Medytacje semantyczne ścieżką Hildegardy z Bingen:

 

Warsztaty komunikowania się z własną duszą: dla zdrowia, spokoju i harmonii.

 

Masz w sobie wszystko, przez co możesz działać i być szczęśliwa.

 

Korzystaj z siebie, swojego wielkiego skarbu

 

 

dieta ewy dąbrowskiej

menu

wczasy odchudzające

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

 

dieta dąbrowskiej

 

 

 

 

 

dieta dąbrowskiej

 

6-12 grudnia Siódmy las zaprasza na Mikołajkowe :) warsztaty:

 

„Szkoła obfitości”


W zdrowiu, w miłości, w dostatku, w karierze i w związkach.

Siódmolasowi goście przeważnie już nie wierzą w św.Mikołaja, ale czy wierzą w siebie?


Bądź swoim św. Mikołajem i naucz się aktywnie wpływać na happy endy w swoim życiu!


Grudniowe warsztaty semantyczne będą zadedykowane autoświadomości. Bez tego trudno o realizację marzeń, dobre związki, czy satysfakcjonującą karierę. Jak zwykle wyłączymy z rozważań głowę, włączymy serce, skorzystamy z hildegardiańskiej Viriditas – naszej energii życiowej. Przyjrzymy się jak płynie, co ją tamuje, kiedy zaczyna wzrastać.

 

Semantyczno – holistyczny warsztat prowadzony będzie w jednym celu : Więcej życia w życiu, więcej radości, więcej szczęścia, więcej zdrowia.
Przyjrzymy się jak funkcjonujemy w  5 obszarach naszego życia :  miłości, dostatku, pracy/kariery, związków i zdrowia. Czy panuje w nich obfitość? Czy dają siłę i szczęście? Czy wręcz przeciwnie, masz wrażenie,  że real to bezsesowny kierat, pasmo niepowodzeń, niedostatek, kłopoty  i samotność?


Bywa tak, że w jednym z obszarów świeci słońce, a w innym jest pusto. Jak o tym myślisz? Czy brak sukcesu w miłości, lub pracy to kaprys losu, czy może blokujesz to w nieświadomy sposób? Czy skazana jesteś na dobry humor Fortuny, czy uznajesz, że możesz mieć realny wpływ na stan swojego zdrowia, szczęście w miłości, dostatek, słowem  zmieniać życie „na więcej i lepiej”? Jeśli tak, czy wiesz jak możesz to zrobić?


Na warsztacie będziemy pracować w kierunku poszerzenia świadomości, zdefiniowania wzorców myślenia, zdiagnozowania tęsknot, oswojenia ich, uświadomieniu sobie własnego potencjału i nabrania odwagi do jego realizacji.
Szczęście definiujemy potrzebami duszy , tak więc po pierwsze i najważniejsze: rozstaniemy się z jednowymiarową tożsamością kartezjańską AD Europa 2014 i przejdziemy w średniowieczną wielowymiarowość  pięknie opisaną przez Hildegardę z Bingen. „Ja” to nie tylko materia. To przede wszystkim dusza, ale i potężny obszar boski i kosmiczny. Brzmi to dziwnie dla europejskiego, kartezjańskiego ucha, szkiełka i oka, ale po jednym dniu warsztatów, namacalny fakt istnienia innych obszarów niż tylko materia, człowiek wita z łatwością i ulgą. To w końcu my, wielowymiarowe istoty z centrum dowodzenia w duszy, z którą warto się komunikować, bo życie w zgodzie z nią jest według Hildegardy gwarantem szcęścia i zdrowia.


Warsztat nie jest zdeterminowany wyznaniem i  religią. Holistyczna wielowymiarowość jest pojeciem duchowym, a nie strukturą religijną. System Hildegardiański cechuje wielki uniwersalizm w kierunku miłości i światła.
Narzędziem do zrozumienia siebie i zmiany na więcej i lepiej będzie SŁOWO, oraz otwarcia i medytacje Viriditas. Nasze słowa i myśli, poddane czułej i uważnej analizie  pomogą nam zrozumieć własne ograniczenia, oraz odkryć wielkie pragnienia duszy. Odczuwalne i konkretne zmiany są możliwe dzięki pracy ze słowem w  medytacji  i otwartym dostępie do Viriditas.  A co to jest Viriditas i dlaczego warto poćwiczyć do niej medytacyjny dostęp - to już zaawansowana praktyka Hildegardiańska, po którą zapraszam do Siódmego lasu!

Barbara Ravensdale, Siódmy las

 

Termin: 6 grudnia – 12 grudnia 2014.

 

Cena: 1750 zł , w tym zajęcia, noclegi i wyżywienie. Dieta dr Dąbrowskiej lub wegetariańska, do wyboru.

 

Info i rezerwacje: tel. 661 33 41 33, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.siodmylas.pl

 

Prowadząca: Barbara Ravensdale mgr semantyki  KUL; certyfikat Międzynarodowego Towarzystwa św. Hildegardy w Bingen w Niemczech, pod opieką autorki wielu publikacji z zakresu duchowości św. Hildegardy i wieloletniego prezesa Towarzystwa - p. Hildegard Strickerschmidt.

Bajkowe Boże Narodzenie

Sklep z rękodziełem
Programy detoksowe
Medytacje semantyczne 
Instytutu św. Hildegardy

Bajkowe Boże Narodzenie

20.12 - 26.12 lub
23.12 - 26.12
stragan programy detoksowe hildegarda

 

© Siódmy las... ul. Zawada 51 24-160 Wąwolnica
Designed by ideastudio.pl, Code & update: synermedia.pl

Kopiowanie treści zawartych w serwisie i rozpowszechnianie ich w szczególności na innych stronach internetowych bez wiedzy i zgody autora jest zabronione.

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności
Wczasy odchudzające - Detox warzywno - owocowy