Medytacje semantyczne ścieżką Hildegardy z Bingen:

 

Warsztaty komunikowania się z własną duszą: dla zdrowia, spokoju i harmonii.

 

Masz w sobie wszystko, przez co możesz działać i być szczęśliwa.

 

Korzystaj z siebie, swojego wielkiego skarbu

 

 

dieta ewy dąbrowskiej

menu

wczasy odchudzające

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

 

dieta dąbrowskiej

 

 

 

 

 

dieta dąbrowskiej

pilates

Pilates medyczny + Detox warzywno-owocowy

Serdecznie zapraszamy na tydzień oczyszczający i wzmacniający Twoje ciało.

Zaprojektowaliśmy aktywny pakiet, w którym:

- poćwiczysz PILATES

- oczyścisz z Detox warzywno-owocowy

- dotlenisz organizm spacerując po pięknych polach Kazimierskiego Parku Krajobrazowego

- wyciszysz się i zharmonizujesz, bo okolica słynie z „sennego” klimatu, a sam Siódmy las wspiera głęboki oddech, odpoczynek i dochodzenie do siebie.

Pilates - to sposób na lepsze życie bez bólu. Technika oraz ćwiczenia zostały opracowane w latach dwudziestych ubiegłego wieku przez Josepha Pilatesa. Pierwotnym ich założeniem było umożliwienie powrotu do pełni sił kontuzjowanym sportowcom i tancerzom. Od tego czasu - dzięki uczniom Josepha oraz jego żony Clary - metoda rozpowszechniła się na całym świecie i wciąż jest rozwijana, w oparciu o nowe badania i wiedzę na temat ludzkiego ciała.

Pilates to idealny system ćwiczeń dla stylu życia, jaki prowadzimy. Godziny spędzane przed komputerem, w samochodzie, w pozycji siedzącej, odbijają się na naszej postawie i samopoczuciu, powodując przykre dolegliwości. 

Pilates pomaga ciału uzyskać optymalne dla niego ustawienie, zwiększyć siłę, elastyczność i koordynację. Ćwiczenia wykonywane są w pozycjach odciążających kręgosłup, w rytm oddechu, zgodnie z możliwościami osoby ćwiczącej. Pozwala lepiej poznać swoje ciało, co przekłada się na codzienne czynności i jakość życia.

Pilates i Trening Medyczny doskonale się uzupełniają, dając narzędzia do pracy z bólem, dysfunkcjami i kontuzjami, ucząc prawidłowych wzorców ruchowych i poprawiając komfort funkcjonowania.

O trenerze:

Iwona Szczygielska-Borzym, zafascynowana możliwościami ciała oraz wpływem ruchu na ludzką psychikę. Wieloletnia pracownica korporacji, która wielką pasję zamieniła w nowy zawód. Pilates stał się jej sposobem na życie, którym chce dzielić się z innymi. 


Właścicielka profesjonalnego studia Pilates w Grodzisku Mazowieckim, absolwentka jednej z najlepszych szkół Pilates na świecie, certyfikowany Trener Medyczny, mentorka dla innych instruktorów. 

Nieustannie w drodze do poznawania siebie i innych poprzez mentalne formy pracy z ciałem. Prowadzi treningi grupowe oraz indywidualne, pomagając swoim klientom w lepszym rozumieniu ciała i jego potrzeb, poprawiając komfort życia.

Koszt: warsztat 750 zł plus koszt pobytu z wyżywieniem (wegetariańskie lub Detox owocowo-warzywny) 1380zł

W ofercie:

-6 noclegów

-Detox warzywno-owocowy

-Herbatki ziołowe do woli

-Spacer z przewodnikiem po Kazimierskim Parku Krajobrazowym

-3 zajęcia dziennie z trenerem

 

 

Info i rezerwacje: 517 930 320, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Bajkowe Boże Narodzenie

Sklep z rękodziełem
Programy detoksowe
Medytacje semantyczne 
Instytutu św. Hildegardy

Bajkowe Boże Narodzenie

20.12 - 26.12 lub
23.12 - 26.12
stragan programy detoksowe hildegarda

 

© Siódmy las... ul. Zawada 51 24-160 Wąwolnica
Designed by ideastudio.pl, Code & update: synermedia.pl

Kopiowanie treści zawartych w serwisie i rozpowszechnianie ich w szczególności na innych stronach internetowych bez wiedzy i zgody autora jest zabronione.

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności
Wczasy odchudzające - Detox warzywno - owocowy