Medytacje semantyczne ścieżką Hildegardy z Bingen:

 

Warsztaty komunikowania się z własną duszą: dla zdrowia, spokoju i harmonii.

 

Masz w sobie wszystko, przez co możesz działać i być szczęśliwa.

 

Korzystaj z siebie, swojego wielkiego skarbu

 

 

dieta ewy dąbrowskiej

menu

wczasy odchudzające

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

 

dieta dąbrowskiej

 

 

 

 

 

dieta dąbrowskiej

Warsztaty Strefy Bycia „Podróż przez czakry – uzdrów swoje emocje”  - Joga Kundalini i świadomy oddech w Siódmym Lesie

 

 

Emocje to komunikaty od Duszy – bywa, że przejmują nad nami kontrolę a my – nie rozumiejąc co się dzieje – popadamy w chaos i zagubienie. Czasem – wręcz odwrotnie – zamrażamy swoje czucie po to aby emocje nie miały do nas dostępu. Tak czy tak – mamy poczucie nierównowagi - jakby stery do naszego życia trzymał ktoś na zewnątrz nas.

Zapraszamy do podróży przez emocje - po ich poznanie, odczucie, zrozumienie, przepracowanie i transformację…

Początek roku to dobry czas aby popracować na rzecz własnego rozwoju – dla siebie.

Przejmij stery swoich emocji i swojego życia. Kieruj nim świadomie.

 

Czego możesz spodziewać się po warsztacie Strefy Bycia?

 

Przede wszystkim ZATRZYMASZ się J A to już dobry początek do Twojego spotkania z tą częścią Ciebie samej/ciebie samego, która jest w Twoim sercu od zawsze. To ona przypomina o sobie pełnym wachlarzem emocji, ściskiem, bólem w ciele, czasem łzami a czasem po prostu cichnie nie słuchana w ślad za czym pojawia się pustka i tęsknota…

 

- nawiążesz ze sobą kontakt na nowych, głębszych poziomach

- nauczysz się siebie słuchać i widzieć a to już pierwszy krok do pokochania siebie

- zobaczysz swoje schematy, przekonania, które nie pozwalają Ci w pełni konsumować życia

- nauczysz się prostych technik panowania nad emocjami, czytania i rozpoznawania co one znaczą

- uwolnisz z ciała zaciśnięte blokady – na ich miejsce wprowadzisz luz i przestrzeń

- odzyskasz swoją MOC a przynajmniej wytyczysz do niej nową drogę

- nauczysz się stawiać zdrowe granice i skutecznie komunikować bez manipulacji

- spotkasz swoje wewnętrzne dziecko, które czeka na Ciebie od lat – w Twoim sercu – przestrzeni miłości, współczucia i MOCY

 

Warsztaty są skierowane do wszystkich– niezależnie od wieku, kondycji ciała, czy kiedykolwiek miałaś/miałeś styczność z jogą czy dopiero zaczynasz… Joga Kundalini to nie spektakularne wygibasy i pozy w modnych leginsach. To praca z Twoją energią – od wewnątrz, która w konsekwencji transformuje też ciało.

Pracować będziemy też ze Świadomym Oddechem i oddechami oczyszczającymi. Oddech bywa najskuteczniejszą i najszybszą metodą poradzenia sobie z emocjami w naszym życiu – poznasz praktyczne metody szybkiego rozładowywania trudnych sytuacji. Metody dzięki którym stawisz czoła trudnościom, niewygodom i niespodziankom codzienności.

Jeśli opis jakkolwiek rezonuje z Tobą nie mnóż wymówek w swojej głowie – przyjedź i doświadcz siebie na najgłębszych poziomach.

 

Inwestycja: 1200zł/warsztat + pobyt z wyżywieniem 230zł/doba

 

Informacje dodatkowe:

 

Czym jest Joga Kundalini i Energia Kundalini?

