Medytacje semantyczne ścieżką Hildegardy z Bingen:

 

Warsztaty komunikowania się z własną duszą: dla zdrowia, spokoju i harmonii.

 

Masz w sobie wszystko, przez co możesz działać i być szczęśliwa.

 

Korzystaj z siebie, swojego wielkiego skarbu

 

 

dieta ewy dąbrowskiej

menu

wczasy odchudzające

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

 

dieta dąbrowskiej

 

 

 

 

 

dieta dąbrowskiej

Zapraszamy serdecznie na gotowanie z Mistrzem!


Dla zdrowia i wspaniałego uczucia lekkości polecamy warsztat:

 

„Makrobiotyka – dieta długowieczności”

 

marchew2W naszej warsztatowej kuchni będzie okazja do wspólnego gotowania i rozmów o kuchni makrobiotycznej z Grzegorzem Kuraszkiewiczem, jednym z najlepszych w Polsce znawców makrobiotyki.
Posty  oczyszczające – tak, jak najbardziej, zawsze polecamy, ale są to wydarzenia cykliczne. Makrobiotyka zaś, to nieustający detoks! Fenomenalna  receptura  na codzienną dietę i stabilne zdrowie.
Jak się wzmocnić, uodpornić i naładować baterie na co dzień?
Co najlepiej zjeść o poranku? Jak dużo zależy od naszej diety? Jak fasola oddziałuje na nasze nerki? Jak wyeliminować schorzenia i alergie? Makrobiotyka odpowiada na te i wiele innych pytań.


Warsztat i wykłady poprowadzi Grzegorz Kuraszkiewicz,  mistrz  kuchni makrobiotycznej, jej wieloletni praktyk i wielbiciel – makrobiotyką zajmuje się od ponad dwudziestu lat. Absolwent Kushi Institute of Europe w Amsterdamie.  Niestrudzony propagator zdrowego stylu życia i odżywiania kształtującego zdrowie ducha i ciała Swoje doświadczenie w gotowaniu dla chorych zdobywał współpracując w Kalifornii z Miną Dobic, konsultantką makrobiotyczną, która makrobiotyką wyleczyła się z zaawansowanego stadium raka.


Grzegorz o makrobiotyce:

 

„Makrobiotyka to sposób życia prowadzący do równowagi energetycznej w naszym organizmie, która odpowiada za zdrowie i pełne wykorzystanie naszych witalnych możliwości. Głównym narzędziem, które może zapewnić nam tę równowagę jest odpowiednie odżywianie połączone z aktywnością fizyczną i odpowiednim stanem świadomości. Zgodnie z makrobiotyczną filozofią, to my sami jesteśmy odpowiedzialni za nasze zdrowie, a budulcem który je tworzy jest przede wszystkim pokarm.


Makrobiotyka bazuje ma medycynie chińskiej i tradycyjnej japońskiej diecie transformowanej na grunty różnych kultur, a także opiera się na wieloletnich obserwacjach i naukowych badaniach dotyczących wpływu odżywiania na ludzki organizm. Uczy świadomego podejścia do odżywiania i dostrzegania powiązań człowieka z otoczeniem.


Podstawowe składniki makrobiotycznej diety to pełne ziarna zbóż, warzywa i strączkowe. Najlepiej aby były ekologiczne. Jako składniki uzupełniające: sezonowe, lokalne owoce, glony morskie, długo fermentowane produkty sojowe (miso i sos sojowy), nasiona, grzyby oraz niewielka ilośc przypraw. Rezygnuje się z cukru, pokarmów pochodzenia zwierzęcego (mięsa i nabiału), w miarę potrzeby dopuszcza się jedynie niewielką ilość ryb o białym mięsie. Unika się wysoko-oczyszczonych i przetworzonych produktów, konserw,chemicznych dodatków do żywności, żywności modyfikowanej genetycznie.”


Makrobiotyka, jako jedna z nielicznych gałęzi medycyny alternatywnej,  została uznana przez CAPCAM  (ciało doradcze przy Narodowym Instytucie Zdrowia w USA) za dietę zdolną leczyć raka. Ten sam instytut zaleca  makrobiotykę jako  skuteczny sposób zwalczania otyłości.
Stosowanie makrobiotyki pomaga wyleczyć się z alergii, cukrzycy, chorób serca i wielu poważnych dolegliwości naszych czasów.

 

Spróbuj potraw makrobiotycznych z Grzegorzem  w Siódmym lesie! Na zdrowieJ
Zapraszamy serdecznie!

 

Zaczynamy w sobotę obiadem o godz.14. Koniec warsztatu w piątek,  po śniadaniu.

 

Cena: 1650 zł , w tym zajęcia, noclegi i wyżywienie.

 

Info i konieczne rezerwacje: Ola tel. 517 930 320 , Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , www.siodmylas.pl

Bajkowe Boże Narodzenie

Sklep z rękodziełem
Programy detoksowe
Medytacje semantyczne 
Instytutu św. Hildegardy

Bajkowe Boże Narodzenie

20.12 - 26.12 lub
23.12 - 26.12
stragan programy detoksowe hildegarda

 

© Siódmy las... ul. Zawada 51 24-160 Wąwolnica
Designed by ideastudio.pl, Code & update: synermedia.pl

Kopiowanie treści zawartych w serwisie i rozpowszechnianie ich w szczególności na innych stronach internetowych bez wiedzy i zgody autora jest zabronione.

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności
Wczasy odchudzające - Detox warzywno - owocowy