Medytacje semantyczne ścieżką Hildegardy z Bingen:

 

Warsztaty komunikowania się z własną duszą: dla zdrowia, spokoju i harmonii.

 

Masz w sobie wszystko, przez co możesz działać i być szczęśliwa.

 

Korzystaj z siebie, swojego wielkiego skarbu

 

 

dieta ewy dąbrowskiej

menu

wczasy odchudzające

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

 

dieta dąbrowskiej

 

 

 

 

 

dieta dąbrowskiej

 

 

"Po 10 sesjach poczujesz różnicę, po 20 zobaczysz różnicę, po 30 będziesz mieć zupełnie nowe ciało" (Joseph Pilates)

 

Zapraszamy Cię na absolutnie wyjątkowy warsztat, podczas którego poznasz swoje ciało, a tym samym rozpoczniesz proces poznawania siebie. Poprzez skupienie na swoim ciele, oddechu, technice wykonywanych ćwiczeń poczujesz się wzmocniony zarówno fizycznie jak i psychicznie. Zyskasz siłę, elastyczność, pozbędziesz się dolegliwości bólowych, wzmocnisz mięśnie stabilizujące kręgosłup i stawy, poprawisz komfort funkcjonowania.

 

Pilates to wyjątkowy trening, wzmacniający ciało od wewnątrz, doskonałe uzupełnienie fizjoterapii, ale także przygotowanie do innych form. To medytacja w ruchu, trening ciała i umysłu, prowadzący do pełnej harmonii.

 

Za twórcą metody, Josephem Pilatesem, proponujemy Ci 30 godzin zajęć, po których będziesz mieć nowe ciało: silniejsze, świadome, uwolnione od bólu i złych emocji. Zostaniesz otoczony fachową opieką wykwalifikowanej trenerki, wyposażony w narzędzia do lepszego życia.

 

Proces wspomożesz relaksacyjnymi masażami oraz wybraną przez siebie dietą:

- Detox owocowo-warzywny

- detoksem aloesowym

- wegetariańską

 

Cena: Warsztat 1280zł + 1800zł pobyt

 

W ofercie:

9 noclegów

Detox owocowo-warzywny, aloesowa lub wyżywienie wegetariańskie

Herbatki ziołowe do woli

3 zajęcia Pilates dziennie

Spacer z przewodnikiem po Kazimierskim Parku Krajobrazowym

Masaż powięziowo-mięśniowy

 

Info i rezerwacje: tel 517 930 320, mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

O trenerze:

 

 

Iwona Szczygielska-Borzym, zafascynowana możliwościami ciała oraz wpływem ruchu na ludzką psychikę. Wieloletnia pracownica korporacji, która wielką pasję zamieniła w nowy zawód. Pilates stał się jej sposobem na życie, którym chce dzielić się z innymi.

 

Właścicielka profesjonalnego studia Pilates w Grodzisku Mazowieckim, absolwentka jednej z najlepszych szkół Pilates na świecie, certyfikowany Trener Medyczny, mentorka dla innych instruktorów.

 

Nieustannie w drodze do poznawania siebie i innych poprzez mentalne formy pracy z ciałem. Prowadzi treningi grupowe oraz indywidualne, pomagając swoim klientom w lepszym rozumieniu ciała i jego potrzeb, poprawiając komfort życia.

 

 

O masażystce:

 

 

Anna Gostkowska - fizjoterapeutka, specjalistka od holistycznej pracy z ciałem. Jedne z ważniejszych narzędzi, którymi się posługuję to: rozluźnianie mięśniowo - powięziowe, masaż Lomi Lomi Nui, Masaż Dotyk Motyla, relaksacja, joga kręgosłupa itd.

 

Pochodzę z Górnego Śląska gdzie dorastałam, ukończyłam studia magisterskie z fizjoterapii, stawiałam pierwsze kroki zawodowe i prowadziłam zajęcia z jogi. Kilka lat temu postanowiłam podążyć za wewnętrznym głosem w nieznane, silną potrzebą eksploracji, poznawania innych kultur napędzana ciekawością wewnętrznego dziecka. Przez kilka lat mieszkałam i zwiedzałam różne kraje na naszym kontynencie i poza nim. Pracowałam we Francji i w Szwajcarii by móc odbywać podróże w dalekie zakątki Ameryki południowej i centralnej. Z plecakiem pełnym ufności i ekscytacji przeżyłam wiele ciekawych przygód, ale i małych trudności. Ciesząc się życiem ptaka zbierałam doświadczenie o sobie, świecie i  w pracy z ciałem by móc teraz dzielić się tym z innymi.

 

Nadszedł jednak moment, gdy połączyłam się głębiej ze swoją kobiecą naturą, co skłoniło mnie to tego by ugruntować się i uziemić. Wróciłam do Polski i zamieszkałam w Warszawie by na drodze kreacji wykorzystać dary, które zostały mi dane. Liczne podróże stały się dla mnie wspaniałą inspiracją na ścieżce rozwoju osobistego i zawodowego.

Kocham kontakt z naturą, taniec i wszystkie sztuki, które mogę wyrażać intuicyjnie. W swojej pracy zajmuję się podejściem holistycznym, które pozwala mi patrzeć na człowieka na wielu poziomach.

 

"Joga jest dla mnie sposobem na życie, ale też doskonałym narzędziem, dzięki któremu mogę dbać o równowagę ciała, ducha i umysłu zaś spotkanie z masażem Lomi Lomi nui jest na każdym razem wspaniałą podróżą i narzędziem głęboko transformującym i uzdrawiającym. Praktyka tego masażu oraz wiedza nauczycieli, którzy mi towarzyszą nauczyła mnie uważnego miłującego dotyku, którego niestety brakuje w akademickim nauczaniu. Z kolei masaż powięziowy był prawdziwym objawieniem, jeśli chodzi o "rozpuszczanie" napięć i bolesnych obszarów w ciele."

Bajkowe Boże Narodzenie

Sklep z rękodziełem
Programy detoksowe
Medytacje semantyczne 
Instytutu św. Hildegardy

Bajkowe Boże Narodzenie

20.12 - 26.12 lub
23.12 - 26.12
stragan programy detoksowe hildegarda

 

© Siódmy las... ul. Zawada 51 24-160 Wąwolnica
Designed by ideastudio.pl, Code & update: synermedia.pl

Kopiowanie treści zawartych w serwisie i rozpowszechnianie ich w szczególności na innych stronach internetowych bez wiedzy i zgody autora jest zabronione.

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności
Wczasy odchudzające - Detox warzywno - owocowy