Medytacje semantyczne ścieżką Hildegardy z Bingen:

 

Warsztaty komunikowania się z własną duszą: dla zdrowia, spokoju i harmonii.

 

Masz w sobie wszystko, przez co możesz działać i być szczęśliwa.

 

Korzystaj z siebie, swojego wielkiego skarbu

 

 

dieta ewy dąbrowskiej

menu

wczasy odchudzające

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

 

dieta dąbrowskiej

 

 

 

 

 

dieta dąbrowskiej

kobieta

Zapraszamy na pełen wrażeń i wysokich wibracji turnus z jogą i opcjonalnie z detoxem warzywno-owocowym:


Joga & gongi

 

(również dla osób z problematycznym kręgosłupem!)

 

W Siódmym Lesie przygotowaliśmy mocno energetyczny turnus, na którym można będzie poczuć klimat Indii i praktykować prawdziwą jogę. Posłuchasz opowieściami o życiu i ludziach spotkanych w Indiach, Nepalu i zapierających dech w piersiach Himalajach. Spędź tydzień z niezwykle inspirującym, pełnym energii i życia nauczycielem Olą Adamczyk z Artia Joga.

Jeśli chcesz pogłębić lub zmienić swoje podejście, poczuć lekkość i radość z praktyki, odkryć ducha jogi i spędzić czas z dala od ciągłych obowiązków to ten kurs jest dla Ciebie. Wieczorami zrelaksujesz się przy dźwiękach gongu.            

                Podejście Oli różni się od standardowego nauczania. Twierdzi ona, że od zawsze istnieje łatwiejszy i trudniejszy sposób osiągnięcia optymalnego stanu samopoczucia i zdrowia. Każdy może tego doświadczyć. To specjalistyczny kurs jogi w oparciu o metodę synergy i calligraphy.

Głównym celem kursu będzie pokazanie zupełnie innej pracy, poprzez ruch wychodzący z centrum ciała. Praktyka ta oparta jest na aktywnych trójwymiarowych ruchach pozwalających stawom poruszać się we wszystkich płaszczyznach ruchu. W ten sposób pobudzimy enteryczny układ nerwowy i mięśnie posturalne, zwiększając obieg energii w ciele. Zamiast napinać mięśnie, wciągać brzuch i nadymać klatkę piersiową, w tym podejściu oddech będzie minimalny i swobodny, a do pozycji wejdziemy aktywnie i swobodnie. Zajmiemy się zwiększeniem obiegu energii (np: ciepła), materii (np: krwi albo płynu międzykomórkowego) i informacji (impulsów nerwowych) w ciele. Dodatkowo zwiększymy przepływ krwi przez ciało. Zasady te mogą pomóc Ci rozwinąć praktykę jogi, która przyniesie jeszcze większą korzyść i dobre samopoczucie na poziomie fizycznym, energetycznym i emocjonalnym. To doświadczenie pozwoli rozwinąć sprawność i zdrowie wewnętrzne poprzez ruchy kręgosłupa i stopniowane oddychanie przeponowe. Techniki nauczane na tych warsztatach pomagają również poprawić trawienie, wchłanianie składników odżywczych, eliminację zmagazynowanych toksyn oraz prawidłowe funkcjonowanie układu rozrodczego.

                Praktyka Oli oparta jest na stylu Calligraphy Yogi wg nauczania żyjącego mistrza Zhen Hua Yang oraz jej największego nauczyciela Simona Borg-Oliviera z Yoga Synergy w Australii do którego jeździ od wielu lat. Kurs przeznaczony jest dla początkujących i znawców oraz dedykowany jest również osobom z „problematycznym” kręgosłupem.

Zapraszamy serdecznie na spotkanie z Olą i jogą!

 

Przeczytaj jej artykuł https://joga-abc.pl/poradnik-jogina-ola-adamczyk/

 

Koszt: warsztat 750 zł plus koszt pobytu z wyżywieniem (wegetariańskie lub Detox owocowo-warzywny) 1200zł

 

 

Rezerwacje: tel. 517 930 320, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


W ofercie:
2 sesje jogi dziennie
6 noclegów
Wyżywienie wegetariańskie, lub Detox owocowo-warzywny
Woda i herbatki ziołowe do woli
Koncerty gongów, dzwonków i mis
Wieczorne wykłady o podróżach po Indiach i innych krajach Azji

O prowadzącym:

Ola Adamczyk – pasjonatka jogi, pracy z ciałem i umysłem. Artia Joga to działalność, której celem jest inspirowanie osób poszukujących własnych ścieżek. Ola prezentuje nietradycyjne sposoby myślenia o człowieku i świecie, pielęgnując wschodnie koncepcje w oparciu o jogę, terapię czaszkowo-krzyżową, pierwotny oddech życia i polarity. Ma doświadczenie w pracy z uszkodzonym kręgosłupem i wszelkimi rotacjami w ciele. Od kilku lat pracuje z gongami, misami oraz niekonwencjonalnymi instrumentami, których dźwięki wpływają na strukturę komórek i atomów w ciele. Od 2008 roku podróżuje po Indiach, Nepalu, Malezji, Indonezji, Singapurze w celu zgłębienia tradycyjnej nauki jogi. Dotarła w Himalaje, do Ladhaku i Kaszmiru, odwiedzając najstarsze groty medytacyjne i klasztory buddyjskie, a także sięgając chmur i nieba. Autorka artykułów, w których opisuje, w jaki sposób pracuje przede wszystkim ze sobą, a potem z ludźmi  https://joga-abc.pl/author/ola-adamczyk/ 

 

  

 

Bajkowe Boże Narodzenie

Sklep z rękodziełem
Programy detoksowe
Medytacje semantyczne 
Instytutu św. Hildegardy

Bajkowe Boże Narodzenie

20.12 - 26.12 lub
23.12 - 26.12
stragan programy detoksowe hildegarda

 

© Siódmy las... ul. Zawada 51 24-160 Wąwolnica
Designed by ideastudio.pl, Code & update: synermedia.pl

Kopiowanie treści zawartych w serwisie i rozpowszechnianie ich w szczególności na innych stronach internetowych bez wiedzy i zgody autora jest zabronione.

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności
Wczasy odchudzające - Detox warzywno - owocowy