Medytacje semantyczne ścieżką Hildegardy z Bingen:

 

Warsztaty komunikowania się z własną duszą: dla zdrowia, spokoju i harmonii.

 

Masz w sobie wszystko, przez co możesz działać i być szczęśliwa.

 

Korzystaj z siebie, swojego wielkiego skarbu

 

 

dieta ewy dąbrowskiej

menu

wczasy odchudzające

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

 

dieta dąbrowskiej

 

 

 

 

 

dieta dąbrowskiej

Moc hawajskiej Huny -
„Przewodnik do szczęśliwego  życia”


obrazHuna to filozofia rdzennej ludności Hawajów. Holistyczna, respektująca Naturę, z szacunkiem podchodzaca do Wszechświata, pełna duchowości.  
Hawajczycy, mistrzowie obserwowania Natury, człowieka i Niewidzialnego, w siedmiu  zasadach huny zawarli prawa Wszechświata. To drogowskaz do życia w zdrowiu i harmonii.
Jak przystało na holistyczny porządek, Huna rozumie człowiek jako element potężnego Uniwersum, gdzie panują pewne zasady i zależności. Kto zrozumie podstawowe zasady Wielkiego Porządku Wszechświata, zdobywa szansę na aktywne poukładanie sobie życia. Huna oddaje wszystko w Twoje ręce. Chcesz szczęśliwego  życia: naucz się takie życie współtworzyć.
To, w jaki sposób Huna opisuje świat, jest bardzo zgodne z prawidłami, które odkrywa współczesna fizyka kwantowa. Moc energii, sprawczość myśli, matryce energetyczne.
Na pewno warto posłuchać co chcieliby nam przekazać starożytni Hawajczycy, bo cały świat zgodnie podziwia ich piękny i bardzo pełny ( a także praktyczny i skuteczny!) system duchowości.
W świat hawajskiej Huny poprowadzi nas Marta Maja Gierczyńska, pasjonatka hawajskiej kultury i tańca intuitywnego.
Metoda jej pracy to fuzja tańca, coachingu, medytacji i masażu.
Marta Maja : „W ciele zapisana jest prawda o Tobie. Kontaktując się ze swoim ciałem kontaktujesz się ze swoją prawdziwą naturą. Jesteś tu i teraz. Warto pozwolić ciału wyrazić poprzez taniec i ruch to, czego nie potrafimy nazwać, warto poczuć… Warto żyć w prawdzie ze sobą i wyrażać ją, aby potencjał, który jest w każdym z nas, mógł swobodnie się rozwijać. Tańcząc w grupie czujemy wsparcie i przypomninamy sobie, że nie jesteśmy w sami.”

Każdy na warsztacie:

1. pozna 7 podstawowych zasad huny
2. nauczy się praktycznie stosować zasady hawajskiej filozofii
3. pozna narzędzia do pracy z ciałem i wyobraźnią
4. będzie dobrze się bawić

 

Zapraszamy!

W ofercie:
- 6 noclegów
-dieta wegetariańska, lub detoks warzywno-owocowy dr Dąbrowskiej
-codzienny poranny rozruch z trenerem
-codzienne warsztaty
-codzienny spacer z przewodnikiem po Kazimierskim Parku Krajobrazowym
-herbatki ziołowe do woli          
Cena: 1650 zł.

 

Info i rezerwacje: Ola, tel. 517 930 320. Mail : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., www.siodmylas.pl.

 

Dodatkowo płatne:

Masaże hawajskie I klasyczne z olejkami aromaterapii

 

O prowadzącej warsztaty :
Marta Maja Gierczyńska  - z wykształcenia architekt, z zamiłowania masażystka (masaże lomi lomi nui, PeLoHa, ManaLomi) i certyfikowana nauczycielka masażu lomi lomi nui (Aloha International). Pasjonatka filozofii hawajskiej oraz świadomej pracy z ciałem poprzez swobodny taniec i ruch sprzyjający uwalnianiu napięć. Ma wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu grup i zajęć ruchowych. Podczas kursów i warsztatów tworzy przestrzeń wspólnej wymiany i wzajemnej inspiracji. W swojej pracy łączy wiele sprawdzonych metod (taniec, praca z ciałem, masaż, coaching, relaksacja, medytacja) zachęcając Klientów do odkrywania i eksplorowania swojej prawdziwej natury.
I jeszcze o masażach hawajskich, niezwykłych rytuałach, które zaadoptował cały świat, ze względu na ich fenomenalne właściwości:
Masaże bardzo wspierają głeboką i łagodną integrację zmian, które zaszły podczas warsztatu na poziomie energetycznym, emocjonalnym i duchowym. Pozwalają uwolnić napięcia i blokady, które hamują wszelkie zmiany, tym samym powstaje w nas przestrzeń na coś nowego. Po masażu nas umysł jest bardziej otwarty, spokojny, chłonny,  co sprzyja uczeniu się. Przy rozluźnionym ciele poprawia sie nastrój, otwiera się serce, czujemy sie bardziej polączeni ze sobą, ale też z grupą i otaczającą naturą.

