Medytacje semantyczne ścieżką Hildegardy z Bingen:

 

Warsztaty komunikowania się z własną duszą: dla zdrowia, spokoju i harmonii.

 

Masz w sobie wszystko, przez co możesz działać i być szczęśliwa.

 

Korzystaj z siebie, swojego wielkiego skarbu

 

 

dieta ewy dąbrowskiej

menu

wczasy odchudzające

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

 

dieta dąbrowskiej

 

 

 

 

 

dieta dąbrowskiej

festiwal-sercaSzanowni warsztatowicze i goście Siódmego lasu,

W czerwcu, w dniach 6-10.06 (poniedziałek-piątek) będzie miało w Siódmym lesie niezwykłe wydarzenie: Festiwal otwartego serca i udanego życia.

Bardzo intensywny i bogaty program: kilku nauczycieli otwartego serca, joga, Qigong, archetypy, medytacje w wyższych stanach świadomości, mapa marzeń, medytacje serca, refleksologia, praca z ciałem.

Jeśli masz uczucie, że jakaś część Twojego życia pozostaje w uśpieniu, albo zmagasz się z niewidocznymi blokadami, to czerwcowy warsztat jest unikalną okazją, żeby skorzystać z potężnego wspólnego pola kilku nauczycieli serca.

Zazwyczaj ogłaszamy warsztaty z jednym trenerem. Tym razem, holistyczni nauczyciele spotkają się, żeby zaczerpnąć od siebie nawzajem. Będzie Sherab, czyli Ania Rodakowska, która wiedzę o archetypach (duchowych wzorcach, które nas determinują) zgłębiała na całym świecie: w Caroline Myss Education Institute w Chicago, na Bali, Kostaryce, w Indiach.

To fascynujące, kiedy Sherab zaczyna opowiadać jak nasza świadomość o tym, w jakim archetypie funkcjonujemy może pomóc odmienić swoje życie. Archetypy, to potężni architekci naszego życia. Warto ich poznać i się z nimi świadomie zaprzyjaźnić.

Będzie Lidka Kuna,refleksolog, wielka wielbicielka medytacji serca. Lidka opowie na swoich warsztatach o tym, jak silne jest pole elektromagnetyczne otwartego serca i jak nasze myśli i emocje wpływają na nasze życie, nasz wygląd, koloryt, owal, blask twarzy. Będzie możliwość zamówienia dodatkowych refleksologicznych zabiegów na twarz.

Będę ja, Barbara Ravensdale. Poprowadzę codziennie medytacje w w yższych stanach świadomości i spotkania z uzdrawiającym, boskim Światłem.

Będzie Sylwia Kowalska, świetny psycholog i terapeuta w nurcie Gestalt, z którą każdy zrobi Mapę Marzeń, bardzo skuteczne narzędzie do modelowania swojej podświadomości, żeby zechciała współpracować z naszymi pragnieniami.

I nasza wisienka na torcie: w poniedziałek będzie z nami również Kru Pedro Solana, mistrz technik uzdrawiania, medytacji serca i jeden z największych żyjących mistrzów sztuk walk. Kru Pedro ma swoją szkołę w Tajlandii, ale tej wiosny odwiedzi USA, Wielką Brytanię, Kanadę, Hiszpanię i również Siódmy las :)

Razem z nim jego uczeń, Tomek Pakowski, który miewa warsztaty w Siódmym lesie i w czasie naszego czerwcowego festiwalu popracuje z naszym ciałem.

Każdego dnia mix warsztatów: bedzie i joga, i Qigong, spacery, warsztaty medytacji, archetypy, mapa marzeń, warsztaty urodowe. Mocna praca nad rozwojem świadomości i nad swoim udanym życiem.Wspólne pole warsztatów pomoże:

  • zdefiniować co mnie blokuje
  • rozwinąć swój potencjał i podjąć kolejne kroki w życiu
  • zrozumieć, co jest moją misją na Ziemi
  • poczuć się pełnym energii
  • przybliżyć się do wolności i poczucia własnej esencji, co jest najpiękniejszym wydarzeniem, bo pojawia się wtedy nasycenie, niezależne od żadnych spraw i osób na zewnątrz
  • rozwinąć komunikację z polem swojego serca, dużo potężniejszym i bardziej pomocnym niż analogiczne pole mózgu. To jest nieprawdopodobny zasób każdego z nas.
  • poczuć moc i chęć do wytyczania nowych ścieżek i realizacji planów
  • podwyższyć swoje wibracje. Wiadomo, im wyższe wibracje, tym bliżej nam do FLOW, wspaniałego, lekkiego następstwa zdarzeń.


Jeśli masz uczucie, że jakaś część Twojego życia pozostaje w uśpieniu, albo zmagasz się z niewidocznymi blokadami, to czerwcowy warsztat jest unikalną okazją, żeby skorzystać z potężnego wspólnego pola kilku nauczycieli serca.

Jestem bardzo szczęśliwa, że takie wydarzenie będzie miało miejsce w Siódmym lesie!

Kilka miejsc pozostaje do dyspozycji gości Siódmego lasu.
Koszt wszystkiego, to znaczy: noclegów, wyżywienia, spacerów, wszystkich warsztatów i spotkań to 1750 zł.


Info i rezerwacje pod numerem telefonu 661 334 133, lub mailem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Zapraszam bardzo serdecznie!
Barbara Ravensdale

Bajkowe Boże Narodzenie

Sklep z rękodziełem
Programy detoksowe
Medytacje semantyczne 
Instytutu św. Hildegardy

Bajkowe Boże Narodzenie

20.12 - 26.12 lub
23.12 - 26.12
stragan programy detoksowe hildegarda

 

© Siódmy las... ul. Zawada 51 24-160 Wąwolnica
Designed by ideastudio.pl, Code & update: synermedia.pl

Kopiowanie treści zawartych w serwisie i rozpowszechnianie ich w szczególności na innych stronach internetowych bez wiedzy i zgody autora jest zabronione.

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności
Wczasy odchudzające - Detox warzywno - owocowy