Medytacje semantyczne ścieżką Hildegardy z Bingen:

 

Warsztaty komunikowania się z własną duszą: dla zdrowia, spokoju i harmonii.

 

Masz w sobie wszystko, przez co możesz działać i być szczęśliwa.

 

Korzystaj z siebie, swojego wielkiego skarbu

 

 

dieta ewy dąbrowskiej

menu

wczasy odchudzające

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

 

dieta dąbrowskiej

 

 

 

 

 

dieta dąbrowskiej  • Agnieszka lat 49, właścicielka dużej rodzinnej firmy
  Podobało się, to za mało, potrzebowałam ucieczki do lasu, znalazłam się w raju.
  Dietetyczne menu dopracowane i wyszukane; wariacje sałatkowe, zupa w pokrzyw, marchewkowe spagetti, krem selerowy z rodzynkami i mleczkiem kokosowym, buraczki pieczone, zielone shake, aloe vera, nawet woda smakowała inaczej, taki detoks to ja lubię, a wegańska szarlotka......
  Lawendowe masaże ciała i regenerująca pielęgnacja twarzy, wszystko mnie uczula zazwyczaj, tym razem super zaskoczenie, ukojenie.
  Wrócę do 7 Lasu z mamą i siostrą .
  Separator
  • Bogumiła lat 45 korpo
  JESTEM zaskoczona i zauroczona, tak to możliwe, detoks aloe&fit jest pyszny w Siódmym Lesie.
  Tyle smaków i pomysłów przywiozłam do domu, mam już żyrafę i mandolinę, to dla wtajemniczonych....
  Ptaki śpiewały, wąwozy inspirowały, w czasie porannych wypraw nordicowych, ukojenie duszy i ciała, holistyczna odnowa i 3xfit.
  Dopełnieniem i dopieszczeniem była bio- pielęgnacja twarzy w kilku wersjach, znakomity pomysł
  Separator
 • Nina Jargiello
  • Nina Jargiello
  Kwiecień w Siódmym Lesie!!! Cudowna przyroda cudowne jedzenie i cudowny warsztat aloesowy.Prowadząca Ula anielsko słodka!Było Spa z kosmetykami firmy Forever z wieczorami literackimi.Coś dla duszy i dla ciała !!! Już czekam na powtórkę !!!
  Separator
 • Karolína Fabína Söebech‎ , Edmonton, Canada
  • Karolína Fabína Söebech‎ , Edmonton, Canada
  Just want to say thank you to all of you in Siódmy Las for taking such a good care of us. We are back in Canada after long flight.✈ I am so grateful that you had information in English so we were able to find you in our internet search. Our lack of your language didn't matter. It was always someone around that understood English and could translate for us. We look forward seeing you again. Hopefully soon 
  Separator
  • Agnieszka
  Siódmy Las pokochałam miłością absolutną od pierwszego wejrzenia.Tak cudownie spokojnego, cudownego i..leczącego duszę i ciało miejsca jak dotąd nie spotkałam nigdy wcześniej. Będę wracać tak często jak tylko się da! Ani i Basi wielkie Dziękuję z całego serducha!
  Separator
 • Sylwia
  • Sylwia
  Byłam na sześciodniowej diecie dr Dąbrowskiej, połączonej z medytacjami semantycznymi oraz archetypami energetycznymi. Do tego piękne tereny, lasy i łąki, spacery i hamak. Bajeczny wypoczynek bez telewizora, ale z rozwojem duchowym. Nagle zobaczyłam "nową siebie", zapragnęłam samorealizacji, za co bardzo dziękuję Basi i Ani oraz wszystkim Paniom z kuchni i z obsługi. Wrócę tam jesienią. Pokoje z łazienkami, w stylu rustykalnym, dopełniają reszty :)
  Separator
  • Anna
  W Siódmym Lesie (dzięki Basi) zobaczyłam swoje życie z zupełnie innej perspektywy. Jest mi lżej na duszy i coraz cieplej w sercu...
  A na detoksie orkiszowym czułam się świetnie i ani przez chwilę nie byłam głodna. Dziękuję !!!
  Separator
 • Kasia
  • Kasia
  Siódmy Las to niezwykłe miejsce, energetyczne i urocze. Atmosfera Ośrodka stworzonego przez Basię z niezwykła starannością o każdy szczegół, sprzyja wyciszeniu i relaksowi, a prowadzone przez mnie ćwiczenia Qigong oraz masaże pomagają w odzyskaniu harmonii ciała i ducha
  Separator
  • Renata Arendt- Dziurdzikowska
  Nasz stały gość, pani Renata Arendt-Dziurdzikowska, redaktor miesięcznika rozwojowego "Zwierciadło" tak pięknie napisała o pobycie w Siódmym lesie, naszych warsztatach malarskich i dostępnych tylko w Siódmym lesie warsztatach wielowymiarowych:

  http://www.rdziurdzikowska.pl/ludzie/jestesmy-wielowymiarowi/
  Separator
  • Asia Danielewska
  Kochana Basiu!

  Zgodnie z umową przesyłam swoje podsumowanie pobytu w Siódmym Lesie.

  Moja ciemność od dawna dawała mi znać, że dobrze byłby się jej przyjrzeć. Ciągnęło mnie do niej, lecz przeraźliwie się jej bałam. Dlatego szłam na palcach, małymi kroczkami. Za każdym razem, gdy byłam już blisko, robiłam w tył zwrot i skulona, by nikt mnie nie zauważył, ruszałam w przeciwnym kierunku. I tak wciąż i wciąż od nowa.

  Tutaj było inaczej. Tutaj nauczyłam się nowej metody - z rozpędu. Tym razem wzięłam rozbieg i skoczyłam w ciemność. Nie pochłonęła mnie i nie zostałam tam na zawsze. Przeleciałam przez nią rozglądając się dookoła. Nie umarłam . Jestem. Zapamiętam jak to się robi.

  Dziękuję

Kliknij, aby przeładować obrazek!

Bajkowe Boże Narodzenie

Sklep z rękodziełem
Programy detoksowe
Medytacje semantyczne 
Instytutu św. Hildegardy

Bajkowe Boże Narodzenie

20.12 - 26.12 lub
23.12 - 26.12
stragan programy detoksowe hildegarda

 

© Siódmy las... ul. Zawada 51 24-160 Wąwolnica
Designed by ideastudio.pl, Code & update: synermedia.pl

Kopiowanie treści zawartych w serwisie i rozpowszechnianie ich w szczególności na innych stronach internetowych bez wiedzy i zgody autora jest zabronione.

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności
Wczasy odchudzające - Detox warzywno - owocowy