Medytacje semantyczne ścieżką Hildegardy z Bingen:

 

Warsztaty komunikowania się z własną duszą: dla zdrowia, spokoju i harmonii.

 

Masz w sobie wszystko, przez co możesz działać i być szczęśliwa.

 

Korzystaj z siebie, swojego wielkiego skarbu

 

 

dieta ewy dąbrowskiej

menu

wczasy odchudzające

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

 

dieta dąbrowskiej

 

 

 

 

 

dieta dąbrowskiej

 

Zapraszamy na magiczny Etno-tydzień w Siódmym lesie.


Natura od zarania dziejów jest wiecznie bijącym źródłem mocy dla człowieka. Inspiruje, leczy, wzmacnia duszę. Karmi w znaczeniu dosłownym i duchowym. Przyjedź do Lasu, pobądź blisko drzew, kryształów i…

 

„Obudź Swoje Dzikie Serce” !

do wolności, kreatywności i radości.imgPlan tygodnia na rozbudzenie wewnętrznego artysty :


Codziennie rano hula hoop dla odważnych :) 30 min

Codziennie wieczorem kąpiele w dźwięku energetycznych cymbałków 15 min

 

 

 

1 dzień : sesja popołudniowa: Powitanie. Co to jest kryształowa różdżka/ amulet mocy? Pokaz różdżek osobistych prowadzącej oraz zdjęć wcześniejszych kreacji. 


2 dzień: sesja poranna: Sesja poranna: Kolory naszej energii (czakry, kierunki, żywioły). Dowiemy się więcej o tym jak możemy rozpoznawać nasze ciało energetyczne i jak przeróżne kultury współżyły z Naturą dla lepszego wykorzystania tej energii.
Sesja popołudniowa : Magia Kamieni 2 : poznaj kryształy.
Kasia zaprezentuje swoją kolekcję kryształową, a także opowie o wielu kamieniach i o paru prostych sposobach na ich używanie.

3 dzień: Sesja poranna: Magia Drzew :O czym szumią drzewa? Poznamy jak w różnych kulturach ludzie cenili drzewa i jak wykorzystywali ich siłę do inspiracji we własnym życiu

Sesja popołudniowa: Magia Piór : Cudze chwalimy, swego nie znamy. Kasia przedstawi wiele ciekawych piór z całego świata, w tym pióra niesamowitych ptaków z Australii i opowie o tym, jak pióra używane są w przedmiotach mocy jako medycyna dla duszy

4 dzień: Sesja poranna: Magia Zwierząt : Poznaj język zwierząt.

Sesja popołudniowa: Podróż przy dźwiękach bębna na poznanie swojego zwierzęcia mocy.
Podczas tej sesji poznamy praktyki używane w wielu kulturach na wykorzystywanie znajomości zwierząt i ich sposobu bycia do głębszego zrozumienia własnego życia

5 dzień: Sesja poranna: Spacer w poszukiwaniu elementów do stworzenia własnego amuletu mocy

Sesja popołudniowa: Tworzenie własnego amuletu.

6 dzień: Sesja poranna: Dokończenie kreacji, przedstawienie naszych amuletów i naładowanie ich intencją

Sesja popołudniowa: Ognisko i rytuał na uczczenie przesilenia wiosennego i powitanie życia powracającego do nas po zimie. 

7 dzień: Sesja poranna: Medytacja z różdżkami plus co jeszcze można z nimi robić? Pożegnanie

Warsztat będzie w dużej mierze praktyczny i ma na celu przebudzenie wewnętrznego artysty, który drzemie w każdym z nas, co z kolei budzi kreatywne podejście do własnego życia. Życie staje się wówczas soczyste i nabiera niesamowitych kolorów. Zaczynamy zauważać niewidoczne początkowo przesłania, stajemy się otwarci i pełni wdzięczności za to, że jesteśmy.


Możliwość indywidualnych sesji balansujących : dźwiękiem i kamieniami.

sierzant


O prowadzącej :
Kasia Sierżant jest artystką, podróżniczką i astrologiem. Od czterech lat produkuje przedmioty/amulety mocy z użyciem kryształów i drewna, które są używane na całym świecie. Interesuje się wszystkim co jest związane z naturą i kulturami ludzi, którzy żyli z nią w intymnej bliskości. Od dwóch lat studiuje zielarstwo z Susun Weed, a także prowadzi kursy hoop dancingu, podczas których zachęca kobiety do poznawania i zaufania intuicji ciała. Propaguje radość ruchu oraz zgłębianie własnej kobiecości podczas tańca z kołem. Przez wiele lat mieszkała w Australii, która do tej pory jest jej duchowym domem. Uwielbia podróże wszelkiego rodzaju. Szczególnie lubi zwiedzać świat ze swoją miłością Tomkiem:)
Więcej o Kasi możesz dowiedzieć się na stronie Wands Of Transformation

Kasia Sierżant o sobie:
'Moje prace są inspirowane żywiołami: ziemią, wodą, powietrzem i ogniem. Wszystkie potrzebne elementy pochodzą od Natury.
Używam opadłych gałęzi lub drewna wyrzuconego przez morze, naturalnych kryształów, znalezionych piór, muszelek itd.
Każda kreacja jest inna, nie ma dwóch powtarzających się wzorów.
Każda też posiada własne znaczenie symboliczne oparte na kolorze, krysztale i dodatkach. Dzięki temu mogą one być użyte nie tylko do dekoracji, ale także do medytacji, czy  energetycznego masażu.
Moją intencją podczas tworzenia jest inspirowanie ludzi do poznawania siebie i obserwowania związków z otaczającym nas światem. Moje warsztaty pomagają w znalezieniu radości i głębi kreatywności a także w odkryciu własnych pokładów boskiej/ magicznej inspiracji, którą można dzielić się z otoczeniem bezgranicznie.”


Terminy:
15.03 do 21.03. 2014
17.05 do 23.05. 2014

Cena: 1650 zł
Rezerwacje: tel. 517 930 320, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Dieta do wyboru: dieta dr Dąbrowskiej lub wegetariańska

 

Bajkowe Boże Narodzenie

Sklep z rękodziełem
Programy detoksowe
Medytacje semantyczne 
Instytutu św. Hildegardy

Bajkowe Boże Narodzenie

20.12 - 26.12 lub
23.12 - 26.12
stragan programy detoksowe hildegarda

 

© Siódmy las... ul. Zawada 51 24-160 Wąwolnica
Designed by ideastudio.pl, Code & update: synermedia.pl

Kopiowanie treści zawartych w serwisie i rozpowszechnianie ich w szczególności na innych stronach internetowych bez wiedzy i zgody autora jest zabronione.

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności
Wczasy odchudzające - Detox warzywno - owocowy