Medytacje semantyczne ścieżką Hildegardy z Bingen:

 

Warsztaty komunikowania się z własną duszą: dla zdrowia, spokoju i harmonii.

 

Masz w sobie wszystko, przez co możesz działać i być szczęśliwa.

 

Korzystaj z siebie, swojego wielkiego skarbu

 

 

dieta ewy dąbrowskiej

menu

wczasy odchudzające

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

menu

 

dieta dąbrowskiej

 

 

 

 

 

dieta dąbrowskiejNowość w Siódmym lesie! Zapraszamy na turnus z jogą kręgosłupa i archetypami:

„Bogini 50 + ”

Jeśli miałaś kiedyś ochotę na spróbowanie jogi, ale jakoś się nie złożyło… Albo raz spróbowałaś i okazało się, że na sali wszyscy fantastycznie się wyginają, są porozciągani, a Ty czujesz się najstarsza, zesztywniała i zastała, to ten warsztat jest dla Ciebie!

Możesz być również Boginią 40+, lub 60+, 70+ i co chcesz+!

Możesz nic nie umieć, możesz mieć kłopoty z kręgosłupem, możesz czuć się ociężała i kompletnie zapuszczona. Nic nie szkodzi. Zawsze można coś dla siebie zrobić!

Najważniejszy jest początek, pierwszy krok, oraz przekonanie: moje dobre samopoczucie jest w moich rękach, chcę coś dobrego dla siebie zrobić! Bo albo już na zawsze będzie tak, jak jest i gorzej, albo decyduję się coś zmienić! To coś oznacza: chcę się o siebie zatroszczyć, zadbać o elastyczność swojego ciała, o swoje dobre samopoczucie, chcę zacząć siebie szanować i kochać. Już najwyższy czas. Kiedy, jak nie TERAZ??

Inspiracją dla tego warsztatu była pewna rozmowa z moją znajomą, która prowadzi biznes, odnosi sukcesy, jest kreatywna, poukładana i w pewnym momencie opowiedziała mi taką historyjkę:

- Poszłam ostatnio na jogę. Nawet nie zdawałam sobie sprawy, że jestem po prostu kaleką. Nie potrafiłam tam nic zrobić, nawet jakoś sensownie własną nogą zarządzić.  Odstawałam od reszty ćwiczących  i czułam się fatalnie.

Nawet jeśli tak jest teraz, to można to zmienić:

W Siódmym lesie każdej „zesztywniałej” Bogini rękę poda i podzieli się swoim doświadczeniem fizjoterapeutycznym i jogowym Ania Gostkowska.

Ania jest magistrem fizjoterapii po katowickiej Akademii Wychowania Fizycznego, wielką pasjonatką jogi i profesjonalnie zajmuje się masażem powięziowym.

Na turnusie najważniejszy będzie respekt dla ciała, powięzi, mięśni, do wszystkich wspomnień, jakie zaklęte są w naszym ciele. Ważna będzie delikatność, łagodność i szacunek do ograniczeń.

A ponieważ Siódmy las jest centrum rozwoju świadomości, to do budzenia witalności w ciele dodajemy oczywiście pobudkę dla świadomości, czyli warsztaty z archetypów. Konsekwentnie w temacie kobiecości i Bogini w każdej z nas.

Archetypową częścią warsztatu zajmie się druga Ania -  Anna Rodakowska.

Archetypy to drogowskazy do udanego i pełnego radości i satysfakcji życia. To podpowiedzi, którędy warto podążać, na co zwrócić uwagę, co dosłownie woła we mnie o realizację. Archetypowe wskazówki są fenomenalne! Trzeba oczywiście zaprząc do pracy świadomość, odwagę i chęć do poznania prawdy, ale doświadczenia siódmolasowych gości to same „och!” i „ach!”.

Szukasz szczęścia i spełnienia? Poznaj swoje archetypy!

Archetypy to dwanaście kompetencji i talentów, które wiernie stoją u Twego boku.  To architekci życia. Każdy z nas ma inny pakiet archetypowy. Rozumiejąc osobisty „zestaw archetypów” jaśniej widzimy misję swojego życia, pogłębiamy świadomość siebie, lepiej rozumiemy swoje mocne i słabe strony. Każdy człowiek może mieć wsparcie ze strony archetypowych talentów, trzeba je tylko odkryć i objąć swoją świadomością.

Zapraszamy wszystkie Boginie, które chcą pełnymi garściami czerpać z życia!

Inwestycja w wewnętrzną Boginię: 1500 pln netto plus 1000 pln nocleg z wyżywieniem z Detoxem owocowo-warzywnym, lub 1200 pln z dietą wegetariańską.

Turnus rozpoczyna się obiadem w sobotę, a kończy śniadaniem w piątek.
Rezerwacje: Ola, tel. 517 930 320, lub mailem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Podsumowując:
W ofercie:
6 noclegów
Wyżywienie: dieta wegetariańska, lub Detox owocowo-warzywny, do wyboru (ale trzeba przed przyjazdem zadeklarować rodzaj posiłków)
Codzienne warsztaty z jogi
Codzienne warsztaty z archetypów
Codzienne spacery
Herbatki ziołowe dostępne w siódmolasowej kawiarni przez cały czas

Uwaga, uwaga! Piękne w czasie tego turnusu jest również to, że można dokupić sobie wspaniałe masaże u Ani Gostkowskiej: masaż powięziowy, masaż Dotyk Motyla, lub masaż Lomi Lomi Nui. Masaże są dodatkowo płatne.

Informacje o trenerach: 

Ania Sherab Rodakowska jest absolwentką słynnego CMED, Caroline Myss Education Institute w Chicago, najlepszej szkoły archetypów na świecie. Po ukończeniu CMED-u szkoliła się u wielu nauczycieli na świecie: w Indiach, na Bali, na Kostaryce i w USA.

