delikatna i subtelna forma pracy. Mamy bogate doświadczenie w towarzyszeniu kobietom w nawiązywaniu bliskiego kontaktu z samą sobą. Realizowałyśmy kobiece photocoachingowe projekty w Polsce i zagranicą.
Naszymi wartościami są naturalność – wspieramy i chętnie pokazujemy naturę swoją i innych; szacunek – szanujemy indywidualne tempo i zróżnicowany poziom otwartości; profesjonalizm – znamy się na swoich profesjach, mamy bogate i długoletnie doświadczenie i cały czas się szkolimy; dojrzałość – obie jesteśmy po 40 – stce, mamy za sobą wiele różnorodnych życiowych doświadczeń i wynikający z nich wewnętrzny spokój, akceptację i mamy nadzieję - poczucie humoru.  więcej: WWW.PHOTOCOACHING.PL

 

Dorota Piekarczyk - jako psycholog biznesu (Uniwersytet Śląski i SWPS) i coach (ICC’2004) wspiera ludzi w rozwoju zawodowym i osobistym. Stworzyła unikalną w Polsce metodę pracy, która łączy coaching z psychoterapią w Analizie Bioenergetycznej. Ukończyła 4 letnie studia dla psychoterapeutów w International Institute for Bioenegetic Analysis. Wie, jak czytać język ciała, zauważa jego subtelne sygnały i uczy metod pełniejszego nawiązywania kontaktów z własnym ciałem. Swoje praktyczne umiejętności, wiedzę z wielu nurtów psychologii oraz coachingową specjalizuję wykorzystuje również w pracy z tancerzami i aktorami, którym pomaga uwalniać pełnię swojej ekspresji.

 

Zuzanna Pol - fotografka, dziennikarka, autorka. absolwentka arabistyki UW, Szkoły Reportażu Collegium Civitas i Europejskiej Akademii Fotografii. Współpracuje z magazynami kolorowymi (m.in.  National Geographic, Viva!, Playboy, Focus, Coaching, Zwierciadło etc), na łamach których publikuje zarówno zdjęcia, jak i artykuły. Laureatka konkursów fotograficznych, autorka wystaw prezentowanych w Polsce i we Francji. W pracy portrecistki stara się dotrzeć do wyjątkowości swoich modeli, do historii, którą ma do przekazania każda twarz, każde portretowane ciało. Dzięki doświadczeniu reporterki umie odkryć tę prawdę, a dzięki doświadczeniu artystki wie, jak pokazać ją w piekny sposób.

 

Photocoaching w Siódmym Lesie:


Zaczynamy piątkową kolacją, kończymy niedzielnym obiadem.
Cena 1800 pln – zawiera noclegi, wyżywienie wg specjalnie dla naszych potrzeb przygotowanej diety, sesję indywidualną coachingu ciała, indywidualną sesję fotograficzną i kilkanaście przygotowanych później zdjęć, warsztaty, ćwiczenia stabilizujące ducha i ciało.

Potrzebujesz więcej informacji:
Zuzanna Pol 501171021  Dorota Piekarczyk 502336290

 

Odkrywając własne ciało, odkryjesz siłę swojej kobiecości,
Zyskasz odwagę i nie zawahasz się jej użyć...

Bajkowe Boże Narodzenie

Sklep z rękodziełem
Programy detoksowe
Medytacje semantyczne 
Instytutu św. Hildegardy

Bajkowe Boże Narodzenie

20.12 - 26.12 lub
23.12 - 26.12
stragan programy detoksowe hildegarda

 

© Siódmy las... ul. Zawada 51 24-160 Wąwolnica
Designed by ideastudio.pl, Code & update: synermedia.pl

Kopiowanie treści zawartych w serwisie i rozpowszechnianie ich w szczególności na innych stronach internetowych bez wiedzy i zgody autora jest zabronione.

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności
Wczasy odchudzające - Detox warzywno - owocowy