Medytacje semantyczne ścieżką Hildegardy z Bingen:

 

Warsztaty komunikowania się z własną duszą: dla zdrowia, spokoju i harmonii.

 

Masz w sobie wszystko, przez co możesz działać i być szczęśliwa.

 

Korzystaj z siebie, swojego wielkiego skarbu

 

 

dieta ewy dąbrowskiej

menu

wczasy odchudzające

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

 

dieta dąbrowskiej

 

 

 

 

 

dieta dąbrowskiej

Czy miewasz czasami marzenie, żeby jakimś szczęśliwym zdarzeniem losu trafił w Twoje ręce kompas wskazujący optymalny kierunek życia? Żeby wyjść na prostą, odnaleźć samą siebie i mieć głebokie poczucie sensu życia?  Świetne wybory, dobre decyzje, wzrost radości, satysfakcja z każdego dnia, ochota, żeby o poranku wstać i działać!

Czy to możliwe?  Oczywiście. Rozwój osobisty, transformacja na poziomie świadomości to klucze do sukcesu.Poznaj swoje archetypy.

 

Czym są archetypy? Poznaj 12 architektów swojego życia, czyli archetypy które tworzą twój unikalny święty kontrakt.


Sherab o archetypach:


„Archetypy to nasze organy duszy, nasi życiowi kompani, architekci naszego życia oraz energetyczni przewodnicy w drodze do naszego najwyższego potencjału. Należą do duchowej chronologii człowieka i poprzedzają nasze fizyczne narodziny. I mimo to że archetypy to stałe elementy naszego życia, są tzw. wieczną obecnością bywają całkowicie nieuświadomione. Archetyp posiada naturę instynktu, która warunkuje sposób przeżywania, reagowania, myślenia i działania.

Według Carla Junga rezerwuarem archetypowych treści, struktur, doświadczeń jest nieświadomość zbiorowa. Więc często określamy archetypy jako praobrazy bądź mitologeny. Mit bowiem to opowieść o zetknięciu się z archetypami, które pozostają jednocześnie ich metaforą. Poznając swoje archetypy uczymy się języka symboli, postrzegania rzeczywistości poprzez pryzmat symboliki, a to pozwala na szczególny sposób widzenia ludzi i wydarzeń oraz rozumienia ich w kontekście uniwersalnych wzorców archetypowych.

Stosowanie języka symboli pozwala nam zajrzeć w głąb duszy i dostrzec własne nieograniczone możliwości uzdrawiania i doświadczania pełni siebie.


Co się wydarzy na warsztacie?

Poznamy w jaki sposób wniknąć do symbolicznego hologramu naszej nieświadomości.

Zaoferuję nawigację w rozpoznaniu i interpretacji Twoich 12 archetypów (C.G.Jung ) - najważniejszych wzorców, z którymi jesteś bardzo mocno związany .Następnie wspólnie wykreujemy swoiste alchemiczne laboratorium gdzie stworzymy Twoje archetypowe koło genezy.

Rozwiniemy  wspólnie dialog z Twoimi archetypami oraz zinterpretujemy Twoje kontrakty w kole archetypowym.

Nauczę także korzystania z koła (naszego życiowego kompasu), jako źródła codziennych wskazówek.


Zapraszamy serdecznie!


Oto Sherab w swojej malowanej, kolorowej chacie w górach:

IMAG0491W ofercie:

W ofercie:

-noclegi
-dieta wegetariańska, lub Detox owocowo-warzywny
-codzienny Qigong
-codzienna praca warsztatowa z archetypami
-codzienny spacer z przewodnikiem po Kazimierskim Parku Krajobrazowym
-herbatki ziołowe do woli


Cena:

Tygodniowy warsztat  - 2000 zł warsztat + 230zł/doba pobyt z wyżywieniem wegetariańskim lub Detox owocowo-warzywny

 

Krótki warsztat - 1500 zł warsztat + 230zł/doba pobyt z wyżywieniem wegetariańskim lub Detox owocowo-warzywnyInfo i rezerwacje: Ola, tel. 517 930 320. Mail : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,Info o nauczycielu:


Sherab  (Anna Rodakowska)

(CMED • Caroline Myss Education Institute in Chicago)

Trener transformacji z archetypami, z unikalnym na skalę europejską doświadczeniem pracy z mistrzami ze Stanów Zjednoczonych, Bali i Kostaryki. O zgłębianiu archetypów mówi : „To najbardziej fascynujący proces jaki przeżyłam w swoim życiu. Bogactwo, pełnię, niesamowitość, magię mojego życia odnalazłam dzięki pracy z moimi archetypami.


Rozpoczęłam 10 lat temu w CMED instytucie w Chicago, gdzie spotkałam wspaniałą nauczycielkę Carolyne Myss, oraz wielu innych jak: Andrew Harvey, Jim Curtan, Norm Shiley, Robert Ohotto, Mario E. Martinez, Joan Borysenko, Mona Liza Shulz. Później pogłębiałam wiedzę na interesujących wykładach w Indonezji na Bali. "Speaking Archetype Fluently" z Jim Curtan otworzyły ostatecznie drogę do jeszcze głębszego poznania i odkrycia samej siebie, swojego najwyższego potencjału i odnalezienia swojej mitologii.


Większość z nas ma wrażenie że podróżuje przez życie bez mapy. Przejście całego procesu identyfikacji swoich archetypów jest jednoznaczne z odnalezieniem swojego kompasu, który nie zawsze wydaje się klarowny w naszym życiu. Zrozumiałam że jest to święte zadanie każdego z nas tu na ziemi. Według C.Junga archetyp starego mędrca jest wrodzony. Może być obudzony i zasymilowany na poziomie świadomości. Następuje duchowe przebudzenie. Wychodzimy z Archetypu Cienia i zamieniamy to na Archetyp Jaźni. W konsekwencji następuje rozpoznanie i przekroczenie własnego typu psychicznego. Następuje nowa organizacja osi ego - archetypy, a przede wszystkim relacji ego z archetypami. Jest to silne przeżycie organiczne, stara struktura odchodzi, zajmuje ją nowa organizacja osobowości, to co Jung nazywa procesem indywiduacji.


Ta głeboka duchowa transformacja jakiej doznałam dzięki temu procesowi, bezpośrednio przełożyła się na moje życie w wymiarze fizycznym, a teraz cieszy mnie czas, kiedy dzielę się tym bogactwem z innymi.”

Bajkowe Boże Narodzenie

Sklep z rękodziełem
Programy detoksowe
Medytacje semantyczne 
Instytutu św. Hildegardy

Bajkowe Boże Narodzenie

20.12 - 26.12 lub
23.12 - 26.12
stragan programy detoksowe hildegarda

 

© Siódmy las... ul. Zawada 51 24-160 Wąwolnica
Designed by ideastudio.pl, Code & update: synermedia.pl

Kopiowanie treści zawartych w serwisie i rozpowszechnianie ich w szczególności na innych stronach internetowych bez wiedzy i zgody autora jest zabronione.

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności
Wczasy odchudzające - Detox warzywno - owocowy