Medytacje semantyczne ścieżką Hildegardy z Bingen:

 

Warsztaty komunikowania się z własną duszą: dla zdrowia, spokoju i harmonii.

 

Masz w sobie wszystko, przez co możesz działać i być szczęśliwa.

 

Korzystaj z siebie, swojego wielkiego skarbu

 

 

dieta ewy dąbrowskiej

menu

wczasy odchudzające

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

 

dieta dąbrowskiej

 

 

 

 

 

dieta dąbrowskiej

Nowość w Siódmym lesie! Zapraszamy na turnus z jogą kręgosłupa i archetypami:

„Bogini 50 + ”

Jeśli miałaś kiedyś ochotę na spróbowanie jogi, ale jakoś się nie złożyło… Albo raz spróbowałaś i okazało się, że na sali wszyscy fantastycznie się wyginają, są porozciągani, a Ty czujesz się najstarsza, zesztywniała i zastała, to ten warsztat jest dla Ciebie!

Możesz być również Boginią 40+, lub 60+, 70+ i co chcesz+!

Możesz nic nie umieć, możesz mieć kłopoty z kręgosłupem, możesz czuć się ociężała i kompletnie zapuszczona. Nic nie szkodzi. Zawsze można coś dla siebie zrobić!

Najważniejszy jest początek, pierwszy krok, oraz przekonanie: moje dobre samopoczucie jest w moich rękach, chcę coś dobrego dla siebie zrobić! Bo albo już na zawsze będzie tak, jak jest i gorzej, albo decyduję się coś zmienić! To coś oznacza: chcę się o siebie zatroszczyć, zadbać o elastyczność swojego ciała, o swoje dobre samopoczucie, chcę zacząć siebie szanować i kochać. Już najwyższy czas. Kiedy, jak nie TERAZ??

Inspiracją dla tego warsztatu była pewna rozmowa z moją znajomą, która prowadzi biznes, odnosi sukcesy, jest kreatywna, poukładana i w pewnym momencie opowiedziała mi taką historyjkę:

- Poszłam ostatnio na jogę. Nawet nie zdawałam sobie sprawy, że jestem po prostu kaleką. Nie potrafiłam tam nic zrobić, nawet jakoś sensownie własną nogą zarządzić.  Odstawałam od reszty ćwiczących  i czułam się fatalnie.

Nawet jeśli tak jest teraz, to można to zmienić:

W Siódmym lesie każdej „zesztywniałej” Bogini rękę poda i podzieli się swoim doświadczeniem fizjoterapeutycznym i jogowym Ania Gostkowska.

Ania jest magistrem fizjoterapii po katowickiej Akademii Wychowania Fizycznego, wielką pasjonatką jogi i profesjonalnie zajmuje się masażem powięziowym.

Na turnusie najważniejszy będzie respekt dla ciała, powięzi, mięśni, do wszystkich wspomnień, jakie zaklęte są w naszym ciele. Ważna będzie delikatność, łagodność i szacunek do ograniczeń.

A ponieważ Siódmy las jest centrum rozwoju świadomości, to do budzenia witalności w ciele dodajemy oczywiście pobudkę dla świadomości, czyli warsztaty z archetypów. Konsekwentnie w temacie kobiecości i Bogini w każdej z nas.

Archetypową częścią warsztatu zajmie się druga Ania -  Anna Rodakowska.

Archetypy to drogowskazy do udanego i pełnego radości i satysfakcji życia. To podpowiedzi, którędy warto podążać, na co zwrócić uwagę, co dosłownie woła we mnie o realizację. Archetypowe wskazówki są fenomenalne! Trzeba oczywiście zaprząc do pracy świadomość, odwagę i chęć do poznania prawdy, ale doświadczenia siódmolasowych gości to same „och!” i „ach!”.

Szukasz szczęścia i spełnienia? Poznaj swoje archetypy!

Archetypy to dwanaście kompetencji i talentów, które wiernie stoją u Twego boku.  To architekci życia. Każdy z nas ma inny pakiet archetypowy. Rozumiejąc osobisty „zestaw archetypów” jaśniej widzimy misję swojego życia, pogłębiamy świadomość siebie, lepiej rozumiemy swoje mocne i słabe strony. Każdy człowiek może mieć wsparcie ze strony archetypowych talentów, trzeba je tylko odkryć i objąć swoją świadomością.

Zapraszamy wszystkie Boginie, które chcą pełnymi garściami czerpać z życia!

Inwestycja w wewnętrzną Boginię: 1500 pln netto plus 1000 pln nocleg z wyżywieniem z Detoxem owocowo-warzywnym, lub 1200 pln z dietą wegetariańską.

Turnus rozpoczyna się obiadem w sobotę, a kończy śniadaniem w piątek.
Rezerwacje: Ola, tel. 517 930 320, lub mailem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Podsumowując:
W ofercie:
6 noclegów
Wyżywienie: dieta wegetariańska, lub Detox owocowo-warzywny, do wyboru (ale trzeba przed przyjazdem zadeklarować rodzaj posiłków)
Codzienne warsztaty z jogi
Codzienne warsztaty z archetypów
Codzienne spacery
Herbatki ziołowe dostępne w siódmolasowej kawiarni przez cały czas

Uwaga, uwaga! Piękne w czasie tego turnusu jest również to, że można dokupić sobie wspaniałe masaże u Ani Gostkowskiej: masaż powięziowy, masaż Dotyk Motyla, lub masaż Lomi Lomi Nui. Masaże są dodatkowo płatne.

Informacje o trenerach: 

Ania Sherab Rodakowska jest absolwentką słynnego CMED, Caroline Myss Education Institute w Chicago, najlepszej szkoły archetypów na świecie. Po ukończeniu CMED-u szkoliła się u wielu nauczycieli na świecie: w Indiach, na Bali, na Kostaryce i w USA.