 

MASAŻ LOMI LOMI NUI
Masaż lomi lomi nui wywodzi się z kultury hawajskiej. W oprawie pięknej muzyki głęboko relaksuje i pozwala usunąć nawet bardzo głębokie napięcia. W czasie masażu wykonuje się dźwignie, które rozciągają i uelastyczniają mięśnie, poprawiając zakres ruchu w stawach, dając uczucie porównywalne z dobrze wykonaną sesją jogi. Na Hawajach lomi był masażem ceremonialnym - miał na celu usunięcie "pamięci mięśniowej", czyli mikroskurczów powstających w naszym ciele, na skutek stresu i traumatycznych przeżyć. Ten niezwykły masaż przypominający subtelny taniec głęboko oczyszcza limfę, harmonizuje ciało i przyczynia się do lepszego przepływu energii, dzięki usunięciu blokad i pobudzeniu zdolności organizmu do samoregeneracji.
http://www.youtube.com/watch?v=Z8quOOV-Qyc

MASAŻ MANA LOMI®
Mana Lomi® opiera się o hawajskie metody uzdrawiania ciała, umysłu i ducha. Jest wyjątkową formą lomilomi, skupiającą się na rozwiązywaniu problemów poprzez pracę z ciałem. To głęboki i potężny, a jednocześnie łagodny sposób uzdrawiania, który przynosi natychmiastowe i długotrwałe efekty. Mana Lomi® symbolicznie oznacza "energetyczną komunikację, sięgającą do głębi kości, a tym samym duszy, danej osoby”, w tłumaczeniu dosłownym "hawajski przekaz duchowy".

MASAŻ PELOHA
Masaż Peloha to 45 minutowy, delikatny jednak silnie działający sposób na odpoczynek, eliminację stresu, rozbudzenie ciała oraz uwolnienie go od wszelkich bólów i dolegliwości. Podstawą tej metody jest zrozumienie, że ciało to święta świątynia, która pozwala nam funkcjonować jako duchowo fizyczne istoty na ziemi. Metoda Masażu Peloha rozwijana była przez okres 25 lat i zawiera elementy masażu Klasycznego, Polinezyjskiego, technikę Bowena, Refleksologię, uzdrawianie Polarity, Kryształową Terapię, pracę z meridianami, punktami z akupresury, uzdrawianie stylem Reiki, delikatnymi ruchami z Chiropraktyki, spiralnymi uwzględniającymi 7 głównych i 12 mniejszych czakr kończąc na czakrze serca.Rezultatem masaży Peloha jest uczucie lekkości, oraz dobre samopoczucie, uczucie doenergetyzowania, chroniczne dolegliwości i bóle znikają, sen staje się zdrowszy.
Zalety korzystania z każdego z tych masaży można zaobserwować na poziomie:
§  fizycznym: usprawnienie cyrkulacji krwi, uwolnienie toksyn i napięć mięśniowych, głęboka stymulacja relaksacji mięśni
§  mentalnym: relaks umysłu, podniesienie uważności, świadome posługiwanie się myślami, aby wpływać na ciało, świadomość ciała
§  emocjonalnym: uwolnienie zablokowanych w ciele emocji i umożliwienie ich przepływu
§  duchowym: wzmocnienie połączenia z naszą kochającą esencją - samorozpoznaniem siebie jako pięknej i kochającej istoty z obszarem boskim
pozdrawiam serdecznie i zapraszam :)
Marta Maja

Bajkowe Boże Narodzenie

Sklep z rękodziełem
Programy detoksowe
Medytacje semantyczne 
Instytutu św. Hildegardy

Bajkowe Boże Narodzenie

20.12 - 26.12 lub
23.12 - 26.12
stragan programy detoksowe hildegarda

 

© Siódmy las... ul. Zawada 51 24-160 Wąwolnica
Designed by ideastudio.pl, Code & update: synermedia.pl

Kopiowanie treści zawartych w serwisie i rozpowszechnianie ich w szczególności na innych stronach internetowych bez wiedzy i zgody autora jest zabronione.

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności
Wczasy odchudzające - Detox warzywno - owocowy