Medytacje semantyczne ścieżką Hildegardy z Bingen:

 

Warsztaty komunikowania się z własną duszą: dla zdrowia, spokoju i harmonii.

 

Masz w sobie wszystko, przez co możesz działać i być szczęśliwa.

 

Korzystaj z siebie, swojego wielkiego skarbu

 

 

dieta ewy dąbrowskiej

menu

wczasy odchudzające

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

 

dieta dąbrowskiej

 

 

 

 

 

dieta dąbrowskiej

lukaszZapraszamy na kolejne warsztaty jogi, tym razem poświęcone płynności w praktyce asan, które będą łączyły praktykę Hatha Jogi z Calligraphy Flow – systemem pracy z ciałem wykorzystującym elementy jogi, Qi Gong i Tai Chi.

Celem Hatha Jogi nigdy nie było wyłącznie rozciąganie czy wzmacnianie ciała, tylko m.in. pobudzenie energii i umożliwienie jej swobodnego przepływu przez ciało. Asany są fantastycznym narzędziem – pozwalają pracować z energią, usprawniając równocześnie funkcjonowanie układów wydalniczego, krwionośnego i chłonnego, a w połączeniu z ćwiczeniami oddechowymi mogą wpływać również na skład chemiczny krwi. Żeby jednak praktyka asan przynosiła wszystkie te korzyści, trzeba chociaż intuicyjnie zrozumieć to, co robi się na macie.

CEL WARSZTATÓW

  • zwrócenie uwagi na przejścia między asanami oraz na połączenie prostych ruchów ciała i kręgosłupa z oddechem
  • znalezienie odpowiedzi na pytanie, czy możliwa jest praca w asanach bez tradycyjnych korekt, bez standardowego “dociskania” i ingerencji z zewnątrz
  • powrót do naturalnego ruchu


PROWADZĄCY

Łukasz Przywóski – praktyk, miłośnik i nauczyciel hathajogi. Autor artykułów poświęconych łączeniu wiedzy zachodu i mądrości wschodu. Tłumacz takich publikacji na temat jogi jak „Astanga Yoga As It Is” Matthew Sweeney’a oraz “Medytacja. Psychologia jogi w praktyce” Swamiego Ajayi. Praktykę jogi zaczynał pod okiem Grzegorz Nieściera. Obecnie nauczycielami, którzy mają na niego największy wpływ są Simon Borg-Olivier (bierze udział w jego warsztatach co najmniej dwa razy w roku) oraz Mistrz Zhen Hua Yang, u którego ukończył kurs nauczycielski Calligraphy Health. Prowadzi zajęcia w szkole Artia Joga w Grodzisku Mazowieckim. Jego wiedza, podobnie jak praktyka jogi, są nieprzeciętne. Warto skorzystać z takiego doświadczenia.

 

Bajkowe Boże Narodzenie

Sklep z rękodziełem
Programy detoksowe
Medytacje semantyczne 
Instytutu św. Hildegardy

Bajkowe Boże Narodzenie

20.12 - 26.12 lub
23.12 - 26.12
stragan programy detoksowe hildegarda

 

© Siódmy las... ul. Zawada 51 24-160 Wąwolnica
Designed by ideastudio.pl, Code & update: synermedia.pl

Kopiowanie treści zawartych w serwisie i rozpowszechnianie ich w szczególności na innych stronach internetowych bez wiedzy i zgody autora jest zabronione.

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności
Wczasy odchudzające - Detox warzywno - owocowy