Ania chętnie dzieli się swoją wiedzą gawędząc podczas wspólnych posiłków o rozwoju, szerokim świecie i pragnieniach duszy. 

Anna Gostkowska - fizjoterapeutka, specjalistka od holistycznej pracy z ciałem, zajmuje się  rozluźnianiem mięśniowo - powięziowe, masażem Lomi Lomi Nui, Masażem Dotyk Motyla, relaksacją ciała. Pasjonatka jogi, ze szczególną uważnością na jogę kręgosłupa.

Ania o sobie:

Pochodzę z Górnego Śląska gdzie dorastałam, ukończyłam studia magisterskie z fizjoterapii, stawiałam pierwsze kroki zawodowe i prowadziłam zajęcia z jogi. Kilka lat temu postanowiłam podążyć za wewnętrznym głosem w nieznane, silną potrzebą eksploracji, poznawania innych kultur napędzana ciekawością wewnętrznego dziecka. Przez kilka lat mieszkałam i zwiedzałam różne kraje na naszym kontynencie i poza nim. Pracowałam we Francji i w Szwajcarii by móc odbywać podróże w dalekie zakątki Ameryki Południowej i Centralnej. Z plecakiem pełnym ufności i ekscytacji przeżyłam wiele ciekawych przygód ale i małych trudności. Ciesząc się życiem ptaka zbierałam doświadczenie o sobie, świecie i  w pracy z ciałem by móc teraz dzielić się tym z innymi. 

Nadszedł jednak moment gdy połączyłam się głębiej ze swoją kobiecą naturą co skłoniło mnie to tego by ugruntować się i uziemić. Wróciłam do Polski i zamieszkałam w Warszawie by na drodze kreacji wykorzystać dary które zostały mi dane. Liczne podróże stały się dla mnie wspaniałą inspiracją na ścieżce rozwoju osobistego i zawodowego.

Kocham kontakt z naturą, taniec i wszystkie sztuki które mogę wyrażać intuicyjnie. W swojej pracy zajmuję się podejściem holistycznym, które pozwala mi patrzeć na człowieka na wielu poziomach.

Joga jest dla mnie sposobem na życie ale też doskonałym narzędziem dzięki któremu mogę dbać o równowagę ciała, ducha i umysłu, zaś spotkanie z masażem Lomi Lomi nui jest na każdym razem wspaniałą podróżą i narzędziem głęboko transformującym i uzdrawiającym. Praktyka tego masażu oraz wiedza nauczycieli którzy mi towarzyszą nauczyła mnie uważnego miłującego dotyku którego niestety brakuje w akademickim nauczaniu. Z kolei masaż powięziowy był prawdziwym objawieniem jeśli chodzi o "rozpuszczanie" napięć i bolesnych obszarów w ciele."

Moją intencją jest zainspirowanie Cię do odnalezienia Twojej własnej drogi do zdrowia, potencjału i wewnętrznej mocy.. Pobudzenia wewnętrznych systemów uzdrawiania do przebudzenia i pełnej aktywności. Do uwierzenia, że zdrowie jest naturalnym stanem naszego ciała, umysłu i ducha.

O zajęciach:

Na tych zajęciach będziemy dążyć do przywrócenia ruchomości i elastyczności w stawach kręgosłupa ale też w ciele jako całości. Będziemy normalizować napięcie mięśni posturalnych i głębokich aby wspomóc kształtowanie prawidłowej postawy ciała i odpowiednie wsparcie dla układu ruchu. Wykorzystywane będą asany (pozycje) z różnych stylów jogi ale też ćwiczenia terapeutyczne inspirowane jogą.

Kładę nacisk na to aby zmobilizować Cię do samoobserwacji swojego ciała i umysłu który jest kluczem do osiągnięcia sukcesu na drodze do wspaniałego zdrowia. Nieodłącznym elementem będzie odkrywanie i pogłębianie świadomości oddechu, wprowadzanie się w stan relaksacji oraz automasaż.

Korzyści i umiejętności płynące z zajęć jogi kręgosłupa to:

  • więcej energii i mobilizacji do działania
  • większa świadomość ciała
  • profilaktyka zdrowia
  • nauka automasażu
  • "ugruntowanie" kręgosłupa, wzmacniania i uelastyczniania całe ciało (mięśnie, stawy i kości), poprawa gospodarkę hormonalną i reguluje przemianę materii, poprawia wytrzymałość fizyczną,odpręża mięśnie, normalizuje pracę serca, układu krążenia i nerwowego(koordynacja i refleks).
  • reguluje metabolizm i poprawia działanie układu pokarmowego
  • zwiększa odporność
  • polepsza umiejętność obserwacji tego co płynie z ciała i umysłu
  • poprawia koncentrację oraz sprawia że umysł staje się bardziej zrelaksowany i wyciszony
  • korzystnie wpływa na akceptację siebie

Bajkowe Boże Narodzenie

Sklep z rękodziełem
Programy detoksowe
Medytacje semantyczne 
Instytutu św. Hildegardy

Bajkowe Boże Narodzenie

20.12 - 26.12 lub
23.12 - 26.12
stragan programy detoksowe hildegarda

 

© Siódmy las... ul. Zawada 51 24-160 Wąwolnica
Designed by ideastudio.pl, Code & update: synermedia.pl

Kopiowanie treści zawartych w serwisie i rozpowszechnianie ich w szczególności na innych stronach internetowych bez wiedzy i zgody autora jest zabronione.

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności
Wczasy odchudzające - Detox warzywno - owocowy