Medytacje semantyczne ścieżką Hildegardy z Bingen:

 

Warsztaty komunikowania się z własną duszą: dla zdrowia, spokoju i harmonii.

 

Masz w sobie wszystko, przez co możesz działać i być szczęśliwa.

 

Korzystaj z siebie, swojego wielkiego skarbu

 

 

dieta ewy dąbrowskiej

menu

wczasy odchudzające

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

 

dieta dąbrowskiej

 

 

 

 

 

dieta dąbrowskiej

 

kiermasz

6-12 grudnia Siódmy las zaprasza na Mikołajkowe :) warsztaty:

 

„Szkoła obfitości”


W zdrowiu, w miłości, w dostatku, w karierze i w związkach.

Siódmolasowi goście przeważnie już nie wierzą w św.Mikołaja, ale czy wierzą w siebie?


Bądź swoim św. Mikołajem i naucz się aktywnie wpływać na happy endy w swoim życiu!


Grudniowe warsztaty semantyczne będą zadedykowane autoświadomości. Bez tego trudno o realizację marzeń, dobre związki, czy satysfakcjonującą karierę. Jak zwykle wyłączymy z rozważań głowę, włączymy serce, skorzystamy z hildegardiańskiej Viriditas – naszej energii życiowej. Przyjrzymy się jak płynie, co ją tamuje, kiedy zaczyna wzrastać.

 

Semantyczno – holistyczny warsztat prowadzony będzie w jednym celu : Więcej życia w życiu, więcej radości, więcej szczęścia, więcej zdrowia.
Przyjrzymy się jak funkcjonujemy w  5 obszarach naszego życia :  miłości, dostatku, pracy/kariery, związków i zdrowia. Czy panuje w nich obfitość? Czy dają siłę i szczęście? Czy wręcz przeciwnie, masz wrażenie,  że real to bezsesowny kierat, pasmo niepowodzeń, niedostatek, kłopoty  i samotność?


Bywa tak, że w jednym z obszarów świeci słońce, a w innym jest pusto. Jak o tym myślisz? Czy brak sukcesu w miłości, lub pracy to kaprys losu, czy może blokujesz to w nieświadomy sposób? Czy skazana jesteś na dobry humor Fortuny, czy uznajesz, że możesz mieć realny wpływ na stan swojego zdrowia, szczęście w miłości, dostatek, słowem  zmieniać życie „na więcej i lepiej”? Jeśli tak, czy wiesz jak możesz to zrobić?


Na warsztacie będziemy pracować w kierunku poszerzenia świadomości, zdefiniowania wzorców myślenia, zdiagnozowania tęsknot, oswojenia ich, uświadomieniu sobie własnego potencjału i nabrania odwagi do jego realizacji.
Szczęście definiujemy potrzebami duszy , tak więc po pierwsze i najważniejsze: rozstaniemy się z jednowymiarową tożsamością kartezjańską AD Europa 2014 i przejdziemy w średniowieczną wielowymiarowość  pięknie opisaną przez Hildegardę z Bingen. „Ja” to nie tylko materia. To przede wszystkim dusza, ale i potężny obszar boski i kosmiczny. Brzmi to dziwnie dla europejskiego, kartezjańskiego ucha, szkiełka i oka, ale po jednym dniu warsztatów, namacalny fakt istnienia innych obszarów niż tylko materia, człowiek wita z łatwością i ulgą. To w końcu my, wielowymiarowe istoty z centrum dowodzenia w duszy, z którą warto się komunikować, bo życie w zgodzie z nią jest według Hildegardy gwarantem szcęścia i zdrowia.


Warsztat nie jest zdeterminowany wyznaniem i  religią. Holistyczna wielowymiarowość jest pojeciem duchowym, a nie strukturą religijną. System Hildegardiański cechuje wielki uniwersalizm w kierunku miłości i światła.
Narzędziem do zrozumienia siebie i zmiany na więcej i lepiej będzie SŁOWO, oraz otwarcia i medytacje Viriditas. Nasze słowa i myśli, poddane czułej i uważnej analizie  pomogą nam zrozumieć własne ograniczenia, oraz odkryć wielkie pragnienia duszy. Odczuwalne i konkretne zmiany są możliwe dzięki pracy ze słowem w  medytacji  i otwartym dostępie do Viriditas.  A co to jest Viriditas i dlaczego warto poćwiczyć do niej medytacyjny dostęp - to już zaawansowana praktyka Hildegardiańska, po którą zapraszam do Siódmego lasu!

Barbara Ravensdale, Siódmy las

 

Termin: 6 grudnia – 12 grudnia 2014.

 

Cena: 1750 zł , w tym zajęcia, noclegi i wyżywienie. Dieta dr Dąbrowskiej lub wegetariańska, do wyboru.

 

Info i rezerwacje: tel. 661 33 41 33, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.siodmylas.pl

 

Prowadząca: Barbara Ravensdale mgr semantyki  KUL; certyfikat Międzynarodowego Towarzystwa św. Hildegardy w Bingen w Niemczech, pod opieką autorki wielu publikacji z zakresu duchowości św. Hildegardy i wieloletniego prezesa Towarzystwa - p. Hildegard Strickerschmidt.

Bajkowe Boże Narodzenie

Sklep z rękodziełem
Programy detoksowe
Medytacje semantyczne 
Instytutu św. Hildegardy

Bajkowe Boże Narodzenie

20.12 - 26.12 lub
23.12 - 26.12
stragan programy detoksowe hildegarda

 

© Siódmy las... ul. Zawada 51 24-160 Wąwolnica
Designed by ideastudio.pl, Code & update: synermedia.pl

Kopiowanie treści zawartych w serwisie i rozpowszechnianie ich w szczególności na innych stronach internetowych bez wiedzy i zgody autora jest zabronione.

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności
Wczasy odchudzające - Detox warzywno - owocowy