 

Joga Kundalini łączy w sobie wszystkie elementy praktyki jogi takie jak asany, oddech, medytację, mantry i mudry. Jest jedną z najbardziej holistycznych praktyk łącząc w sobie dynamizm sekwencji asan z głęboką medytacją w różnych formach. Z tego też względu w porównaniu z innymi ścieżkami jogi działa bardzo szybko transformując świadomość jogina i podnosząc jego wibracje. Moje doświadczenie jest takie, że joga kundalini jest też ścieżką bardzo stabilną – dzięki regularnej pracy z jogą kundalini możemy podnieść energię kundalini a tym samym poszerzyć naszą świadomość i utrzymać ją na tym poziomie niezależnie od zewnętrznych wydarzeń. Jest często określana również jako joga doświadczenia – bywa że na pierwszych zajęciach praktykanci doświadczają/dotykają swojej Jaźni/Duszy/Boskiego aspektu w sobie.

Energia kundalini jest energią życiową, potencjałem każdego człowieka. Każdy ją w sobie ma choć może być bardziej lub mniej przebudzona – aktywna… Symbolicznie pokazywana od najstarszych czasów jako wąż lub dwa węże zwinięte 3,5 raza w pierwszej czakrze. Z sanskrytu kundalini wzięła swoją nazwę od pukla włosów ukochanej. Kiedy ta energia zaczyna się budzić zaczyna również budzić się świadomość człowieka. Kierowanie jej ku górze, wznoszenie się tej energii to podróż przez kolejne poziomy świadomości, w których znajdują się różne schematy naszego działania, blokady, traumy… Dzięki podnoszeniu się tej energii mamy szansę dostrzec i przepracować te schematy po to aby w pełni urzeczywistnić swoją naturę, pozbyć się stresów, lęków, bólu egzystencjalnego a tym samym zapewnić sobie pełne życie. Podniesienie energii kundalini pozwala uwolnić się człowiekowi z „oprogramowań” wg których żyje od urodzenia i połączyć się ze swoją prawdą, mocą i pełnym potencjałem.

 

Dlaczego właśnie teraz?

 

Świat zmienia się na naszych oczach. Wg starożytnych przekazów ale też jak najbardziej nowożytnych astrologów, ezoteryków i przepowiedni uczestniczymy w ogromnie ważnym momencie na Planecie Ziemia. Świat przechodzi z Ery Ryb do Ery Wodnika…

Ery, wg wiedzy astrologicznej, zmieniają się co około 2000 lat. Wylicza się je na podstawie przesuwania się punku wiosennej równonocy z jednego znaku zodiaku do kolejnego. Żyjemy w czasie, kiedy ten właśnie punkt przesuwa się od znaku Ryb do Wodnika rozpoczynając nową erę. W czasie Ery Ryb ludzie żyli w świecie iluzji, ułudy, zaprogramowanych zachowań, które wpojone im były podczas wychowania, socjalizacji…. Uważa się, że Ryby przyniosły dla świata bardzo mroczne oblicze tego znaku. Objawiło się to religijnym fanatyzmem oraz terroryzmem, totalitaryzmem i masowymi zbrodniami. Przyniosło cierpienie, lęki, syndrom kata i ofiary…

Prognozuje się, że w czasie Ery Wodnika społeczeństwa na Ziemi reprezentować sobą będą te cechy, które astrologicznie są Wodnikowi przypisywane – postępowość, tolerancja, humanitaryzm, powszechne braterstwo. To „globalna świadomość” i „globalna wioska”, czyli znoszenie granic, zanik różnic między płciami, tolerancja, prawa człowieka, liberalna demokracja, feminizm. A także ekologia, wegetarianizm, pacyfizm, dynamiczny rozwój technologii komunikacyjnych oraz sama koncepcja rozwoju osobistego i zjednoczenie religii w jedną duchowość.

 

Ten czas przejścia pomiędzy Erami cechuje ogromne przebodźcowanie. Jesteśmy wystawieni na niebywałą do tej pory ilość informacji, opinii, promieniowania elektromagnetycznego, a co za tym idzie na wielki stres psychiczny i fizyczny. Nigdy w historii świata człowiek nie był tak spięty, zestresowany i sterowany zewnętrznym programem „parcia do przodu i zdobywania” jak teraz. Życie na świecie przyspiesza „zasysając” człowieka w to nadludzkie tempo. Powoduje to utratę głębszych relacji między ludźmi, relacji człowieka z ziemią, naturą, swoim wnętrzem – duszą i głębszym sensem bycia tu - na tej Ziemi. Sytuacja ta w konsekwencji doprowadza ludzi do kryzysów psychicznych, załamań, zagubienia i  utraty poczucia celu, sensu i wartości życia.

