Medytacje semantyczne ścieżką Hildegardy z Bingen:

 

Warsztaty komunikowania się z własną duszą: dla zdrowia, spokoju i harmonii.

 

Masz w sobie wszystko, przez co możesz działać i być szczęśliwa.

 

Korzystaj z siebie, swojego wielkiego skarbu

 

 

dieta ewy dąbrowskiej

menu

wczasy odchudzające

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

 

dieta dąbrowskiej

 

 

 

 

 

dieta dąbrowskiej

 

 

 

Archetypy – Porozmawiaj ze swoją wewnętrzną Boginią

 

 

 Czy Twoja Bogini wisi przykurzona w szafie, czy z uśmiechem kroczy przez świat grzejąc Cię i obdarowując mocą?

To jest warsztat dla Kobiet, które:
tęsknią za swoją pełnią i za poczuciem, że rozumieją swoją kobiecość i jej fenomenalny potencjał
pragną wzmocnić wewnętrzne poczucie wartości
mają ochotę na uaktywnienie wewnętrznej Bogini, rozpoznanie swojej kobiecej mocy i jej eksplozję na zewnątrz.

Archetypy to jedno z najbardziej fascynujących narzędzi rozwoju świadomości. Grupa amerykańskich nauczycieli, lekarzy, mistyków i terapeutów pod wodzą Caroline Myss zebrała dostępną wiedzę o archetypach ( na przykład dokonania C. G. Junga) i dodając doświadczenia ze swojej praktyki z klientami, stworzyła fenomenalne narzędzie rozwoju osobistego.
Warsztat poprowadzi Ania Rodakowska, która skończyła instytut Caroline Myss w Chicago i podróżowała po całym świecie pogłębiając wiedzę o archetypach (między innymi na Kostaryce, Bali i w Indonezji).

Koszt: warsztat 2000 zł plus koszt pobytu z wyżywieniem (wegetariańskie lub Detox owocowo-warzywny) 1200zł

W ofercie:
- codzienne warsztaty
- 6 noclegów
- wyżywienie wegetariańskie, lub Detox owocowo-warzywny
- woda i herbaty ziołowe do woli
- codzienne spacery z przewodnikiem po Kazimierskim Parku Krajobrazowym

Info i rezerwacje: tel. 517 930 320 mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Info o nauczycielu:
Sherab - Anna Rodakowska (CMED • Caroline Myss Education Institute in Chicago)

Trener transformacji z archetypami, z unikalnym na skalę europejską doświadczeniem pracy z mistrzami ze Stanów Zjednoczonych, Bali i Kostaryki. O zgłębianiu archetypów mówi : „To najbardziej fascynujący proces jaki przeżyłam w swoim życiu. Bogactwo, pełnię, niesamowitość, magię mojego życia odnalazłam dzięki pracy z moimi archetypami.


Rozpoczęłam 10 lat temu w CMED instytucie w Chicago, gdzie spotkałam wspaniałą nauczycielkę Carolyne Myss, oraz wielu innych jak: Andrew Harvey, Jim Curtan, Norm Shiley, Robert Ohotto, Mario E. Martinez, Joan Borysenko, Mona Liza Shulz. Później pogłębiałam wiedzę na interesujących wykładach w Indonezji na Bali. "Speaking Archetype Fluently" z Jim Curtan otworzyły ostatecznie drogę do jeszcze głębszego poznania i odkrycia samej siebie, swojego najwyższego potencjału i odnalezienia swojej mitologii.


Większość z nas ma wrażenie że podróżuje przez życie bez mapy. Przejście całego procesu identyfikacji swoich archetypów jest jednoznaczne z odnalezieniem swojego kompasu, który nie zawsze wydaje się klarowny w naszym życiu. Zrozumiałam że jest to święte zadanie każdego z nas tu na ziemi. Według C.Junga archetyp starego mędrca jest wrodzony. Może być obudzony i zasymilowany na poziomie świadomości. Następuje duchowe przebudzenie. Wychodzimy z Archetypu Cienia i zamieniamy to na Archetyp Jaźni. W konsekwencji następuje rozpoznanie i przekroczenie własnego typu psychicznego. Następuje nowa organizacja osi ego - archetypy, a przede wszystkim relacji ego z archetypami. Jest to silne przeżycie organiczne, stara struktura odchodzi, zajmuje ją nowa organizacja osobowości, to co Jung nazywa procesem indywiduacji.


Ta głęboka duchowa transformacja jakiej doznałam dzięki temu procesowi, bezpośrednio przełożyła się na moje życie w wymiarze fizycznym, a teraz cieszy mnie czas, kiedy dzielę się tym bogactwem z innymi.”

 

Bajkowe Boże Narodzenie

Sklep z rękodziełem
Programy detoksowe
Medytacje semantyczne 
Instytutu św. Hildegardy

Bajkowe Boże Narodzenie

20.12 - 26.12 lub
23.12 - 26.12
stragan programy detoksowe hildegarda

 

© Siódmy las... ul. Zawada 51 24-160 Wąwolnica
Designed by ideastudio.pl, Code & update: synermedia.pl

Kopiowanie treści zawartych w serwisie i rozpowszechnianie ich w szczególności na innych stronach internetowych bez wiedzy i zgody autora jest zabronione.

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności
Wczasy odchudzające - Detox warzywno - owocowy