Ania chętnie dzieli się swoją wiedzą gawędząc podczas wspólnych posiłków o rozwoju, szerokim świecie i pragnieniach duszy. 

Anna Gostkowska - fizjoterapeutka, specjalistka od holistycznej pracy z ciałem, zajmuje się  rozluźnianiem mięśniowo - powięziowe, masażem Lomi Lomi Nui, Masażem Dotyk Motyla, relaksacją ciała. Pasjonatka jogi, ze szczególną uważnością na jogę kręgosłupa.

Ania o sobie:

Pochodzę z Górnego Śląska gdzie dorastałam, ukończyłam studia magisterskie z fizjoterapii, stawiałam pierwsze kroki zawodowe i prowadziłam zajęcia z jogi. Kilka lat temu postanowiłam podążyć za wewnętrznym głosem w nieznane, silną potrzebą eksploracji, poznawania innych kultur napędzana ciekawością wewnętrznego dziecka. Przez kilka lat mieszkałam i zwiedzałam różne kraje na naszym kontynencie i poza nim. Pracowałam we Francji i w Szwajcarii by móc odbywać podróże w dalekie zakątki Ameryki Południowej i Centralnej. Z plecakiem pełnym ufności i ekscytacji przeżyłam wiele ciekawych przygód ale i małych trudności. Ciesząc się życiem ptaka zbierałam doświadczenie o sobie, świecie i  w pracy z ciałem by móc teraz dzielić się tym z innymi. 

Nadszedł jednak moment gdy połączyłam się głębiej ze swoją kobiecą naturą co skłoniło mnie to tego by ugruntować się i uziemić. Wróciłam do Polski i zamieszkałam w Warszawie by na drodze kreacji wykorzystać dary które zostały mi dane. Liczne podróże stały się dla mnie wspaniałą inspiracją na ścieżce rozwoju osobistego i zawodowego.

Kocham kontakt z naturą, taniec i wszystkie sztuki które mogę wyrażać intuicyjnie. W swojej pracy zajmuję się podejściem holistycznym, które pozwala mi patrzeć na człowieka na wielu poziomach.

Joga jest dla mnie sposobem na życie ale też doskonałym narzędziem dzięki któremu mogę dbać o równowagę ciała, ducha i umysłu, zaś spotkanie z masażem Lomi Lomi nui jest na każdym razem wspaniałą podróżą i narzędziem głęboko transformującym i uzdrawiającym. Praktyka tego masażu oraz wiedza nauczycieli którzy mi towarzyszą nauczyła mnie uważnego miłującego dotyku którego niestety brakuje w akademickim nauczaniu. Z kolei masaż powięziowy był prawdziwym objawieniem jeśli chodzi o "rozpuszczanie" napięć i bolesnych obszarów w ciele."

Moją intencją jest zainspirowanie Cię do odnalezienia Twojej własnej drogi do zdrowia, potencjału i wewnętrznej mocy.. Pobudzenia wewnętrznych systemów uzdrawiania do przebudzenia i pełnej aktywności. Do uwierzenia, że zdrowie jest naturalnym stanem naszego ciała, umysłu i ducha.

O zajęciach:

Na tych zajęciach będziemy dążyć do przywrócenia ruchomości i elastyczności w stawach kręgosłupa ale też w ciele jako całości. Będziemy normalizować napięcie mięśni posturalnych i głębokich aby wspomóc kształtowanie prawidłowej postawy ciała i odpowiednie wsparcie dla układu ruchu. Wykorzystywane będą asany (pozycje) z różnych stylów jogi ale też ćwiczenia terapeutyczne inspirowane jogą.

Kładę nacisk na to aby zmobilizować Cię do samoobserwacji swojego ciała i umysłu który jest kluczem do osiągnięcia sukcesu na drodze do wspaniałego zdrowia. Nieodłącznym elementem będzie odkrywanie i pogłębianie świadomości oddechu, wprowadzanie się w stan relaksacji oraz automasaż.

Korzyści i umiejętności płynące z zajęć jogi kręgosłupa to:

  • więcej energii i mobilizacji do działania
  • większa świadomość ciała
  • profilaktyka zdrowia
  • nauka automasażu
  • "ugruntowanie" kręgosłupa, wzmacniania i uelastyczniania całe ciało (mięśnie, stawy i kości), poprawa gospodarkę hormonalną i reguluje przemianę materii, poprawia wytrzymałość fizyczną,odpręża mięśnie, normalizuje pracę serca, układu krążenia i nerwowego(koordynacja i refleks).
  • reguluje metabolizm i poprawia działanie układu pokarmowego
  • zwiększa odporność
  • polepsza umiejętność obserwacji tego co płynie z ciała i umysłu
  • poprawia koncentrację oraz sprawia że umysł staje się bardziej zrelaksowany i wyciszony
  • korzystnie wpływa na akceptację siebie

Bajkowe Boże Narodzenie

Sklep z rękodziełem
Programy detoksowe
Medytacje semantyczne 
Instytutu św. Hildegardy

Bajkowe Boże Narodzenie

20.12 - 26.12 lub
23.12 - 26.12
stragan programy detoksowe hildegarda

 

© Siódmy las... ul. Zawada 51 24-160 Wąwolnica
Designed by ideastudio.pl, Code & update: synermedia.pl

Kopiowanie treści zawartych w serwisie i rozpowszechnianie ich w szczególności na innych stronach internetowych bez wiedzy i zgody autora jest zabronione.

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności
Wczasy odchudzające - Detox warzywno - owocowy