Medytacje semantyczne ścieżką Hildegardy z Bingen:

 

Warsztaty komunikowania się z własną duszą: dla zdrowia, spokoju i harmonii.

 

Masz w sobie wszystko, przez co możesz działać i być szczęśliwa.

 

Korzystaj z siebie, swojego wielkiego skarbu

 

 

dieta ewy dąbrowskiej

menu

wczasy odchudzające

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

 

dieta dąbrowskiej

 

 

 

 

 

dieta dąbrowskiej

 

Regenerująco - wzmacniająca Hatha Joga z elementami medytacji

 

Joga mówi, że ciało i umysł są ze sobą połączone i wzajemnie na siebie oddziałują. Stan umysłu wpływa na stan ciała i ma w nim swoje odzwierciedlenie. Jednocześnie stan ciała wpływa na stan umysłu. Nie można bezpośrednio wpływać na umysł, ale można wpływać nań pośrednio, poprzez praktykowanie asan (ćwiczeń), pranajam (kontrolowanego oddechu) i medytacji.

 

Oferuję zestaw ćwiczeń (asan) mający na celu regeneracje i wzmocnienie ciała, szczególnie ćwiczenia wzmacniające mięśnie grzbietu, brzucha i rozciągające mięśnie klatki piersiowej co jest bardzo ważne po porodzie. Ćwiczenia te są łagodne dla ciała i polegają na izometrycznym napięciu mięśni a także przywracają równowagę hormonalną. Wiele asan wpływa korzystnie na funkcjonowanie gruczołów dokrewnych, np. pozycje odwrócone stymulują gruczoł tarczycy. Ćwiczenia te dopełnimy praktyką oddechu (pranajama) oraz medytacji z muzyką. To pozwala na wyciszenie się umysłu i systemu nerwowego i pomaga w przywróceniu spokoju wewnętrznego. Już po kilku dniach nastąpi polepszenie się samopoczucia, wzrost energii, miły stan relaksacji oraz równowagę ciała i ducha. 

 

Cena 1030zł

 

Julita Ostrowska - Instruktorka Hatha Jogi, Trenerka warsztatów rozwoju osobistego, Life Coach i Trenerka Medytacji. Założycielka Flow Infinito oferującego warsztaty grupowe i sesje indywidualne różnych form terapii: taniec intuicyjny, art-terapia, joga, medytacja, coaching i duchowość.  Ukończyła studia Psychoterapii Transpersonalnej w Londynie w 2012.

 

Julita pasjonuje się terapią tańcem - metodą Pięciu Rytmów, różnymi formami medytacji oraz jogą. Pasje te wnosi do swojej pracy włączając elementy kreatywnej ekspresji, pracy z ciałem i oddechem, wizualizacji,   oraz medytacji. 

 

Prowadziła zajęcia medytacji metodą Mindfulness w urzędzie miasta Londyn a warsztaty o tematyce Wewnętrznego dziecka oraz "Kto kryje się za maską" trafiły z Londynu na Bali i do Tajlandii. Ten ostatni był hitem na tegorocznym Festiwalu "Buddhafield" w Wielkiej Brytanii. 

Julita przez ostatnie 16 lat mieszkała w Londynie. Mieszkała też we Włoszech, na Bali i w Indiach gdzie zdobywała wiedzę o jodze i różnych formach medytacji (Bioenergy, Osho, Mindfulness). Niedawno wróciła do Lublina po czteromiesięcznym pobycie w Tajlandii gdzie zdobyła certyfikat Instruktora Hatha Jogi a także zagłębiła się w dziedzinie Tantry

 

 

 

 

 

Bajkowe Boże Narodzenie

Sklep z rękodziełem
Programy detoksowe
Medytacje semantyczne 
Instytutu św. Hildegardy

Bajkowe Boże Narodzenie

20.12 - 26.12 lub
23.12 - 26.12
stragan programy detoksowe hildegarda

 

© Siódmy las... ul. Zawada 51 24-160 Wąwolnica
Designed by ideastudio.pl, Code & update: synermedia.pl

Kopiowanie treści zawartych w serwisie i rozpowszechnianie ich w szczególności na innych stronach internetowych bez wiedzy i zgody autora jest zabronione.

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności
Wczasy odchudzające - Detox warzywno - owocowy