Medytacje semantyczne ścieżką Hildegardy z Bingen:

 

Warsztaty komunikowania się z własną duszą: dla zdrowia, spokoju i harmonii.

 

Masz w sobie wszystko, przez co możesz działać i być szczęśliwa.

 

Korzystaj z siebie, swojego wielkiego skarbu

 

 

dieta ewy dąbrowskiej

menu

wczasy odchudzające

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

 

dieta dąbrowskiej

 

 

 

 

 

dieta dąbrowskiej

Serdecznie zapraszamy na super hybrydę warsztatową
 

Archetypy i Wielowymiary

W warsztacie „Mam tę moc!”

 

Jakiej Mocy szukamy?
 
Osobistego poczucia: jestem żywa, chce mi się żyć i działać. We wszystkich obszarach: zawodowym, w relacjach, w finansach, w dbaniu o zdrowie, w rodzinie, w miłości. 
 
Każdy z uczestników zapozna się ze swoimi 12 Archetypami, czyli energetycznymi talentami naszego życia. Sprawdzimy, które są zablokowane, które przeszkadzają nam osiągać cele. W jaki sposób możemy je postawić w najwyższej mocy dla szczęśliwego życia.

 

Wszystkie zdobycze świadomościowe z pracy z Archetypami przećwiczymy na sesjach wielowymiarowych. Spróbujemy określić programy-wspomnienia, które kładą się cieniem na nasze poczynania i przetransformować je w Moc.
 
Czym są archetypy? Poznaj 12 architektów swojego życia, czyli archetypy które tworzą twój unikalny święty kontrakt.
 
Sherab o archetypach:

 

„Archetypy to nasze organy duszy, nasi życiowi kompani, architekci naszego życia oraz energetyczni przewodnicy w drodze do naszego najwyższego potencjału. Należą do duchowej chronologii człowieka i poprzedzają nasze fizyczne narodziny. I mimo to że archetypy to stałe elementy naszego życia, są tzw. wieczną obecnością bywają całkowicie nieuświadomione. Archetyp posiada naturę instynktu, która warunkuje sposób przeżywania, reagowania, myślenia i działania.

 

 

Według Carla Junga rezerwuarem archetypowych treści, struktur, doświadczeń jest nieświadomość zbiorowa. Więc często określamy archetypy jako praobrazy bądź mitologeny. Mit bowiem to opowieść o zetknięciu się z archetypami, które pozostają jednocześnie ich metaforą. Poznając swoje archetypy uczymy się języka symboli, postrzegania rzeczywistości poprzez pryzmat symboliki, a to pozwala na szczególny sposób widzenia ludzi i wydarzeń oraz rozumienia ich w kontekście uniwersalnych wzorców archetypowych.
 
Stosowanie języka symboli pozwala nam zajrzeć w głąb duszy i dostrzec własne nieograniczone możliwości uzdrawiania i doświadczania pełni siebie.

 

Zapraszamy serdecznie!
 
Koszt: 2000zł warsztat + 230zł/doba z wyżywieniem
 
W ofercie:
-4 noclegi
-dieta wegetariańska, lub Detox owocowo-warzywny
-codzienny Qigong
-codzienna praca warsztatowa z archetypami
-codzienna praca warsztatowa z Wielowymiarami
 

Info o nauczycielu:

 

Barbara Ravensdale – 

Założyciel, animator i koordynator w Holistycznej Akademii Energii Życia.

Nauczyciel duchowości hildegardiańskiej, trener Regeneracji Bio-fotonowej (regeneracja wewnętrznym Światłem), trener medytacji wielowymiarowych, Energy Coach.

Z wykształcenia semantyk (magisterium z pól semantycznych wyrazów, KUL); certyfikowany badacz duchowości hildegardiańskiej (Internationale Gesellschaft Hildegard von Bingen, Niemcy); gemmolog (dyplom Guildhall University of London), muzyk wiolonczelista.

Propagator rozwoju świadomości, odkrywca  holistycznego potencjału, poszukiwacz  duchowych i fizycznych źródeł energii dla długiego i szczęśliwego życia.

Twórca ośrodka holistycznej odnowy „Siódmy las” koło Kazimierza Dolnego, założyciel Instytutu Potencjału Wielowymiarowego i holistycznej platformy informacyjnej Happy Holistic.

 

 

 
Sherab  (Anna Rodakowska)

 

 

Trener transformacji z archetypami, z unikalnym na skalę europejską doświadczeniem pracy z mistrzami ze Stanów Zjednoczonych, Bali i Kostaryki. O zgłębianiu archetypów mówi : „To najbardziej fascynujący proces jaki przeżyłam w swoim życiu. Bogactwo, pełnię, niesamowitość, magię mojego życia odnalazłam dzięki pracy z moimi archetypami.

Rozpoczęłam 10 lat temu w CMED instytucie w Chicago, gdzie spotkałam wspaniałą nauczycielkę Carolyne Myss, oraz wielu innych jak: Andrew Harvey, Jim Curtan, Norm Shiley, Robert Ohotto, Mario E. Martinez, Joan Borysenko, Mona Liza Shulz. Później pogłębiałam wiedzę na interesujących wykładach w Indonezji na Bali. "Speaking Archetype Fluently" z Jim Curtan otworzyły ostatecznie drogę do jeszcze głębszego poznania i odkrycia samej siebie, swojego najwyższego potencjału i odnalezienia swojej mitologii.

 

Większość z nas ma wrażenie że podróżuje przez życie bez mapy. Przejście całego procesu identyfikacji swoich archetypów jest jednoznaczne z odnalezieniem swojego kompasu, który nie zawsze wydaje się klarowny w naszym życiu. Zrozumiałam że jest to święte zadanie każdego z nas tu na ziemi. Według C.Junga archetyp starego mędrca jest wrodzony. Może być obudzony i zasymilowany na poziomie świadomości. Następuje duchowe przebudzenie. Wychodzimy z Archetypu Cienia i zamieniamy to na Archetyp Jaźni. W konsekwencji następuje rozpoznanie i przekroczenie własnego typu psychicznego. Następuje nowa organizacja osi ego - archetypy, a przede wszystkim relacji ego z archetypami. Jest to silne przeżycie organiczne, stara struktura odchodzi, zajmuje ją nowa organizacja osobowości, to co Jung nazywa procesem indywiduacji.

Ta głeboka duchowa transformacja jakiej doznałam dzięki temu procesowi, bezpośrednio przełożyła się na moje życie w wymiarze fizycznym, a teraz cieszy mnie czas, kiedy dzielę się tym bogactwem z innymi.”

 

Bajkowe Boże Narodzenie

Sklep z rękodziełem
Programy detoksowe
Medytacje semantyczne 
Instytutu św. Hildegardy

Bajkowe Boże Narodzenie

20.12 - 26.12 lub
23.12 - 26.12
stragan programy detoksowe hildegarda

 

© Siódmy las... ul. Zawada 51 24-160 Wąwolnica
Designed by ideastudio.pl, Code & update: synermedia.pl

Kopiowanie treści zawartych w serwisie i rozpowszechnianie ich w szczególności na innych stronach internetowych bez wiedzy i zgody autora jest zabronione.

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności
Wczasy odchudzające - Detox warzywno - owocowy