Medytacje semantyczne ścieżką Hildegardy z Bingen:

 

Warsztaty komunikowania się z własną duszą: dla zdrowia, spokoju i harmonii.

 

Masz w sobie wszystko, przez co możesz działać i być szczęśliwa.

 

Korzystaj z siebie, swojego wielkiego skarbu

 

 

dieta ewy dąbrowskiej

menu

wczasy odchudzające

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

 

dieta dąbrowskiej

 

 

 

 

 

dieta dąbrowskiej

1. Świat jest taki, jaki myślisz, że jest

W zależności od podejścia problem może być przeszkodą lub wyzwaniem, szklanka do połowy pusta, lub do połowy pełna. Nastawienie do świata odzwierciedla się w tym jak go widzimy i co możemy w nim zauważyć. Wszystko jest snem. Wszystkie systemy są arbitralne.

2. Nie ma żadnych ograniczeń

Wszystko jest ze sobą połączone. Wszechświat jest nieskończony. Wszystko jest możliwe. Wszystko czego potrzeba, żeby tak się stało to uwierzyć w to, że jest to możliwe. Odrębność, różnorodność i granice to użyteczne złudzenia, które służą temu, aby móc doświadczać.

3. Energia podąża za uwagą

Wszystko jest energią, wszystko jest falą, która drga na różnych częstotliwościach. Uwaga podąża za energią. To na czym się skupiamy nabiera mocy, bo myśl również jest energią. Medytować - znaczy utrzymywać skupioną uwagę na określonej czynności.


4. Moment mocy jest teraz

Moc rośnie wraz z uważnością i wyczuleniem zmysłów. Świadomość ciała to powrót do tu i teraz. Oddychać możemy tylko tu i teraz, a oddech to esencja życia. Obecność to wyjście z iluzji. Skupienie  i akceptacja tu i teraz daje siłę, bo tylko tu i teraz możemy działać. 

5. Kochać to być szczęśliwym z...

Miłość jest po to, by przynosiła szczęście. To co uszczęśliwia pochodzi z miłości, to co unieszczęśliwia pochodzi ze strachu. Miłość jest obecna zawsze, tylko strach, gniew i wątpliwości ją przesłaniają. Miłość rośnie gdy osądy maleją. Życie jest dla nas z miłością.

6. Cała moc pochodzi z wnętrza

Moc, która  tworzy Twoje doświadczenie, pochodzi z Twojego ciała, umysłu i ducha. Przyciągamy energie o podobnej częstotliwości. Jeśli mamy moc, żeby coś przyciągnąć, mamy też moc, żeby to zmienić.  Moc pochodzi od autorytetu, wewnętrznego lub zewnętrznego.

7. Skuteczność jest miarą prawdy

Naprawdę ważne jest tylko co działa. Jeśli coś działa na mnie, nie znaczy to, że musi to też działać dla Ciebie. Każdy ma swoją prawdę. Zawsze istnieje inny sposób zrobienia czegoś. Trudno oczekiwać innych rezultatów, działając zawsze w ten sam sposób.

Bajkowe Boże Narodzenie

Sklep z rękodziełem
Programy detoksowe
Medytacje semantyczne 
Instytutu św. Hildegardy

Bajkowe Boże Narodzenie

20.12 - 26.12 lub
23.12 - 26.12
stragan programy detoksowe hildegarda

 

© Siódmy las... ul. Zawada 51 24-160 Wąwolnica
Designed by ideastudio.pl, Code & update: synermedia.pl

Kopiowanie treści zawartych w serwisie i rozpowszechnianie ich w szczególności na innych stronach internetowych bez wiedzy i zgody autora jest zabronione.

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności
Wczasy odchudzające - Detox warzywno - owocowy