 

Technologia jogi kundalini będąc praktyką pozwalającą na zrelaksowanie ciała i umysłu umożliwia poprzez regularne praktykowanie podniesienie energii kundalini – energii życiowej. Regularna praktyka Kundalini Jogi przynosi szybkie i trwałe efekty korzystnie wpływając na kondycję fizyczną, umysłową i emocjonalną. Jej nadrzędnym celem jest rozbudzenie pełnego potencjału świadomości ćwiczącego ale praktyka niesie ze sobą również bardzo wiele korzyści w sferze fizycznej – reguluje gospodarkę hormonalną, wzmacnia mięśnie, rozciąga powięzi, poprawia trawienie i inne funkcje fizjologiczne organizmu. W szybkim tempie pozwala pozbyć się stresu co znacząco poprawia jakość życia i stan emocjonalny ćwiczącego.

Praktyka znacząco poprawia stan układu nerwowego wspierając odporność na stres i trudy życia codziennego. Kształtuje też osobowość praktykującego poprzez rozwijanie wytrzymałości i dyscypliny, przynosi też spokój, wycisza nadreaktywność. Pozwala dzięki temu wszystkiemu znaleźć w sobie przestrzeń na skomunikowanie się ze swoim „wyższym ja” czy – jak niektórzy mówią – z Duszą, odnaleźć swój cel bycia na Ziemi i żyć w zgodzie ze sobą.

 

 

Anna Matuszkiewicz - INSTRUKTORKA JOGI KUNDALINI (KRI Certified), NAUCZYCIELKA ŚWIADOMEGO ODDECHU, MEDYTACJI.

 

Pomagam ludziom podnieść jakość życia poprzez pracę z ciałem, poszerzenie świadomości, rozbrojenie schematów, masek, programów które nie pozwalają im żyć pełnią - w radości, spełnieniu i przepływie.

Łącząc wiele metod rozwoju osobistego stworzyłam Metodykę "Program Delete". Uczę jak prostymi metodami opanować szalejące emocje, gospodarować swoją energią, w szybki sposób sięgając po nią kiedy jest potrzebna lub odprężyć ciało i umysł kiedy jest na to czas. Pomagam odnaleźć w sobie samym pokłady spokoju, kreatywności, mocy, chęci i gotowości do komunikacji, porozumienia w zespołach. Pokazuję jak dotrzeć do prawdy o sobie - sobie prawdziwym - tym kim jesteśmy poza rolami jakie odgrywamy na co dzień.

Przez ponad 20 lat pracowałam w międzynarodowym biznesie. Zarządzałam sprzedażą w międzynarodowym Banku, wprowadzałam na rynek Europejski jedną z największych firm MLM, prowadziłam swoje spółki handlowe. Równolegle z biznesową pasją rozwijałam przez wiele lat swoje powołanie – jestem nauczycielką Jogi Kundalini (KRI Certified), świadomego oddechu i medytacji. W tej chwili skupiam się na edukacji, coachingu, mentoringu biznesowym i wspieraniu procesów rozwojowych moich studentów.

Prowadzę zajęcia indywidualne, grupowe, wykłady i programy mentoringowe online i offline.

 

 

 

 

Bajkowe Boże Narodzenie

Sklep z rękodziełem
Programy detoksowe
Medytacje semantyczne 
Instytutu św. Hildegardy

Bajkowe Boże Narodzenie

20.12 - 26.12 lub
23.12 - 26.12
stragan programy detoksowe hildegarda

 

© Siódmy las... ul. Zawada 51 24-160 Wąwolnica
Designed by ideastudio.pl, Code & update: synermedia.pl

Kopiowanie treści zawartych w serwisie i rozpowszechnianie ich w szczególności na innych stronach internetowych bez wiedzy i zgody autora jest zabronione.

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności
Wczasy odchudzające - Detox warzywno - owocowy