Medytacje semantyczne ścieżką Hildegardy z Bingen:

 

Warsztaty komunikowania się z własną duszą: dla zdrowia, spokoju i harmonii.

 

Masz w sobie wszystko, przez co możesz działać i być szczęśliwa.

 

Korzystaj z siebie, swojego wielkiego skarbu

 

 

dieta ewy dąbrowskiej

menu

wczasy odchudzające

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

 

dieta dąbrowskiej

 

 

 

 

 

dieta dąbrowskiej

pilatesSerdecznie zapraszamy na tydzień oczyszczający i wzmacniający Twoje ciało. Zaprojektowaliśmy aktywny pakiet, w którym:

- poćwiczysz PILATES

- oczyścisz ciało - Detox owocowo-warzywny

- dotlenisz organizm spacerując po pięknych polach Kazimierskiego Parku Krajobrazowego

- wyciszysz się i zharmonizujesz, bo okolica słynie z „sennego” klimatu, a sam Siódmy las wspiera głęboki oddech, odpoczynek i dochodzenie do siebie.

 

7 dni to minimalny czas, jaki trzeba zadedykować detoksowi ciała. Organizm przestawia się przez pierwsze dni na odżywianie wewnętrzne, a potem zaczyna spalać nagromadzone toksyny i tkankę tłuszczową. Efekty oczyszczenia Detoxem owocowo-warzywnym to nie tylko szczuplejsza sylwetka i gładsza skóra pełna blasku (naprawdę!!), to również większa witalność i wyższa energia życiowa przez kolejne miesiące. Oczyszczenie dobrze wpływa również na klarowność umysłu i harmonię wewnętrzną

Każdy detoks dobrze jest wesprzeć programem gimnastycznym, dlatego proponujemy 3 sesje Pilatesu dziennie: poranny rozruch, sesję południową i wieczorną. Trzy godziny dziennie ćwiczeń z trenerem. Oczywiście zgodnie z możliwościami ciała i kondycji. Każdy ćwiczy w swoim tempie i w zgodzie ze sobą, ale wsparcie grupy i trenera jest bezcenne. W trakcie detoksu pobudzenie metabolizmu wspiera procesy oczyszczania komórek ze złogów i toksyn. Pocenie się to jeden z naturalnych kanałów oczyszczania organizmu.  Dlatego gimnastyka w trakcie detoksu jest bardzo ważna i potrzebna.
 
PILATES to połączenie jogi, baletu i ćwiczeń wzmacniających mięśnie. Celem treningu jest rozciągnięcie i uelastycznienie wszystkich partii ciała. Metoda ta jest szczególnie polecana osobom, które borykają się bólami stawów, kręgosłupa oraz nadwagą, lub nie mogą wykonywać bardziej aktywnych, wymagających ćwiczeń. Podczas treningu ważna jest dbałość o poprawne, świadome oddychanie, które wzmacnia mięśnie „środka” i pomaga w stabilizacji tułowia.
 
CO ZYSKUJESZ:

  • gibkość i elastyczność ciała
  • wzmacniasz mięśnie
  • odciążysz kręgosłup
  • poprawisz swoją postawę
  • zrelaksujesz się i odprężysz

 

Kolejnym punktem programu są spacery. W pakiecie zapewniamy poranny spacer z przewodnikiem po okolicznych polach. Koncert dla duszy. Piękne widoki Kazimierskiego Parku Krajobrazowego, pola, lasy, wzgórza. Wzmocnienie kondycji, świeże powietrze i uczta dla oczu. Siódmy las jest położony w mikroklimacie nałęczowskim. Wieś Zawada była przed wojną wsią letniskową dla dzieci z Kazimierza Dolnego nad Wisłą. W czasie detoksu  spacery są niezbędne, ponieważ tlen wspomaga procesy oczyszczania.
 

W ofercie:

6 noclegów
Wyżywienie: Detox owocowo-warzywny
Codzienne sesje pilatesu
Herbatki ziołowe do woli
Opieka lekarska


Cena: 1800 zł
Info i rezerwacje: Ola, tel. 517 930 320,
Mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 

O trenerze:  

Iwona Szczygielska-Borzym, zafascynowana możliwościami ciała oraz wpływem ruchu na ludzką psychikę. Wieloletnia pracownica korporacji, która wielką pasję zamieniła w nowy zawód. Pilates stał się jej sposobem na życie, którym chce dzielić się z innymi.

Właścicielka profesjonalnego studia Pilates w Grodzisku Mazowieckim, absolwentka jednej z najlepszych szkół Pilates na świecie, mentorka dla innych instruktorów.

Nieustannie w drodze do poznawania siebie i innych poprzez mentalne formy pracy z ciałem. Prowadzi treningi grupowe oraz indywidualne, pomagając swoim klientom w lepszym rozumieniu ciała i jego potrzeb, poprawiając komfort życia.


Zapraszamy serdecznie!
 

Bajkowe Boże Narodzenie

Sklep z rękodziełem
Programy detoksowe
Medytacje semantyczne 
Instytutu św. Hildegardy

Bajkowe Boże Narodzenie

20.12 - 26.12 lub
23.12 - 26.12
stragan programy detoksowe hildegarda

 

© Siódmy las... ul. Zawada 51 24-160 Wąwolnica
Designed by ideastudio.pl, Code & update: synermedia.pl

Kopiowanie treści zawartych w serwisie i rozpowszechnianie ich w szczególności na innych stronach internetowych bez wiedzy i zgody autora jest zabronione.

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności
Wczasy odchudzające - Detox warzywno - owocowy