Medytacje semantyczne ścieżką Hildegardy z Bingen:

 

Warsztaty komunikowania się z własną duszą: dla zdrowia, spokoju i harmonii.

 

Masz w sobie wszystko, przez co możesz działać i być szczęśliwa.

 

Korzystaj z siebie, swojego wielkiego skarbu

 

 

dieta ewy dąbrowskiej

menu

wczasy odchudzające

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

 

dieta dąbrowskiej

 

 

 

 

 

dieta dąbrowskiej

sekrety-oddechu

 

 

Warsztat Oddechowy z jogą „Odetchnij przed Świętami”

 

17 – 20 Grudnia 2020

 

Podaruj sobie te cztery dni przed gorącym okresem

świątecznym.

 

Przygotuj się aby tegoroczne Święta były wypełnione spokojem, przestrzenią na miłość, oddech, porozumienie z własnym wnętrzem i domownikami.

 

Dzięki świadomemu oddechowi i delikatnym praktykom z ciałem zostawisz u nas cały bagaż emocji, napięć, złości i tych uczuć i emocji, których już nie potrzebujesz a otworzysz się na siebie – w przepływie, miłości, relaksie, akceptacji, odpuszczeniu…

 

  • Wdech – Wydech – podstawa naszego życia. Czy zwracasz uwagę na oddech – jak głęboko, jak szybko oddychasz? Zazwyczaj jest to proces nieuświadomiony – w pośpiechu wykorzystujemy tylko małą część aparatu oddechowego dostarczając przy tym niewielką ilość odżywczego tlenu do naszych ciał, generując samodzielnie stres, napięcia i nerwy….
  • Świadomy Oddech to najprostszy, najtańszy sposób na poprawienie Twojego stanu emocjonalnego, połączenie z najgłębszymi pokładami Twojego istnienia, uleczenie traum i bólu, uciszenie nerwów, stresów, rozpuszczenie lęków…
  • Świadomy Oddech to narzędzie, które po warsztacie zostanie z Tobą na zawsze – zawsze jest pod ręką, za darmo i tylko Twój!

W czasie warsztatu popracujemy też delikatnie z ciałem, aby wprowadzić je w stan rozluźnienia, odprężenia, zrobić miejsce dla oddechu. Odpoczniemy przy dźwięku gongu, dzwonków, mantr.

 

Będzie też czas na krąg i oddechowe, oczyszczające opowieści uwalniające nasze zaciśnięte gardła od niewypowiedzianych słów. Zrobimy przestrzeń na nowe – w Ciele, w Umyśle i Duszy – tak aby nasz CUD istnienia rozbłysnął jak najpiękniej z pierwszą świąteczną gwiazdką.

 

 

Inwestycja: 650zł/warsztat + pobyt z wyżywieniem 230zł/doba

 

UWAGA! Świąteczne first minute - zapisz się przed końcem października a warsztat wyniesie 520zł! - zapisz się już dziś!

 

Prowadzenie:

 

Anna Matuszkiewicz - INSTRUKTORKA JOGI KUNDALINI (KRI Certified), NAUCZYCIELKA ŚWIADOMEGO ODDECHU, MEDYTACJI.

Pomagam ludziom podnieść jakość życia poprzez pracę z ciałem, poszerzenie świadomości, rozbrojenie schematów, masek, programów które nie pozwalają im żyć pełnią - w radości, spełnieniu i przepływie.

Łącząc wiele metod rozwoju osobistego stworzyłam Metodykę "Program Delete". Uczę jak prostymi metodami opanować szalejące emocje, gospodarować swoją energią, w szybki sposób sięgając po nią kiedy jest potrzebna lub odprężyć ciało i umysł kiedy jest na to czas. Pomagam odnaleźć w sobie samym pokłady spokoju, kreatywności, mocy, chęci i gotowości do komunikacji, porozumienia w zespołach. Pokazuję jak dotrzeć do prawdy o sobie - sobie prawdziwym - tym kim jesteśmy poza rolami jakie odgrywamy na co dzień.

Przez ponad 20 lat pracowałam w międzynarodowym biznesie. Zarządzałam sprzedażą w międzynarodowym Banku, wprowadzałam na rynek Europejski jedną z największych firm MLM, prowadziłam swoje spółki handlowe. Równolegle z biznesową pasją rozwijałam przez wiele lat swoje powołanie – jestem nauczycielką Jogi Kundalini (KRI Certified), świadomego oddechu i medytacji. W tej chwili skupiam się na edukacji, coachingu, mentoringu biznesowym i wspieraniu procesów rozwojowych moich studentów.

Prowadzę zajęcia indywidualne, grupowe, wykłady i programy mentoringowe online i offline.

 

Bajkowe Boże Narodzenie

Sklep z rękodziełem
Programy detoksowe
Medytacje semantyczne 
Instytutu św. Hildegardy

Bajkowe Boże Narodzenie

20.12 - 26.12 lub
23.12 - 26.12
stragan programy detoksowe hildegarda

 

© Siódmy las... ul. Zawada 51 24-160 Wąwolnica
Designed by ideastudio.pl, Code & update: synermedia.pl

Kopiowanie treści zawartych w serwisie i rozpowszechnianie ich w szczególności na innych stronach internetowych bez wiedzy i zgody autora jest zabronione.

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności
Wczasy odchudzające - Detox warzywno - owocowy