Medytacje semantyczne ścieżką Hildegardy z Bingen:

 

Warsztaty komunikowania się z własną duszą: dla zdrowia, spokoju i harmonii.

 

Masz w sobie wszystko, przez co możesz działać i być szczęśliwa.

 

Korzystaj z siebie, swojego wielkiego skarbu

 

 

dieta ewy dąbrowskiej

menu

wczasy odchudzające

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

 

dieta dąbrowskiej

 

 

 

 

 

dieta dąbrowskiej

Poznaj swoje Wewnętrzne Dziecko -
Poznaj siebie! – odkryj kreatywne metody,
które obudzą Twoje Wewnętrzne Dziecko
– Siłę Twórczą!

 

  • Czy pamiętasz jak to było, gdy byłaś radosnym dzieckiem?
  • Czy chciałabyś odnaleźć radość życia poprzez połączenie się ze swoim kreatywnym, Wewnętrznym Dzieckiem?
  • Czy chciałabyś obudzić swoja kreatywność i spontaniczność?
  • Czy chciałabyś odbudować/podbudować wiarę w siebie poprzez dialog z Wewnętrznym Krytykiem tłumiącym twoja kreatywność?

 

Jeśli odpowiedz brzmi tak, przyłącz się do nas i pozwól, aby twoja twórcza siła płynęła przez ciebie!


Dlaczego warto wziąć udział w warsztacie?

 

Celem warsztatów jest odkrycie swojej kreatywności poprzez "zabawę" ze swoim Wewnętrznym Dzieckiem. Często myślimy o kreatywności, jako o jakimś konkretnym talencie artystycznym. Ten warsztat pozwoli nam spojrzeć na kreatywność pod innym aspektem - jako źródło życia i witalności; zrozumieć, dlaczego kreatywność w nas umarła i co zrobić, aby ja w sobie wskrzesić.


Program:
Warsztaty odbędą sie w niewielkiej grupie pozwalając uczestnikom czuć sie swobodnie i bezpiecznie. Posłużymy sie metoda psychoterapii Gestalt, która pozwoli nam na głębszą analizę mechanizmów obronnych, blokad lub wydarzeń z przeszłości; oraz innymi metodami takimi jak: psychodrama, medytacja, wizualizacja oraz inne ćwiczenia kreatywności.
Wsłuchując się w głos Wewnętrznego Krytyka, przyjrzymy się bliżej podświadomym czynnikom uniemożliwiającym połączenie się z nasza kreatywną mocą i pasją.  Zastanowimy się nad znaczeniem dziecięcej spontaniczności w życiu dorosłego człowieka. Będziemy badać pojecie "zabawy" w naszym życiu – zabawa, jako wolna improwizacja pomaga nam być elastycznym i otwartym w ciągle zmieniającym się świecie. Posłużymy się kilkoma ćwiczeniami, które pomogą twojemu Wewnętrznemu Dziecku być znowu figlarnym.

 

Recenzje z poprzednich warsztatów:
“Polecam warsztaty. Czuje, że jest to impuls do dalszej pracy nad sobą. Jestem bardzo zadowolona” Joasia 27 lat, Psycholog
“Bardzo ciekawy i inspirujący warsztat, który pobudza wyobraźnie i pozwala połączyć się z kreatywnością” Basia 30 lat, Hipnoterapeutka
“Warsztaty dały mi możliwość sięgnięcia do czegoś, co przez lata mnie krępowało i uśmierzenia lub – być może – uwolnienia się od pewnych szkodliwych przekonań, wewnętrznych ograniczeń. Poczucie, że to możliwe, dodaje optymizmu. Dobra atmosfera podczas zajęć. Polecam!” , Karol
"Cudowny czas, pełen niespodzianek i szczerych wzruszeń" , Katarzyna
"Bardzo podobała mi się forma warsztatów, zwłaszcza medytacje, poczucie swobody i bezpieczeństwa, które dawała prowadząca" , Magda


Cena: 1750 zł


W ofercie:
6 noclegów


Do wyboru: Dieta wegańska lub wegetariańska odkwaszą organizm, a dla tych, którzy zdecydują się na detoks dr Dąbrowskiej będzie to czas oczyszczenia i …odchudzenia.

Codziennie poranny rozruch, a po śniadaniu spacer z przewodnikiem po okolicznych polnych drogach.

Zaczynamy  w sobotę obiadem o godz. 14. Do wyboru dieta dr Dąbrowskiej (detoks warzywno-owocowy), lub dieta wegetariańska. Turnus kończymy w piątek o godzinie 12- tej.

Dodatkowo płatne są masaże klasyczne i limfatyczne z dodatkiem aromaterapii.

Informacje i zgłoszenia: Ola, tel. 517 930 320, lub mailem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zapraszamy serdecznie!

 

O prowadzącej:

Julita Ostrowska jest psychoterapeutka i trenerka rozwoju osobistego w Londynie. Ukończyła studia Psychoterapii i doradztwa osobistego – akredytowane przez BACP i UKCP centrum edukacji Psychoterapii i doradztwa osobistego CCPE w Londynie ( http://www.ccpe.org.uk/dippsych.html ).

Pracowała  jako psychoterapeutka w: Umbrella – dom opieki społecznej dla ludzi z chorobami psychicznymi; The Caravan – centrum otwarte doradztwa; Women’s Trust oraz FreshStart Psychoterapy oferując doradztwo i psychoterapię dla lokalnej społeczności. Obecnie prowadzi psychoterapię indywidualną w języku polskim, angielskim i włoskim a także warsztaty rozwoju osobistego i kreatywności. Współpracuje z Polish Psychologists’ Association i Akademią Kobiety.

Julita jest osobą kreatywną, pasjonuje się medytacja Mindfulness oraz  Terapia Tańcem i Ruchem. Pasje ta wnosi do pracy terapeutycznej włączając  elementy kreatywnej ekspresji, medytacji I wizualizacji. Julita również prowadzi zajęcia z  Mindfulness w urzędzie miasta Londyn.

 

innerchild

Bajkowe Boże Narodzenie

Sklep z rękodziełem
Programy detoksowe
Medytacje semantyczne 
Instytutu św. Hildegardy

Bajkowe Boże Narodzenie

20.12 - 26.12 lub
23.12 - 26.12
stragan programy detoksowe hildegarda

 

© Siódmy las... ul. Zawada 51 24-160 Wąwolnica
Designed by ideastudio.pl, Code & update: synermedia.pl

Kopiowanie treści zawartych w serwisie i rozpowszechnianie ich w szczególności na innych stronach internetowych bez wiedzy i zgody autora jest zabronione.

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności
Wczasy odchudzające - Detox warzywno - owocowy